CROWS macke, REV misevi

mejra

Active Member
Reaction score
48
ne, nije to pogresna procjena, to je markova igra, nadefajte njega, ostale ko sisa, mi smo to shvatili davno, vi ne morate i nije me briga, a sto se tice DKL, islo je kupljenje sela na vasih 5 racuna, a oni koji nisu htjeli, nama su davali sela, i koliko je ljudi pisalo, da ste vaki naki, ne smijem svasta pisat, upravo zbog toga sto ste ih izradili, samo namirili sebe i otisli, i nemoj mi se vise hvalit kako si se vratio sa restarta na taj nacin, jer to nije neka normalna igra, najlakse je pokupit dzabna sela vazda bilo, fino ti kazem, shvati da nemas neko pravo prozivat nas ovdje, i otvorili ste ovu temu, kako bi se vi uzdigli nesto, spustite se malo na zemlju, igrajte i vrijeme ce pokazat
http://prntscr.com/d4dbrq
bila dzaba sela ili ne,vidim da njegov acc vodi u porazenim nad tvojim,sto znaci da je aktivno u ratu i da nemas pravo da prozivas doktora,niti to kako je dosao dovde gdje je dosao,i vi ste ucjenjivali ljude za deff,prijetili im itd itd,noblali sve i svasta pa se suti,igraj i pokazi se
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
http://prntscr.com/d4dbrq
bila dzaba sela ili ne,vidim da njegov acc vodi u porazenim nad tvojim,sto znaci da je aktivno u ratu i da nemas pravo da prozivas doktora,niti to kako je dosao dovde gdje je dosao,i vi ste ucjenjivali ljude za deff,prijetili im itd itd,noblali sve i svasta pa se suti,igraj i pokazi se
http://prntscr.com/d4dgkz
vozac otvori vrata da glupi adin izadje :p jesmo mali, pistolj na glavu i prijetili daj nam deff :cool:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Lahko je tebi tako Pjana pričati odi igraj tamo da vidiš gdje se dečko bori !
Ne brini Adine, uskoro dolazi hr27 za 14 dana :) pa imaš tamo novu građevinu vidiš kad te neko napada sa nukom, mislim tvoj kalibar, odi igraj se tamo, povedi i docu, kako čitam njegove komentare sve više vidim koliko ja pokušavam dići čovjeka koji je glavom u dubini zemlje a nogama gore, nemam riječi za pojedine komentare, večeras sam prvi put pročitao nekoliko stranica i mogu samo reći da je sve slagao :D

Ne bih taj vidio CROWSA da Marko nije htio korist od DKL. Tuga jad i čemer Anele stvarno.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
pa kazem i ja,da nije bilo koristi ne bi mi ni usli u crowse...
ali zar nije cilj praviti diplomaciju sa plemenom od kojeg imas koristi ?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
pa kazem i ja,da nije bilo koristi ne bi mi ni usli u crowse...
ali zar nije cilj praviti diplomaciju sa plemenom od kojeg imas koristi ?


Kod tebe ne volim to što igraš kako vjetar puše, eto kod tebe ne volim samo to, ja sam te više upoznao nego oni i super si i kao igrač u plemenu i sve, ali samo da prestaneš da igraš kako vjetar puše i gdje samo tebi godi bilo bi okej.

Za mnoge nisi stvari nikako upravu ali neka ti bude hajde..
Tebe su CROWSI vec jednom rr i ti to znaš, i znaš zbog čega je diplomacija sa Markom bila, vi ste Marka faktički postavili na broj 1 bili. Isto tako ni OSG ne bi pao da nisu pali Barbari, a zašto su Barbari pali, pali su od pet igraca dole ukupno eto od koga su pali, sve je to splet okolnosti bio u kojima si ti upao kao nečija ispomoć i to kod čovjeka čije te pleme bacilo na restart.

Da si bio sposoban Anele da rokaš sam ne bi spao na taj nivo da dovodiš jednog Adina na račhun kojeg većina mrzi, i sam znaš koliko si problema na hr25 imao zbog toga ali opet sam stao na tvoju stranu, trebao si igrati i sam i dokazati svoj nick '' doktor '' za mnoge stvari nikako nisi upravu ali eto posto ne igram necu da puno pričam ali razmisli malo i sjeti se kako je doslo do ovog svega i tek onda napiši komentar.

