Dorade foruma

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Odlucio sam se napisati ovu temu jer vidim da nam forum i bas nije pun funkcija iako je to vrlo moguce za napraviti (jer sam vidio druge forume od Innogames-a koji su me odusevili).

Da su na forumu potrebi radovi je vidljivo i po samoj ovoj temi jer odgovarajuci podforum za ideje ne postoji.

Ima tu i ostalih stvari no nezelim vamo dizati neku veliku uzbunu za to, jer je ipak igra prioritet.
Zanima me samo hoce li biti ikakvih radova na forumu? ._.

EDIT: Dizati uzbunu stands for jos dorada na forumu, jer sam samo nabrojio jednu!
 
Last edited by a moderator:

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Na postojecem forumu bih trebalo puno stvari uraditi,jer u poredjenju sa ostalim serverima je u stvarno jadnom stanju :ljut:
Nikakvih novina i zanimljivosti na forumu,a koliko vidim i rijetko koji prijedlog od igraca se uslisio da se ovaj forum poboljsa i da bude primjer svim ostalim u regionu :predaja:
Ja sam ipak optimista uvijek bio i ostao i vjerujem u bolje sutra :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
ja ne vjerujem u bolje sutra ali nadam se u bolje prekosutra :D
 

DeletedUser

Guest
Drago mi je sto ima korisnika koji vole forume i koji ga zele poboljsati.
Da bi se uvele promjene na forumu i nove stvari potrebno je povecati aktivnost korisnika kako bi se promjene isplatile.
 

DeletedUser

Guest
Bojim se da je ovo za povećanje aktivnosti korisnika lakše reći nego napraviti.

Pa nije da se team nije već trudio povečati - od razno raznih igara za koje se dobiva premium, prije još za izradu tut-ova i sl. Ugl, javljaju se oni koji i inače su na forumu, a oni koju tu ne zalaze, nema toga što bi ih natjeralo da dođu. :)
 

DeletedUser

Guest
Kreniti ce to pomalo, treba dovesti ljudi iz drugih igara. ^^
 

DeletedUser

Guest
Zašto se ne počne raditi nekakav fun art natjecanje. Kao što to imaju na net serveru. Meni se to super sviđa.

Svaka 2,3 tjedna admini odrede tematiku na temelju koje će se raditi nekakve slike pa se dijeli premium za recimo prva tri mjesta.

Ili nekakve druge aktivnosti, kao što je bilo sa onim tutorijalima. Igrače ipak treba na nešto potaknuti kako bi imali volju i dolaziti ovdje.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
fan art je najveca glupost i na to ti sigurno nece bit odziva :)

sto se tice foruma, na njega ti dolaze igraci (znam po sebi i po ostalima sa kojima sam igrao) tek kad steknu neko iskustvo i "zavole" plemena, pa se onda prosiruju i na forum, ne mozes ti tek tako rec nekome ulazi na forum i pisi tamo, forum je licni izbor a ne moranje

sto se tice samog foruma, ja sam pisao wickedu u vezi toga, da se uvede jedna mala olaksavajuca i zanimljivija promjena zbog koje sam ja vecinski se tamo aktivirao na forumu ali nista, no nema veze, meni je dobri i ovako, rekao mi je nesto sto jako slici mom prijedlogu :)
 

DeletedUser

Guest
Ja sam inace arter ali mogu reci da je propao iako kada bi se art razvio u dizajn bilo bi velike koristi od toga.
Poslije cu okacit galeriju kako bi ozivio taj sektor bar nakratko.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
fan art je najveca glupost i na to ti sigurno nece bit odziva :)

sto se tice foruma, na njega ti dolaze igraci (znam po sebi i po ostalima sa kojima sam igrao) tek kad steknu neko iskustvo i "zavole" plemena, pa se onda prosiruju i na forum, ne mozes ti tek tako rec nekome ulazi na forum i pisi tamo, forum je licni izbor a ne moranje

Slazem se :eek:ok:

Balkana
Ja sam inace arter ali mogu reci da je propao iako kada bi se art razvio u dizajn bilo bi velike koristi od toga.
Poslije cu okacit galeriju kako bi ozivio taj sektor bar nakratko.

