DBB vs RASTA

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
vi meni ne možete govorit da niste imali acceve u našem plemenu zato što uvijek kad je netko napisao na forumu gdje mu je slaba točka ,to jest gdje je prazno selo i treba deffa vi ste uvijek tamo kao "slučajno" napadali i uzimali,a to je nisko.
a to ste počeli radit kad se pokazalo da vam možemo pružit otpor i onda nakon tih spija ste nas počeli trgat,a ovo da je mene strah što ste mi se približili to nije istina,meni je svejedno kako si mi blizu,jer ja znam da je ovaj server vaš i to zbog toga što vas se rsw boji i kleči pred vama,da imaju muda suprostavit vam se onda bi igra barem bila zanimljivija ,a ovako samo da znaš mi se borimo protiv 2 najjača plemena svijeta i tu nema više neke šanse,tako da mi je sad samo bitno pružit kakav takav otpor i da se nakraju servera vidi tko je klao koliko vojske.
 

DeletedUser

Guest
Kao sto mi tebi ne mozemo govoriti na nemamo spije, tako i ti nama ne mozes govoriti da imamo spije :D 1:1 idemo dalje :D
Evo mogu ti udeliti kojeg bambija ako ces se osecati bolje :D
 

DeletedUser

Guest
špije su sastavni dio igre a što je najbolje špije se u 90% slučajeve samo ponude odavati tajne plemena tako da se gorane trebaš zapitati sa kime igraš a ne kakvo je drugo pleme... jer, da je kontra situacija, ti recimo nebi iskorisio takve informacije nego bi napadao na najdefanije selo? to bi bilo jako "mudro" onda...

"u ljubavi i ratu sve je dopušteno"
 

DeletedUser

Guest
meni je dosta da znam da ste se još i hvalili kako smo pokupili nekoliko spija koje su prešle iz UW k nama.
 

DeletedUser

Guest
špije su sastavni dio igre a što je najbolje špije se u 90% slučajeve samo ponude odavati tajne plemena tako da se gorane trebaš zapitati sa kime igraš a ne kakvo je drugo pleme... jer, da je kontra situacija, ti recimo nebi iskorisio takve informacije nego bi napadao na najdefanije selo? to bi bilo jako "mudro" onda...

"u ljubavi i ratu sve je dopušteno"

a vidiš,zanimljivo je da jedni od vas govore da nemate spija,a ti sad da ih imate,bravo WW7,dobro ti je to pleme.
 

DeletedUser

Guest
momak, ja neznam kako je u rasti ali šta i da imaju špije? hoćeš reći da ti nikad ne bi imao (ili nisi imao) špije? to je taktika ratovanja i prihvati to...

te također ne izvrči moje riječi, zapitaj se zašto postoje špije... možda zbog suigrača tvojih koji odavaju tajne plemena? pa tko vam kriv što primate svakoga u pleme pa se onda čudite što imate špije...
 

DeletedUser

Guest
nije na početku bio na meni da biram tko će igrati sa mnom,nisam ih ja zvao sve po redu unutra.
i još nešto,ja se ne slažem s tobom da su spije sastavni dio igre,to je isto kao da kažeš da je sanaderova prevara sastavni dio politike.ja nikad nisam imao svog spiju niti ikad mislim imati,na četvorki sam zbog toga što su moji špijunirali druge i napustio pleme.
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
gorane ja i spiderxx nismo nkada bili u plemenu zajedno , on ti samo pokusava objasniti kako sve to funkcionira ajde malo pazljivije citaj pa komentiraj.

drugo sto ti je isto dobro rekao je da se zapitas skim ti igras i tko ti je tu kriv

trece mi nismo bas tako blizu da samo uletimo u neko prazno selo i nikada ne napadamao selo po selo nego vise odjenom ,,, negdje poginemo a vecinu osvojimo a osvojimo ono slabije nadefano tako da ti i ta teorija ne vrijedi

cetvrto nemamo spije i netrebaju nam imamo dovoljan broj aktivnih igraca koji si vjeruju i pomazu i tu ti je sva tajna a ne u urotama i spijanju a ti si sad u panici i prodajes pricu o provaljivanju acca ,,pa daj mi molim te reci kako se to provaljuje u racune i zasto nismo provalili i tvoj

mislim decko lupetas bezveze bez ikakvog razloga i optuzujes bez dokaza.ako pricas o pobijenoj vojsci onda pogledaj koliko je rasta pobila vojske = duplo vise od drugoga na tablici i to ti je razlog zasto vam o0svajamo sela a ne spije djete drago

sam si to spmenuo pa malo bolje pogledaj koliko si ti pobio i klao a koliko mi
 

DeletedUser

Guest
Evo ja sam spija za dbb u rasti, da se zna da i dbb ima spijune :hmm:
 

