DBB vs RASTA

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
zanimljiva statistika-dbb više nobla ukupno,a mi nešto sitno vodimo protiv njih

u svakom slučaju blagdani prolaze i sad će se pretpostavljam i situacija dodatno zakuhati....

p.s. svaka čast obojao si rastu u zeleno :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Imenujem Iron-a za zvanicnog spikera ovog rata, usled ocigledno previse slobodnog vremena, ljubavi prema pc-u i radoznalosti sta se to desava. Verujem da ce ovaj posao obavljati pozrtvovano i svim srcem, kad vec pravog posla nema. Naravno, plata bi bila zadovoljavanje licne potrebe za tudjim stvarima. :hahaha:

p.s. ako zelis da mi budes nocni dual javi se, ja sam nesto zauzet ovih dana :)
 

DeletedUser

Guest
zanimljiva statistika-dbb više nobla ukupno,a mi nešto sitno vodimo protiv njih

u svakom slučaju blagdani prolaze i sad će se pretpostavljam i situacija dodatno zakuhati....

p.s. svaka čast obojao si rastu u zeleno :eek:k:

Da to je sad ovo vrijeme pred praznike i tokom ovih pauza. Nadam se da će se tako nastaviti makar će biti jako teško :D Ali potrudit ćemo se ;)

haha, a ko vas nebi obojao u zeleno, već mi je dosta crvene boje i na karti,netreba mi i tu, hehe :ludilo:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
kao sto sam napocetku ove teme rekao DBB jedino pleme koje je pruzilo otpor i koje ima igraca koji znaju igrati,,

svaka cast imate volje i nije lose dapace ovo je jedini rat na serveru i jedina dva plemena koja ratuju i igraju kao se ova igra i igra

sve u svemu bice jos statistike i po svemu sudeci bice zanimljivo a tako i treba biti :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
skidam kapu..... jednima i drugima, sretno rokanje vidim da imate pune ruke posla i jedni i drugi..... samo naprijed :boks::boks:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
evo počeli smo biti malo ozbiljniji jer su decki i cure u DBB razigrani

preko vikenda cu nadam se napraviti od statistiku koja je puno znimljivija od ove i koja ce rezultirati povecannjem razlike u noblanju jer su neki decki ostali POTPUNO praznih sela i poceli isfrudtrirano napadati sa svime sto imaju a oni ce se prepoznati (tih sela je puuuno)

Side 1:
Tribes: DBB
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 5
Side 2: 24
Difference: 19

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 47,153
Side 2: 205,347
Difference: 158,194

chart
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
zanimljiva statistika-dbb više nobla ukupno,a mi nešto sitno vodimo protiv njih

u svakom slučaju blagdani prolaze i sad će se pretpostavljam i situacija dodatno zakuhati....

p.s. svaka čast obojao si rastu u zeleno :eek:k:

IMAO SI PRAVO zakuhalo se a ova statistika sada je od dana kad j GORKY zadnji put izvjestio pa do danas

Side 1:
Tribes: DBB
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 21
Side 2: 42
Difference: 21

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 194,648
Side 2: 355,152
Difference: 160,504

chart
 

DeletedUser

Guest
preko vikenda cu nadam se napraviti od statistiku koja je puno znimljivija od ove i koja ce rezultirati povecannjem razlike u noblanju jer su neki decki ostali POTPUNO praznih sela i poceli isfrudtrirano napadati sa svime sto imaju a oni ce se prepoznati (tih sela je puuuno)

preko kojeg vikenda:ludilo:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
kriv sam priznam ,,,prosli vikend bila snizenja u ljubljani ostavio marli u soping centru a ja na krvavcu gdje nema neta :D
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
eh ovako ova jedna skripta i jedan moj englez koji to super radi nemoze prilagoditi za ovi nas svijet tako da nista od toga.

drugo rjesenje je pojedinacno zbrajati reporte koji su konvertirani jer u njima od radi i lijepo se vidi, e sad posto nemam pola reporta od ovog rata do sada nemogu ni to tocno izracunati pa je ststistika nepotpuna..

za dalje cu spremati reporte od svih rastinih igraca i rucno zbrajati pa cemo imati nekekav pregled jedino ako nam neko od admina moze pomoci snekim alatom jer ja sve sto sam pretrazio i pokusao ne ide :kisa:

disel ako ovo procitas molim te pomozi odnosno daj neke upute kad sam se vec uvalio da to i odradim :D
 

DeletedUser

Guest
Evo jednog interesantnog razvoja dogadjaja. Svaka cast momci :festa: Jos kad bi taj koji je poslao upit mogo da mi objasni kako je dosao do ovog zakljucka svaka mu dala :hmm:

InnoGames support

Ako je vaš problem ili pitanje riješeno, molimo postaviti status zahtjeva za podrškom na završeno.
Podrška više neće vidjeti zahtjev i tako neće trošiti vrijeme na problem koji je već riješen.

» Postaviti status zahtjeva za podrškom na završeno
Zahtjev: multi account
Prijavljeni igrači: mladenke, The King James
 

DeletedUser

Guest
Sada navalite na mladenketa svi, banovan je.... :D

A bilo je lepog krljanja jutros :D :)
Respect Pepi1 :pivo:
Postavim uskoro i malo reporta
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: DBB
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 10
Side 2: 41
Difference: 31

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 90,792
Side 2: 351,787
Difference: 260,995

chart
 

DeletedUser

Guest
Ratovalo se i dobro se pilo,
kad se s ekipom u DBB-u bilo.

Al dodju neki grozni dani,
pa spamanje ostavih po strani.

I nije vise Rast@ na tapeti,
nemam vise na kog plemice opleti.

Al drago mi Vas preko foruma pratit,
mozda uspijem, sto se desava, shvatit.

Pa navijat za svoje i uvijek ih slavit,
i nadat se da ih nitko nece zadavit.

Naso ovo mjesto za spamat, i prodje me tuga,
za ovaj put pozdrav od bivseg DBB druga.
 
Status
Not open for further replies.
Top