CROWS-WALL VS Elite(Elita,Elits,Elit) , Barbar(B@rbar,Barb@r)

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
maa da mi smo akcijaneri hahhahhaahhaha nas 2 i to sad prozivate kao MEGA AKCIJOM od koje mi nismo ništa napravili , tješite se dok još možete , a lane malo obećalo da neću dočekat kraj , i da će me rr :hmm:

obeco meni i fate,pa je pobjego kad sam mu rat objavio :hahaha:
 
Reaction score
2
Steta svijeta,najjaca 3 plemena(bez akademija) na istom kontinentu..Sljedeci put sw dogovrite za strane svijeta a ne ovako ahah :p
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ajde ljepite statistiku...vise stete nego koristi ste uradili :hahaha:
 
Reaction score
0
sljedeci svijet je naš .. sakupio najbolje igrace unazad 4 svijeta i dodo ih sve na fejs ... pa si vi mislite .. kokat cemo vas 5 svijetova za redom :D
 
Reaction score
0
vec mislim da cete svi igrati prljavo .. pa cu se ja malo isto i osigurati .... sebe i moje igrace :D

meni je samo bitno da mi u plemenu nebude spijuna ... i to je to .. ostalo ce ici kao po loju :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
vec mislim da cete svi igrati prljavo .. pa cu se ja malo isto i osigurati .... sebe i moje igrace :D

meni je samo bitno da mi u plemenu nebude spijuna ... i to je to .. ostalo ce ici kao po loju :D


Ako si nekoga dodao na fejsu i te spike, ne znači da će bit vjerni, razmisli malo dali imaju ikakvu povjest s tobom, zašto bi oni tebi vjerovali, a još više zašto bi ti njima...
 

Fate

Member
Reaction score
0
:kokice: ovo ce biti zanimljivo ite kako zanimljivo :D konacno hr da dobije prava plemena koja ce se mlatit :)! AKo bude velik svijet bice ite kako zanimljivo al nijedan nije bio kao ba1
 
Status
Not open for further replies.
Top