Dalton brothers

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
danas ili sutra mi istjece ta zabrana pa cu restartat ......znaj ,ako me stavi do tebe ....gotov si :)
 

DeletedUser

Guest
Dobri ste vi......... samo je pitanje ocel vas 15 + saveznici moci sa cjelim svetom ako ste tako naumili..........
 

DeletedUser

Guest
Eh to je vec problem. Jedno od mogucih rjesenja, ako ti se zaista igra s2, jest da stavis account na delete, ne logiras se 24h, i onda krenes s novim racunom. Mislim da je to sve ok s pravilima, bar je na .net serverima funkcioniralo tako kad sam preuzimao novi racun, bitno je imati 24h izmedju ulogiranja u svoj stari account i u novi

za one koji ne znaju

nego dalton malo sam razocaran ,ocekujem vise od vas u nastavku :p
 

DeletedUser

Guest
Mnogo saveza su napravili u zelji da nas svi napadaju, samo sto su tako dosli u situaciju da njih 10 farma iste farme a ne mogu si ocistiti okolinu i napraviti farme jer su saveznici. :)
 

DeletedUser

Guest
Mnogo saveza su napravili u zelji da nas svi napadaju, samo sto su tako dosli u situaciju da njih 10 farma iste farme a ne mogu si ocistiti okolinu i napraviti farme jer su saveznici.

Nakon ovog teksta bih najradije bio vulgaran ,ali planiram nastaviti igrati ovu igru pa necu.
Reci cu ti samo jedno.....iznosi cinjenice ,a nemoj tu nagadat i sramotit se .......ili sam mozda u nekom drugom plemenu pa ne znam situaciju u daltonima.
 

DeletedUser

Guest
Činjenica je da je više plemena bilo kontaktirano od strane Daltona da počnu napadati RAST@ pleme, i to uglavnom na foru 'mi smo ZAGOR pleme sa s1, pogledajte kako smo jaki tamo, bit ćemo i ovdje, pa ako nam pomognete, bit će od koristi za vas'. Kao netko tko nikad nije igrao s1, ovo je potpuno objektivna izjava.
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Činjenica je da je više plemena bilo kontaktirano od strane Daltona da počnu napadati RAST@ pleme, i to uglavnom na foru 'mi smo ZAGOR pleme sa s1, pogledajte kako smo jaki tamo, bit ćemo i ovdje, pa ako nam pomognete, bit će od koristi za vas'. Kao netko tko nikad nije igrao s1, ovo je potpuno objektivna izjava.

ak te zanima imamo jedan savez i jedan nap,i bilo je samo jedna-da imamo dobru suradnju na hr1 pa bi volio nastavit :p
 

DeletedUser

Guest
Sorry shakal ali da nemam dokaz ne bih ni spominjao ovo ;) E sad dali je to sklapanje saveznistva ili samo nagovaranje drugih plemena da nas napadaju, ne znam. A da je bilo pp poruka kick-a drugim plemenima tipa "napada li vas rasta, mogli bi zajedno na njih i sl", bilo je :)
 

DeletedUser

Guest
Eh, shakal, kad te nece, nece. Dobro dosao u susjedstvo

:)) a sta cu ....takav je zivot nas umjetnika :)) ...sad sve ovisi o itemu za paladina ... ako ce biti koji bolji onda cu se borit da vam igra bude zanimljiva ,a ako ne ...onda se vidimo kad se otvori s3 ....uzivajte kolege
 

DeletedUser

Guest
Aj pokusali su, al nije islo. 1 restartan, 1 iskatapultiran, 2 ociscena i trenutno katapultirana, jedan izgubio sav off na nasem igraču i odustao. 4 igrača su im predaleko da bi ih uzimali u obzir, tako da nema jos puno aktivnih igrača tamo, pretpostavljam
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
govorite što očete ja znam samo da mi je desetak igrača otkazalo i da nas je odma start razočaro,krenuli smo 2 dana kasnije da bi izašli nakraju mape a ne da budemo u sredini i svugdje razbacani a nas opet ubacilo u sredinu,2 dana prednosti za vas a prvi susjedi(veliki minus)-neznam jeli do odaziva lošeg ili takvih postavki,ali veliko razočaranje,

mislim da bi uspjeli da nas je stavilo kako bi trebalo biti ,bar na drugim serverima

ipak smo nastavili bez obzira na sve i budemo imali više sreče negdje drugdje :p

mislim da ču raspustit pleme,i napustit ovaj svijet(nisam ničija farma ali mi se jednostavno neda igrat sve ispoćetka,htio sam samo radi ekipe,,ali ih je previše odustalo da bude zanimljivo ),isto kao w45 i ba servere,ostaje mi još hr1,kad taj svijet završi prestajem sa plemenima,jer ima i važnijih stvari od ovega

moji favoriti su barbari,naprijed wolfovci ;)
 
Last edited:

marli

Member
Reaction score
0
govorite što očete ja znam samo da mi je desetak igrača otkazalo i da nas je odma start razočaro,krenuli smo 2 dana kasnije da bi izašli nakraju mape a ne da budemo u sredini i svugdje razbacani a nas opet ubacilo u sredinu,2 dana prednosti za vas a prvi susjedi(veliki minus)-neznam jeli do odaziva lošeg ili takvih postavki,ali veliko razočaranje,

mislim da bi uspjeli da nas je stavilo kako bi trebalo biti ,bar na drugim serverima

ipak smo nastavili bez obzira na sve i budemo imali više sreče negdje drugdje :p

mislim da ču raspustit pleme,i napustit ovaj svijet(nisam ničija farma ali mi se jednostavno neda igrat sve ispoćetka,htio sam samo radi ekipe,,ali ih je previše odustalo da bude zanimljivo ),isto kao w45 i ba servere,ostaje mi još hr1,kad taj svijet završi prestajem sa plemenima,jer ima i važnijih stvari od ovega

moji favoriti su barbari,naprijed wolfovci ;)


ti mene bas znas nasmijati.
dva dana prednosti. wtf????
 

snowball

Member
Reaction score
0
haha "2 dana prednosti za vas"
trebate ostati pa ponovite opet nakon 5 godina "poceli smo dva dana kasnije"
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
ok nije bitno-moje mišljenje je da to znači u samom početku,ali raspored -malo nas je a ono nas razbacalo svugdje
 

DeletedUser

Guest
lol kick ubise te u mozak

ma bezveze ste napali na kickoyurasa momak nije kriv sto su ga clanovi napustili eto ja prvi da potvrdim napustio sam odmah nakon 7 dana zbog ba4 i sta ti ja znam kojekakvih obaveza neda mi se ganjati na 5-6 servera i ova 2 sto igram mi je previse a inace neka vas samo vi mlatite jezikom i hvalite se to dize samopouzdanje

neka kick javim ti se ja jednom kad budem planirao da dodjem sa ekipom na hr pa ces noblati ove iz rasta :D

bar ja znam koliko su njihovi neki clanovi jaki ;) :p

ae momci zivili vi meni pobjedili ste kickoyurasa ali pobjedit ce i on vas nekad ima vremena


:cool:
 
Status
Not open for further replies.
Top