Djeljenje internet veze???!!!!!!

DeletedUser

Guest
Pozdrav, e ovako desava mi se stvar koja me jako frustrira i nervira, naime pokusam da uradim spijunazu kad ono izbaci mi da je to pokusao igrac xy i da je nemoguce raditi istu operaciju kao i igrac sa kojim djelite internet konekciju???!!!!! Ne kontam u cemu je problem a ja nemam veze sa tim likom nikakve a kamoli konekcije kad isti dan mi se desi krenem u pljacku kad ono opet isto pise samo je drugi igrac i pitanju!!!???/ Dali mi neko moze pomoci u cemu je problem posto me stvarno frustrira i nervira me i tjera me od igre...posto nemogu nista uraditi osim graditi selo ...
Hvala i pozdrav
 

DeletedUser

Guest
ne druze to mi se odma nakon sto je isteklo onih 7 dana bez napadanja odma mi se javilo to...ja mislim da je to neki bug nika ja nisam dodavao niti je mene ko dodavao sa sittera...
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Mislim da je to bug, pojavljivalo se i kod drugih igraca.
Kontaktiraj administraciju putem podrske u vezi toga.
 

Riad09

New Member
Reaction score
0
Pozdrav, Ovo je jako zanimljiva igra igram na svijetu HR19 i moj brat je vidio da je igra dobra pa bi i on igro samnom ali fazon je u tome što se nesmije imati više računa, pa ako neko zna kako da igramo zajedno a da ne dobijemo ban, mi imamo samo 1 računar, HVALA UNAPRIJED :)
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Možete igrati na dva racuna sa jedne internet veze uz uvjet da prijavite djeljenje veze. Oba racuna moraju imati prijavljeno djeljenje veze jedan sa drugim.

Svi igrači koji znaju s kim dijele vezu trebaju upisati jedni druge u "Postavke --> Dijeli internet vezu".

Također dijeljenje veze ima svoja ograničenja koja detaljnije mozete procitati
ovdje.
 
Top