Dalton brothers

Status
Not open for further replies.

kickyourass

Member
Reaction score
0
IME: Dalton brothers
TAG SAVEZA: Dalton

Ekipa iz ZAGOR plemena( ne cijeli zagor,jer se neki ne žele upuštat u 2. svijet dok ne završimo sa hr1) plus neki članovi sa ba servera,ako nam se želite priključit obratite se kickyourass,tražimo iskustvo i idemo u nove pobjede ;)

Ako vas primimo u pleme javit čemo vam vrijeme prijave i stranu
 

Bo0geYmAn

New Member
Reaction score
0
Zelim vam puno srece :)

Koju cete stranu svijeta ? Pa ako zelite da vi budete nase 1 Farme javi nece biti Problema br0 ;)
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
predpostavljam da si ti iz bmf :) ( Be My Farm )--soft vas dovodi--možda budemo imali diplomatske odnose sa nama je bio sogt jedno vrijeme u zagor-puno sreče i vama-još neznamo str.:D
 

Bo0geYmAn

New Member
Reaction score
0
Izvini neigram Bosanska plemena..igro sam malo pa prestao zbog obaveza ali nebrini se,docu ja na S4 ako budu dobre opcije :(

Igram na TW serverima ;)

Cijela moja ekipa je sa TW servera :)
 

DeletedUser

Guest
hehehe pa kickyourass vidimo se tamo dolaze i barbari i bit če jako zanimljivo jer oboje idemo od početka i nitko neče imat previše sela nego čemo se razvijet izjednačeno! želim vam puno sreče ! hehehehee
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
hehehe pa kickyourass vidimo se tamo dolaze i barbari i bit če jako zanimljivo jer oboje idemo od početka i nitko neče imat previše sela nego čemo se razvijet izjednačeno! želim vam puno sreče ! hehehehee

vidimo se prijatelju ;)
i ja ne gledam što je bilo na prijašnjim svijetovima----osim ovako baš kao što je fate,ali ako bude rata očekujem da se igra pošteno a ne na onakav način na koji rade neki ljudi
 

DeletedUser

Guest
Novi svijet, nove cudi. Ne pricaj molim te ovdje o proslosti, nego o svojem buducem plemenu. I za ostale vrijedi.

Kao uvijek dajem prije upozorenje onda kasnije Vam stize moja mala porukica.

Uglavnom bit ce to dobar savez vidim vec ;)
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Novi svijet, nove cudi. Ne pricaj molim te ovdje o proslosti, nego o svojem buducem plemenu. I za ostale vrijedi.

Kao uvijek dajem prije upozorenje onda kasnije Vam stize moja mala porukica.

Uglavnom bit ce to dobar savez vidim vec ;)
znaš li ti onu-Vuk dlaku mjenja ali ćud ne mjenja:D-ok nema više spamanja--ako je ko zainteresiran-nek mi se javi preko pp-a mi čemo odlučit moželi ili ne-

lp,kickyourass
 

DeletedUser

Guest
Tek se otvorio svijet, mozda kasnije krecu, strpite se hehe
 

Bo0geYmAn

New Member
Reaction score
0
Ma za 20 godina ce doc :D

Kickyourass ?

Jeste odlucili tu str svijeta mislim da je vrijeme :)
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
svi koji su u mom plemenu su dibile informacije -vrijeme prijave i strana svijeta-te se informacije ne pišu po forumu ;)
 

DeletedUser

Guest
Mi smo na svom kontinentu ubjedljivo najjaci....ajte gore da se imamo skime fajtat ili nes drugo vec kako ocete.......:D:D:D
 
Last edited by a moderator:

kickyourass

Member
Reaction score
0
Mi smo na svom kontinentu ubjedljivo najjaci....ajte gore da se imamo skime fajtat ili nes drugo vec kako ocete.......:D:D:D

idemo gdje idemo vec je odlučeno-ako hočeš baš nas restartaj se kad mi dođemo-ako ne pokušaj opstat na svijetu-ako možeš:D

čuj daleko najači na svom kontinentu a svijet još nije ni poečeo
 
Status
Not open for further replies.
Top