Dinari - Gerila

kickyourass

Member
Reaction score
0
Iduci koji ce biti neaktivan tjedan dana , bez sittera ce biti onaj na koga bude isla sljedeca akcija , kako to obicno i bude
 

DeletedUser

Guest
Iduci koji ce biti neaktivan tjedan dana , bez sittera ce biti onaj na koga bude isla sljedeca akcija , kako to obicno i bude

Pobijaš sam sebe..upravo si pobio sam sebi prvi post koji si napisao u ovoj temi :(
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Gerila je moram priznat odlicno pleme kad su vam 2 najveca igraca neaktivna tjedan dana bez sitta ! :eek:k:

nema ovdje hvaljenja nikakvog,po meni je ovo totalno losa statistika s tim da je mir na svijetu vec godinu dana i vi odjednom lupite,moglo se to punooo bolje..

Iduci koji ce biti neaktivan tjedan dana , bez sittera ce biti onaj na koga bude isla sljedeca akcija , kako to obicno i bude


ajd lupajmo se :kokice:
na gluse uradi jednu,da se upoznam s igrom igraca s h1,za sad sam razocaran :ludilo:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
rat je trebao sa nase strane krenit oko pocetka 4 mjeseca, a 24h prije nego bi krenuo bila bi upucena poruka svim igracima u dinarima da se krece, jer previse traje sv previse se poznamo i ovako podmuklo roknit nije uredu, po meni....

Ne lupetaj gluposti , pogledaj tw stats , uzeli ste postarenku 2 sela , napadali ste schtrucla tjedan dana , napadali ste chlupa ...sve to bez objave rata , pa smo i mi malo napali natrag , ne vidim onda razliku između vaših i naših napada , toliko o fer igri da ne pricam dalje o podmuklim potezima (gluse,zulu,torin,zvonkec3....)
 

najčia3

Member
Reaction score
0
Ne lupetaj gluposti , pogledaj tw stats , uzeli ste postarenku 2 sela , napadali ste schtrucla tjedan dana , napadali ste chlupa ...sve to bez objave rata , pa smo i mi malo napali natrag , ne vidim onda razliku između vaših i naših napada , toliko o fer igri da ne pricam dalje o podmuklim potezima (gluse,zulu,torin,zvonkec3....)

hahaha chlupa koji je noblo sela vidi čuda bez objave rata ze stupniku, a o tome koliko su martinez i tose neutralni da ne pričam...
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Da znali ste da tose igra za nas i opet je islo 3 akcije na njega , sto je to nego provokacija , toliko ste provocirali i htjeli rat a sad ste iznenadeni sto smo napali odjednom , i onda Robi (igracina ) i ekipica koja je sve to kuhala bjeze s acc-a "neaktivni" , dalje necu da se raspravljam ,jer ste prejaki na rijecima ( ali samo tu ) , sad vam ostavljam forum da kukate kako su dinari podmukli itd... to je sve sto mozete i znate u ovom trenutku
 

najčia3

Member
Reaction score
0
opet hahahahaah najbolje ovo "znali ste da tose igra za nas", nije trebalo bit neki columbo kad je napadao robilada i sad ti kažeš da smo mi provocirali... :zid:

dobro ste počeli nema šta samo nestat će robiladovih sela pa ćemo vidjet šta će onda dalje bit :kokice:
 

-njivuoresvedozore-

New Member
Reaction score
0
svaka cast dinarovcima hahaha al brate kick zna se sto bi bilo da se ja smijem pustat sa lanca hahaha ;) cuda hehehe a tek kada mlatibor krene naje**li ste hehehe nego ovaj sto hmm cek tija sam reci zasto kick nije nadefan svugdje hmm aaa ovaj da hehehe sitate se medusobno noc dan pa se nemoze puno defa slati :p a da ne govorim da prenoblavate sela, to nije fer igra ako vam je netko uzeo selo pustite ga na ostane njegovo na fer nacin.


da ne duljim htio sam reci da mi se tresu gace i da neznam sto da radim jer imate hrpu plemica :p hehehe
 

-njivuoresvedozore-

New Member
Reaction score
0
evo da ne sutimo nego malo rasprave bacamo da se zabavimo kada vec nemoze u igri.

nabrojati cu 4 najbolja igraca kod dinarovca, pa dinarovci 4 kod nas netko iz gerile za dinarovce i tako da se igramo ;)

1. definitivno 7 od 9
2. Cola
3. xXINRIXx
4. Grim
 

najčia3

Member
Reaction score
0
jel ima itko drugi još da igra? :lool:

šalu na stranu, potpisujem ovo samo neznam dal bi grima ili xinrixa stavio na 3. mjesto :pivo:
 

-njivuoresvedozore-

New Member
Reaction score
0
dinarovci sto se radi? kako ide? jeli ima sto novo? uzivate li u ljepom vremenu? ili se visi na kompu? jel se sprema koja akcija? kako vidite kraj ovoga rata?

sedma : :lool:
 
Top