Dragon6044

-njivuoresvedozore-

New Member
Reaction score
0
http://prntscr.com/4edl5t sto reci koju posluku porati? evo ovako kao sto znate odlucio sam zatvoriti ovaj sv1 konacno trebat ce mi 2-3 godine al mogu ja to i prije samo trebam jednog igraca koji ce igrat samnom na accu jer sam bi ih pobjedio tek za 4-5 godina a neda mi se cekati toliko pa ako ima dobrovoljaca neka se javi :) ove statistike su jako zanimljive jer proslo me 8000 napada ako ne i vise :D hehehe i jedino mogu reci da me iznenadio Shegy koji nisam mislio da ce imat prevelikog utjecaja na mene al izgleda da ga je ostavio vise nego 7 od 9, cola i zanotti zajedno..., a sto ce tice mene uhvatio sma 2-3 igraca na "spavanju" tj. kako bi dinarovci to rekli hmmm opet smo uhvatili neaktivnog? I da tu sam malo da se hvalim jbg dosadno mi je tamo samome -.-
 

-njivuoresvedozore-

New Member
Reaction score
0
Respect kralju :D

care, znas sto mi je najveci problem, to sto igram ovaj acc vce 5 godina tu sam prakticki mogu reci odrastao al jbg I SAD MI JE ŽAAA napustiti ga bez borbe iako sam je imao i da nastavim ovim tempom nebi mi mogli nista drzao bih se svo vrijeme al ne zelim tako ne zelim visiti za kompom cijeli dan tj. nemoram cijeli dan jer nisu oni nesto jaki hahaha al umorio bih se

jedino sto znam je da se moj acc nce izbrisati mogu ja uci jedanput u 14 dana i sve to stooji al necu ga napustiti , neka zauvijek ostane moja statistika i moje ime i moj OD :( i naravo da ovo pisem pijan haha i naravno da je rano da buden pijan hahaa al jbg nisan tija izac nego se umiru zapiti da ovo napisen i da se ostavin ovoh sr***a hgahaga
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Znam koliko dugo igrate acc-e na hr1, igrao sam i preko 2 godine možda i 3, al manjak vremena, neobično aktivno susjedstvo i eto, tako da te shvaćam u potpunosti i prava je šteta što se više na ovom hr1 ne baci pravi završni fight pa da se riješi to jednom za svagda.
 

-njivuoresvedozore-

New Member
Reaction score
0
ma bacio bi se pravi fajt i zavrsio ovo da ima jos koji acc da igrac ili dva na njemu znaju i mogu, ja i on bi to brzo zavrsili jer sam se nemoze nista treba rokat sa juga i sa zapada kako se kaze :andjeo:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
ma bacio bi se pravi fajt i zavrsio ovo da ima jos koji acc da igrac ili dva na njemu znaju i mogu, ja i on bi to brzo zavrsili jer sam se nemoze nista treba rokat sa juga i sa zapada kako se kaze :andjeo:

Neaktivnost je ono sto jos drzi hr1 otvorenim, nažalost.
 
Top