creatio photoshop

The Guardian

Active Member
Reaction score
0
thegamenow.gif
 

DeletedUser

Guest
jesi amater
prvo si postavio pozadinu i nabacio neki bezveze font, i to je to

(trazio si iskreno)
 

DeletedUser

Guest
Imam jednu zamolbu pa tko moze neka mi napravi. Treba mi signature za net server.

Ime: Im happy

Trajb: STORM.

I neku sliku sa onako ovako tamniju kao dieselova, tko moze neka javi.
 

DeletedUser

Guest
Pravo mi se sviđa tvoj font,na kojem Ps-u radis,ja poceo prije 3 dana evo tek sada nesto uređivam pa kad zavrsim postavit cu ovdje pa vi ocijenite

CS4, imam Adobe Creative Suite4 Master Collection
usput ovo nije font takav, ovo je koliko se sjecam times new roman obicni samo sam ja brush tool-om radio ove pukotine i gradient, te tekstura preko fonta, efekt stakla dole i gradient preko pozadine


Imam jednu zamolbu pa tko moze neka mi napravi. Treba mi signature za net server.

Ime: Im happy

Trajb: STORM.

I neku sliku sa onako ovako tamniju kao dieselova, tko moze neka javi.

napravit cu ti ja nije problem samo mi daj dimenzije (ja mislim da net idu 500x150) koje zelis i kako tocno zelis da izgleda ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Note: The maximum size of your custom image is 700 by 80 pixels or 60.0 KB (whichever is smaller).

Evo zelio bih posto se zovem Im happy (to stavi na sig) i u trajbu sam STORM. (to isto stavi na sig) nesto onako modro sa munjama ali i da ubacis ovu sliku Mali stormic :D
 

DeletedUser

Guest
rijesim ti ja to danas\sutra, nema brige :D

malo ti moram uradit tu slicicu jer ovako mi je bezveze slika, i nemam je u sto uklopit ;)
 

DeletedUser

Guest
Ajd super, mos mi onda poslat mail a i mos tu stavit da vide ljudi tvoj rad :)
 

DeletedUser

Guest
kako ti god odgovara (poslije je to tvoja slika, imas sva autorska prava na nju) hehe
daj mi mail svakako porukom ovdje da se cujemo
 

DeletedUser

Guest
Mislio sam na poruku ovdje, ne mail hehe. tesko mi se na hrvatski priviknut pisat na forumima :p

Da cujemo se haha :)
 

DeletedUser

Guest
e i ubaci mi umanjenu ALI JAKO UMANJENU ovu sliku onak negdje sa strane, al da se kuzi da je tu :) Togepi.
 

DeletedUser

Guest
nista, ako ce trebat nesto imat ces ti sejvano pa cu ti rec ak da nadogradis :D
 
Top