Dvije tri za NW :)

Status
Not open for further replies.

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
imaaa kolaps jarane :D a nikname pravi vodja tu blati sve redom vidio da ce past i fola ga nema vec 2 3 dana ahahhahahahhahahaha pravio djecu
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
nije nama EAG ništa napravio nije ni nikome na svijetu osim male djece kojima je uzimao sela hehehe baš se zabavam mi smo svoje odigrali al EAG osvojit neče to se zna nije ni zaslužio niti nešto pokazao
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
nije nama EAG ništa napravio nije ni nikome na svijetu osim male djece kojima je uzimao sela hehehe baš se zabavam mi smo svoje odigrali al EAG osvojit neče to se zna nije ni zaslužio niti nešto pokazao
ko vam pokupi sela? a da je ubio ista defa , zanemaricemo free sela sa strane pdp
 

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
nije nama EAG ništa napravio nije ni nikome na svijetu osim male djece kojima je uzimao sela hehehe baš se zabavam mi smo svoje odigrali al EAG osvojit neče to se zna nije ni zaslužio niti nešto pokazao
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

srdo moja more ne srdi se na me, ne srdi se na meeeeeeeeeeeeeeeee
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
nije nama EAG ništa napravio nije ni nikome na svijetu osim male djece kojima je uzimao sela hehehe baš se zabavam mi smo svoje odigrali al EAG osvojit neče to se zna nije ni zaslužio niti nešto pokazao
<3
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
ne srđim se ja nimalo mi smo pokazali srce i borili smo se sa tri plemena
eag je pokazao samo da su kukavice i niste napravili ništa nego freee sela uzimali i dalje to radite i rekrutirate sve po redu
neznam gdje čete vi akademiju stavit kad toliko rekrutirate
botovi ste samo tako i nema veze šta radite i kako radite do kraja svijeta nečete si oprat loš dojam koji ste napravili na ovom svijetu.
 

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
ne srđim se ja nimalo mi smo pokazali srce i borili smo se sa tri plemena
eag je pokazao samo da su kukavice i niste napravili ništa nego freee sela uzimali i dalje to radite i rekrutirate sve po redu
neznam gdje čete vi akademiju stavit kad toliko rekrutirate
botovi ste samo tako i nema veze šta radite i kako radite do kraja svijeta nečete si oprat loš dojam koji ste napravili na ovom svijetu.
Jarane ti ko papagaj, zadnjih 20 tvojih postova ista prica, dosadan si s tom pricom ba.
 
Status
Not open for further replies.
Top