Gdje si ti igrao dosad i u kojim plemenima, da bi uopce upao u piplokov post koji je fino objasnio kako igraci dođu do foruma :woot:
 

DeletedUser

Guest
Ozivljavanje FA foruma koji je MRTAV vec vise od godinu dana bi dobro doslo. FA svijet je mrtav na Balkanu vec duze vremena i nema zajednice koja ima aktivnost starih zajednica na Balkanu (jer sam i ja vodio FA forum).

Tako da moje ozivljavanje se odnosi na kratko razdoblje => bar dan dva.
 

Shutter

Member
Reaction score
0
Ne može se ni jedan naš server porediti sa ostalim, jer nismo ni 5% kao ostali,
a čisto sumljam da ćemo i biti, jer razloga ima dosta :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Ozivljavanje FA foruma koji je MRTAV vec vise od godinu dana bi dobro doslo. FA svijet je mrtav na Balkanu vec duze vremena i nema zajednice koja ima aktivnost starih zajednica na Balkanu (jer sam i ja vodio FA forum).

Tako da moje ozivljavanje se odnosi na kratko razdoblje => bar dan dva.

Koliko znam taj dio foruma je vodila deja,otiđi na foruma od bosanskog servera pa ces naci dosta dobrih njezinih slika i od drugih,ja sam se tek skoro pocela baviti photoshopom ljetos imam isto nekih svojih dosta radova ali ja vise to volim da cuvam za sebe,jedino ako bude jos kakva nagradna igra e onda cu se mozda prijaviti
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Ozivljavanje FA foruma koji je MRTAV vec vise od godinu dana bi dobro doslo. FA svijet je mrtav na Balkanu vec duze vremena i nema zajednice koja ima aktivnost starih zajednica na Balkanu (jer sam i ja vodio FA forum).

Tako da moje ozivljavanje se odnosi na kratko razdoblje => bar dan dva.

Evo da ponovim jer uvjeren sam da je pitanje razumljivo, sobzirom da neznam kineske znakove :D

Gdje si igrao na plemenima i pod kojim nickom? :woot:
 

DeletedUser

Guest
Gledao sam mnoge forume i aktivnost je mala, mnogo se napraviti ne moze jer su osobe postale zatupljene zbog FB-a.

Prije nisam igra, no trenutacno sam na hr9 kao Balkana.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Gledao sam mnoge forume i aktivnost je mala, mnogo se napraviti ne moze jer su osobe postale zatupljene zbog FB-a.

Prije nisam igra, no trenutacno sam na hr9 kao Balkana.

Znaci nikad nisi ovo prije igrao ali imas zarku zelju da proradi forum igre na kojoj nikad nisi igrao i za razliku od 99% novih igraca na igri ti si odmah skuzio gdje je forum i otvorio par tema u kojima ces objasniti ljudima koji ovo igraju godinama kako i sto treba napraviti da forum proradi ??? Pa zar nije logicno pitanje kako bi ti znao sto treba igri bolje od samih igraca...

Evo malo da te prosvjetlim. Ovaj forum posjecuje cirka 15-20% igraca, od kojih recimo 10tak % je vise manje aktivno i redom su to igraci koji imaju određeno iskustvo iza sebe. Piplok jasno objasnio u svom postu. Nadalje na forumu postoje igre koje su vise manje na svim igrama jednake i sluze za podizanje aktivnosti (nije to SF), ali jasno se vidi i odaziv na tim igrama za premium. Spiderxx objasnio u postu. Na koncu vazna je igra a ne forum, jer forum je mjesto na koje se prenesu događanja iz igre. Kad igra se priblizi igracima koji ovo igraju godinama (pod tim mislim na zelje za određenim promjenama u postavkama igre), onda ce se povecat aktivnost na forumu. I opet ce to napraviti ljudi koji igraju godinama, jer nitko i nikakve igre nece povecat aktivnost, bolje od rube, scape, borisa itd...

Dal treba osvjezit za nekim temama forum, treba, dal je to presudno za povecanje posjecenosti, nije :)

Cisto da vidis svaka igra koristi slican nacin da podigne aktivnost
Dragi igrači,

Uzmite komad papira, iskoristite svoju maštu i kreativnost i nacrtajte umjetničko djelo u formi pozadine za računalo ili bilo koji drugi Travian sadržaj.