A ovaj mali balonja zv : Adin, nemoj ti da se javljaš i pametuješ molim te eto, blebećeš o 25 ici , dobijes nogu odes na 26 dobijes nogu, vracas se na hr24 i tu si u minusu sa gradovima i to na tuđem račhunu, bolje ti je da šutiš.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Kod tebe ne volim to što igraš kako vjetar puše, eto kod tebe ne volim samo to, ja sam te više upoznao nego oni i super si i kao igrač u plemenu i sve, ali samo da prestaneš da igraš kako vjetar puše i gdje samo tebi godi bilo bi okej.

Za mnoge nisi stvari nikako upravu ali neka ti bude hajde..
Tebe su CROWSI vec jednom rr i ti to znaš, i znaš zbog čega je diplomacija sa Markom bila, vi ste Marka faktički postavili na broj 1 bili. Isto tako ni OSG ne bi pao da nisu pali Barbari, a zašto su Barbari pali, pali su od pet igraca dole ukupno eto od koga su pali, sve je to splet okolnosti bio u kojima si ti upao kao nečija ispomoć i to kod čovjeka čije te pleme bacilo na restart.

Da si bio sposoban Anele da rokaš sam ne bi spao na taj nivo da dovodiš jednog Adina na račhun kojeg većina mrzi, i sam znaš koliko si problema na hr25 imao zbog toga ali opet sam stao na tvoju stranu, trebao si igrati i sam i dokazati svoj nick '' doktor '' za mnoge stvari nikako nisi upravu ali eto posto ne igram necu da puno pričam ali razmisli malo i sjeti se kako je doslo do ovog svega i tek onda napiši komentar.

A ovaj mali balonja zv : Adin, nemoj ti da se javljaš i pametuješ molim te eto, blebećeš o 25 ici , dobijes nogu odes na 26 dobijes nogu, vracas se na hr24 i tu si u minusu sa gradovima i to na tuđem račhunu, bolje ti je da šutiš.
Ja u minusu s gradovima a tebe nema nikako hahahahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaahahaaaaaaaaaaaaaaaa
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
A gdje ono tebe nema sve ? hr19,hr20,hr21,hr22,hr23,hr24 opp tu si na tuđem računu,hr25,hr26 ...
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
A gdje ono tebe nema sve ? hr19,hr20,hr21,hr22,hr23,hr24 opp tu si na tuđem računu,hr25,hr26 ...
Dva tri svijeta svega u toku od tih sto si naveo,glup si ti pjana da shvatis sta se pise :D
na tudjem racunu? aha znaci benjo i nexus nemaju zasluga od tvog racuna,jer nije njihov samo su duali,e botino ziva
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ne, naprotiv. Svaki moj račun je i nexusov račun, svaki njegov račun je i moj račun. Igramo zajedno od hr20, osvojili smo to, osvojili smo hr23, nadam se abd da ćemo i hr26.. takoreći igramo svaka tri svijeta. Benju sam ja zamolio ako hoće da igra sa nama, na što je pristao, tako da ga smatram svojim igračem, kao i svakoga ko je igrao na mom računu, makar on samo farmao za zlatnike ;)

A ti si bome više popušio nego što si odigrao i bio makar imalo dobar, jebiga šta ćeš, život stari moj
 
Last edited:

feel the pain x3

New Member
Reaction score
0
Uh sta je se sve desavalo u ova dva mjeseca lijepo se vratit opet igranju i naravno Doktor najaci ostao na forumu :D
ps. jedva udje na forum sve se izmijenilo nesto
100-ka
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Zar sam dozivio ja da meni Smayke cestit haha hvala cestitke i vama na lijepom fajtu :)
Imas kume na forumu od hr26 sve receno.. ne igram ovo vise, ne da mi posao, samo iz dana u dan pratim situacije i nekad ostavim koji komentar na ovom vanjsoom..poyy
 
Top