DBB vs RASTA

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
jel to bilo i bez ovnova zato jer nije bilo zida ili goran inaće ne prakticira ovnove baš :p
 

DeletedUser

Guest
gle ww7,ja sam vidio da marli nije bila online i nisam mislio da će mi trebat nešto bolji train ,ali se vratila u međuvremenu,a pogledaj i koliki je bio zid kad sam slao napad bez ovnova.

rubo,ti očito ne znaš čitat,ja nisam reko da sam ja poklao najviše vojske,nego da je meni cilj do kraja servera se branit što duže da pokoljem što više.
također sam reko i da ja ne razumijem tu neku RSWovu taktiku da oni puze pred vama,a na kraju ćete ih poklat kao kukavice što i jesu,a ovo za špijune ću ti samo reći da igrač nije pravi igrač ako on i prihvati bit na računu svog protivnika i tamo špijunirat (naravno krivi su i ovi što daju protivnicima svoj acc)

i još nešto,recite avanturi da ne posječuje više acc od nanana.
 

marli

Member
Reaction score
0
gle ww7,ja sam vidio da marli nije bila online i nisam mislio da će mi trebat nešto bolji train ,ali se vratila u međuvremenu,a pogledaj i koliki je bio zid kad sam slao napad bez ovnova.

rubo,ti očito ne znaš čitat,ja nisam reko da sam ja poklao najviše vojske,nego da je meni cilj do kraja servera se branit što duže da pokoljem što više.
također sam reko i da ja ne razumijem tu neku RSWovu taktiku da oni puze pred vama,a na kraju ćete ih poklat kao kukavice što i jesu,a ovo za špijune ću ti samo reći da igrač nije pravi igrač ako on i prihvati bit na računu svog protivnika i tamo špijunirat (naravno krivi su i ovi što daju protivnicima svoj acc)

i još nešto,recite avanturi da ne posječuje više acc od nanana.

ti si malo lalala u mozak.. :D

sta mislis da sam ja tako losa da nebi sjekla train u 4 sec?? :D

kako kaze mladenke, jos stignem i sendvić napravit izmedu svakog plema :D

srdis se bzv. ironija je o tome, sto u dbb nikad nismo imali pa ni na jedan dan spiju :p

al istina da mi spija to nije rekao za napade, NIKAD nebi skuzila.
a i to sto se prikopcam na tvoj acc pa sve prospijam mi pomaze. :hmm:
 

DeletedUser

Guest
deja ti ne znaš šta se događa,a vi rastači ne znate očito čitat,marli jesam ti reko da sam vidio da nisi online,pa sam mislio da će proć.
a ovo o spijama možete pričat šta hoćete,jučer avantura bio na jednom accu.
 

marli

Member
Reaction score
0
deja ti ne znaš šta se događa,a vi rastači ne znate očito čitat,marli jesam ti reko da sam vidio da nisi online,pa sam mislio da će proć.
a ovo o spijama možete pričat šta hoćete,jučer avantura bio na jednom accu.

aaa.. ti si vido da sam offline.. pa ne znam ja tko kamo ima spiju :lool:
 

DeletedUser

Guest
deja ti ne znaš šta se događa,a vi rastači ne znate očito čitat,marli jesam ti reko da sam vidio da nisi online,pa sam mislio da će proć.
a ovo o spijama možete pričat šta hoćete,jučer avantura bio na jednom accu.



neznam to..al znam s s4 kako zidas :lool: veliki rudnici.. mala farma, napad bez ovnova:p

inace ko ovdje pobjeduje??? ima li statistika:lool:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
b5goqd.png
 

DeletedUser

Guest
i ova statistika nije nista bolje :eek:ok: :eek:ok:

kako ne? pa lijepo sve vidiš... broj poraženih kao napadač i branitelj i broj palih sela s jedne id ruge strane... di ćeš bolje statistike od "Plemenski ratovi" statiske :)
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
glupi ovnovi nemogu ni srusiti zid a toliko mjesta zauzimaju u farmi :ljut:

bolje da umjesto njih imas spijune i izdaajice pa bi bar znao tko je offline i koja su sela prazna i onda ovnovi nebi ni trebali :p

[player]Goran ENT[/player]: [village]560|430[/village]
[player]Marli[/player]
26d2f25bc8.png
 

DeletedUser

Guest
kikiriki, semenke, suncokret izvolte, gimanstika za zube... :kokice:
 

DeletedUser

Guest
sta se ode uopce prica.....o kakvim spijama i kakve gluposti...gorane sam si me napadao jer sam slabiji igrac od tebe i razbio zube.....cinjenica je da nisi neki irac....sto je ok ali nisi zeljen nista ni naucit sto je bezveze.....tako da vidimo se na nekom drugom svijetu a ti se tu lipo restartaj da mi mozemo na miru pokupit sela ionako ces izgubit....:predaja::predaja::predaja:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: DBB, DBL
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 11
Side 2: 67
Difference: 56

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 101,616
Side 2: 606,131
Difference: 504,515

chart
 
Status
Not open for further replies.
Top