Da biste sudjelovali u predizboru na našem domenu morate poslati sliku koju nacrtate putem e-maila na adresu admin@travian.com.hr najkasnije do 24. rujna 2012.

3 najbolje slike u sljedećim kategorijama će ući u finale i imati šansu da bude na našem Facebook glasovanju, a vi ćete imati šansu da osvojite vrijedne nagrade.

Nagrade za svijetsko finale:
1. mjesto: iPad, fan paket i 1500 zlatnika
2. i 3. mjesto: fan paket i 750 zlatnika
od 4. do 10. mjesta: fan paket i 250 zlatnika
Od svih učesnika 50 (slučajno) izabranih dobit će po 200 zlatnika.

Kategorije:
1. Pozadina za računalo
2. Tema: Travian

Travian tim očekuje vaše slike i želi vam puno sreće!

Vaš Travian tim

Ali i to objasnio Shuter
Ne može se ni jedan naš server porediti sa ostalim, jer nismo ni 5% kao ostali
 

DeletedUser

Guest
Close request, tema otisla daleko.

I kao iskusan igrac drz‘s se pravila. ;)
 

Shutter

Member
Reaction score
0
Nisu ni plemena više kao što su nekada bila.
Iz dana u dan, čar igre se uništava, što naravno mi tu ne možemo ništa, možemo pisati koliko hoćemo al' svaka naša riječ se ne uvažava.

Očekivati da FORUM bude aktivni, bolji, sa puno novih ideja i sl tome je jednostavno ne moguće,
jer razlozi su jednostavni.

Prvo, nema dovoljno aktivnih članova, niti zainteresovanih, kao što je AT već rekao.
Danas Forum samo služi kako će ko koga vrijeđati, pljuvati, ogovarati, itd.
Takve se stvari najviše dešavaju kod nas, jer mi smo čudni malo po pitanju toga - balkanski narod:)

Skyp je stvar gdje veliki broj igrača provodi vremena sa ostalim, zezanjem,komuniciranjem itd,
možda je i to jedan od razloga što je ovaj Forum,mrtav, tako da kažem.


JEDNOM RIJEČJU,PLEMENA NISU VIŠE KAO ŠTO SU NEKADA BILA!

Jedna tura za aktivne :) :pivo: :pivo:
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Koliko znam taj dio foruma je vodila deja,otidi na foruma od bosanskog servera pa ces naci dosta dobrih njezinih slika i od drugih,ja sam se tek skoro pocela baviti photoshopom ljetos imam isto nekih svojih dosta radova ali ja vise to volim da cuvam za sebe,jedino ako bude jos kakva nagradna igra e onda cu se mozda prijaviti

kao barby je meni poznata sa ba servera :D
jest tim FA se bavi u vrh glave 5 ljudi na ba, ako je vise spucaj me u guzicu :D a nece ti forum nista aktivnije izgledat sa tih maksimalno 10 ljudi koji ce se opet vecinski bazirat na FA zbog kojeg su prvenstveno tu

iz samog primjera "Sabby" mozes vidit da ce i taj forum sto se tice aktivnosti FA-clanova bit aktivan vecinski samo kad je nagradna igra a ne takmicenje (sto se praktikuje na ba)



jedan od razloga ti je takodje broj igraca, ne mozes ti poredit strane servere koji po svijetu imaju preko 10k igraca a mi jedva napunimo 4 kontinenta


@at animal drug edituj dole post gdje se spominje travian zato sto se to okarakterise kao reklama a to je kaznjivo msm :|


@shutter nasi serveri koji su mali i u koje se ne ulaze puno, mi gubimo igrace zbog nadogradnji, ali tw.net ne moze izgubit iz razloga evo bas sinoc drug me zvao, tamo pocinje svijet u kojemu nece bit zastava (a nova verzija je i tamo), znaci oni mogu dat svaki 1-2 mjesec neki svijet koji bi bio nostalgican i pomocu njih ne gube igrace, ali BiH/Hr nisu nikakva trzista i mi postojimo samo iz razloga sto je glavonjama u innu mrsko pritisnut dugme i ugasiti nase svjetove, nez kako je sa ovim serverom, ali ba1-2 su imali oko 20k igraca pa je bilo isplativo i otvorit server za nase trziste, a sad se ne moze 1.5k igraca skupit na svijetu...
 
Status
Not open for further replies.
Top