CTRL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
""""Doomtroops danas u 08:52 sati
Pa jebem ti sunce vise koji je vama kurac?

1. Jebem ti sunce ako 100 puta kazem naucite se sittat izmedju sebe TO NE ZNACI DA VAS 30 DAJE SITT dvijema osobama!

( ili se naucite komunicirat izmedju sebe u plemenu i pazit jedna drugom ledja ili mi odjebite iz plemena )


2. Ako si jebeni offer jebem ti sunce onda ima da budes STALNO ONLINE! Ne mozes stalno pazit na acc a ne das sitt ODJEBITE IZ PLEMENA!

3. Defferi neki kurac tu glume ja deff ja ovo ono a ne nisu ofarmali nikad ni 2 ressa, logaju se 1 dnevno i misle da mogu bit jebeni?
E PA NE MOZE! ODJEBITE MI I TAKVI IZ PLEMENA!

4. Za one koji love poene a nemaju saku vojske i takvi nek mi odjebu iz plemena!

5. Sodome kad ce neka akcija sodome kad ce ovo sodome kad ce... MA MRS!
Ako ste toliko sakati da ne mozete sa suigracem dogovorit nesto izmedju sebe i pazit jedna na drugog onda naravno ODJEBITE MI IZ PLEMENA!


6. Sad cu da vas kontroliram isto konje jer mi je vise pun kurac da mi se vucete ovuda i ladite jaja i nista zivo ne radite kako treba!

VI STE MI NAJJACE PLEME NA KONTINENTU JEBEM TI KRU DA VAM NEMA MENE VI SE NEBI MOGLI IZDRZAT NI 2 DANA! A sta ce bit kad ja dignem sidro jer izgleda da ce tako na kraju i bit jer ste isto konji...ona tamo dize radionicu a ni ovnove a kamoli kate nije izgradila...onaj tamo nabio bodova a nema 20 vojnika! Onaj se loga 1 dnevno i glumi mi offera...PA KATASTROFA!!! Sramite se... ako cete tako igrat onda laganini upalite facebook i oblacite tamo barbike i jasite ponye ...


Hajmo laganini sad svi na ovu porukicu odgovorit tako sto cete mi poslat svoj pass od racuna pa cu vas ja malo cesce i temeljnije kontrolirat..Nema vise zajebanice...necu ja trpit stoku.""""

jel ti još smiješno?

uopće me ne zanima dali ću dobit ban nakon ovog-ali neka se vidi kako se igra-psovkama u ovo blagdansko vrijeme

a ja pokušavam dat priliku onima koji su ok,koji nisu takvi kočijaši.

sretno danny


Ovako ja kad poludim isto hahahaha :lool:
kakav kralj je lik :pivo:
iseee što sma se ismijao hahhahaha
 

DeletedUser

Guest
krasan neki dečko,nema šta,vidi mu se u riječniku :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Imam vise lake nego ti resursa :predaja:

Bravo! Evo ja cu ti izgraditi selo, ti me samo noblaj i imas lijepo selo, da se ono ne mucis i klikces citav dan po selu. :eek:k:

I sad lijepo procitas moj nick i dodas jos dvije rijeci "sa teme".
 

DeletedUser

Guest
Bravo! Evo ja cu ti izgraditi selo, ti me samo noblaj i imas lijepo selo, da se ono ne mucis i klikces citav dan po selu. :eek:k:

I sad lijepo procitas moj nick i dodas jos dvije rijeci "sa teme".

Daj koordinate sela i idem sa teme.
 
Status
Not open for further replies.
Top