Crveni Mundiri

Status
Not open for further replies.
Reaction score
0
hahahahaha bas mi je bilo doslo da razbijem monitor.
a onda skontam pa zasto djeu je bilo gore kad je morao krenuti ispocetka
a bio je uvjeren da ce uspjeti sa VDK plemenom nemoze brate Kriger Campo24 i kompanija preuzele konce u svoje ruke i navodi igru u svoje korito

:eek: Druže možeš li da prevedeš ovo što si napisao pa da te svi mogu razumjeti.
 

DeletedUser

Guest
aaaaaaaaaaaa

Brat moj sve ce ti se uskoro samo prevesti samo prati i uzivaj.
 

DeletedUser

Guest
Imam jedno pitanje , zasto se vazda na forumu prestavljaju plemena koja najmanje imaju neke sanse za ostvarenje nekog veceg cilja ?

Nije direktno upuceno vasem plemenu , vama sretno i uzivajte u igri :)
 

DeletedUser

Guest
...a zašto se uvjek na nekom forumu javi neko prepotentan i pun sebe i svojih sposobnosti!!!
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
Imam jedno pitanje , zasto se vazda na forumu prestavljaju plemena koja najmanje imaju neke sanse za ostvarenje nekog veceg cilja ?

Nije direktno upuceno vasem plemenu , vama sretno i uzivajte u igri :)

pa nije tema top 5 il 10 plemena,a i pristojno je predstavit se drugima :D

pa neki ovo igraju radi zabave,znaju da 99,99999999999% (ja sam među njima :festa::pivo::) neće osvojit server a ipak igraju...
isto tako možeš napisati zašto uopće igraš plemena ako znaš da nećeš pobjedit...
 

DeletedUser

Guest
aaaaaaa

ja vam garantujem uspjeh ako promjenite ime plemena u zdruzena braca crvenih mundira :eek:k:

imamo sloznu bracu + -
imamo zdruzenu bracu + -
mi bi trebali biti ujedinjena braca

sta mislis na to
 
Reaction score
0
hahahahaha bas mi je bilo doslo da razbijem monitor.
a onda skontam pa zasto djeu je bilo gore kad je morao krenuti ispocetka
a bio je uvjeren da ce uspjeti sa VDK plemenom nemoze brate Kriger Campo24 i kompanija preuzele konce u svoje ruke i navodi igru u svoje korito

:boks: Dzej je na ba8 promenio racun resetovao me RB i krenuo igrat snjima.. a vi mi niste mogli nista bili su izvjestaji di sam odbranio 2 igraca moja i 6 vasih offova skinuo pa me 7. ocistio :) pa sam povukao svoe pojacanje... :kokice: da se RB nije mjesao pobil bi vas lepo
 
Status
Not open for further replies.
Top