Dajte Vise

DeletedUser

Guest
Vise Stvarno U PM, Zadnja 4 Sela Koja Sam Trebao Uzeti Sa 4 Plemica Su Neuspela, Odanost Ode Na 10-5, Daj, Popizdeo Sam, Ako Ste Namestili Da Skidaju Plemici Manje Recite, Jer Ovo Vise Nije Sreca!
 

DeletedUser

Guest
posaljes 5og plemica sa 10 sjekirasa... ako stane odanost na 20 i manje, uzeces grad.. ako noblas grad sa 4tim plemicem, 5ti ce da pogine...

naravno, ako ti nije zao resursa..
 

DeletedUser

Guest
hehehehe, mora nekome biti i da 4 ne uzmu tako da se ostali ne živciraju :p
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Vise Stvarno U PM, Zadnja 4 Sela Koja Sam Trebao Uzeti Sa 4 Plemica Su Neuspela, Odanost Ode Na 10-5, Daj, Popizdeo Sam, Ako Ste Namestili Da Skidaju Plemici Manje Recite, Jer Ovo Vise Nije Sreca!

Pazi ovo slao sam 3 traina sa 4 plemica i 2 sa 5 plemica na 50h udaljenosti,,ovi trainovi koji su imali 5 plema su uzimali selo sa cetvrtim znaci peti su ginuli , a ova 3 trina sa po 4 niti jedan nije uspio svi su rusili odanost do 1 ,2,,poludio sam covjece 50 sati putuju i sve se vrati praznih ruku ,,Tada sam i ja ozbiljno mislio da me neko malo z.. ali sve je to sreca valjda i zato vise nemam train sa 4 nego su svi sa 5 i gotovo
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
fakat dobro da ste napisali ja sam sad u akciji išo sa 10 nuka po selu i tako išo na 4 grada i sve lijepo prođe dođu plemići uzmem 2 grada a 2 mi ne spusti odanost , fakat me to iznervira i onda dok mi se vrati vojsak i pošaljem ponovno u selima po 7000 kata sa paladinom i još bruku vojske :(
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
pogotovo još hr1... svijet što se više privodi kraju trebao bi valjda admin stavit manju cijenu plemića i olakšat kupljenje sela.... tako sam negdj ćuo jeli to točno ??
 

Tose23

Member
Reaction score
0
5 plemica niikad ne saljem
i mozda mi se 5 puta u zivotu desilo da 4 nisu bila dovoljna
tako da...
 

DeletedUser

Guest
hehehe, ali zanimljivo je to da i kada plemići budu kratki da se to uvijek dogodi kada je klučno da selo padne :woot:
 
Top