DeletedUser

Guest
previše sam toga čuo u ovoj igri da bi sad tebi povjerovao,a ovo sa vojskom,nisam ja ni reko da sam poklao više nego vi,pa nisam ja najavio tebi da ćeš ti past.

ja samo kažem da znam da ste već sad vi pobjednici ovog servera,a znam i kako ste pobijedili.i ponavljam da mi nije cilj vas sredit,što se mene tiče meni bi bilo drago da pustite na miru mene i moje pa da se mi obračunamo sa RSW koji nam je već nekoliko puta okrenuo leđa.po meni oni su najviše zaslužni što ste vi sad na vrhu.ali šta češ,ja ću lemat njih,a vi i rsw mene i jbg.
 

DeletedUser

Guest
Aj kad znas kako smo mi to stigli dovde, de mi reci koji ce brojevi biti na loto-u da uplatim, ili mi bar reci kako mi stoje zvezde na finansijkom planu :kokice:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
e moj gorane odose zivci zbog igrice ,,nije ti to toga vrijedno ,zapali jednu smiri se uzmi bambija od mladenketa i uzivaj dok mozes ne zivciraj se bez razloga :pivo:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: DBB, DBL
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 32
Side 2: 157
Difference: 125

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 269,761
Side 2: 1,335,310
Difference: 1,065,549

chart
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: DBB, DBL
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 32
Side 2: 157
Difference: 125

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 269,761
Side 2: 1,335,310
Difference: 1,065,549

chart

Jeli to prvo pleme ikako aktivno?
 

DeletedUser

Guest
evo naletio ja na jedan zanimljiv tekstić,pa se sjetio vas:
Najniži sloj ljudi je izdajnički sloj. Izdajice služe sami sebe a druge prodaju poradi sebe. Ova ih igra može dići na viši nivo ali u pravom životu su i dalje na nivou amebe.
 

DeletedUser

Guest
čitam ovo što ste se raspisali o nekim izdajica,špijuni i sličnim glupostima......ovo što spiderx i ww7 pišu razumijem,ali goran može samo malo objašnjenje ovog što ti pišeš:

evo naletio ja na jedan zanimljiv tekstić,pa se sjetio vas:
Najniži sloj ljudi je izdajnički sloj. Izdajice služe sami sebe a druge prodaju poradi sebe. Ova ih igra može dići na viši nivo ali u pravom životu su i dalje na nivou amebe.

po tvojoj priči su izdajice u tvom ili našem plemenu? jer ako su u tvom onda bi se nakon tog zanimljivog tekstića trebao sjetit vas,a ne nas :woot:

zatim u jednom od prijašnjih postova pišeš kako bi volio da te ne napadamo,pa pišeš kako želiš da se vidi tko je najviše vojske klao(što je kontradiktorno), pa optužuješ rsw,pa nas,pa malo izdajice......daj se odluči.... i da ne zaboravim na sv4 si izašao iz plemena jer su tvoji imali špijune;znači krivi smo ti mi,rsw i tvoji iz plemena hahahhah pa tebi stvarno nije lako,nema tko te ne :hmm:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Gorane ovako se ne nobla selo nije ni cudo sto si revoltiran kad radis ovakve gluposti i onda su ti MRACNE SILE krive za to ili:


nuka cistac prije nocnog

[player]Goran ENT[/player]: [village]552|411[/village]
[player]Marli[/player]
97a78398ee.png


pa svarseni train 4 plemica u 4 sek :p
ali tek ujutro 8h nakon "cistaca"

[player]Goran ENT[/player]: [village]559|429[/village]
[player]Marli[/player]
9d3fe86140.png


[player]Goran ENT[/player]: [village]559|429[/village]
[player]Marli[/player]
094747c00f.png
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top