dzemsonzijev kutak

Status
Not open for further replies.

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Najveća nikova greška je što je dopustio svom duallu (ako ga ima) da ulazi na njegov račun ovdje, ja se stvarno nadam da je ovo sve pisao duall a ne nik, jer ovo nije nik kojeg ja poznajem, kojeg sam cijenio kao igrača i i čovjeka, ali hej, vremenom se ljudi mjenjaju, tako da ništa nije nemoguće...
Ma ovo je onaj sandi, nik samo miješa ć i č, a ovaj ne zna gramatiku nikako
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
hahahahah kaze cijeli nw da prijavljuje ludi petak zbog "hakovanja" racuna, e moj nik opet ne vidis dalje od nosa :D
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
Nikname ja sam prešao jer nisam dovoljno dobar vođa i nisam znao organizovati ljude, osvojili su 60% mojih ljudi i ja sam ove raspustio i priključio se njima da bih opstao i naučio sam mnogo toga jer sam se priključio EAG plemenu i jer sam se spojio u dual sa wiljsukom jer je to opasan igrač i mnogo toga me naučio što nisam znao.

Nema potrebe bilo šta komentarisati, normalno da će mu se off zakucat kada ima 15k defa, koji nuke to može probiti, pokazati će se sve u fronti kada budemo i to je to.

Glupom ne možeš dokazati da je glup. :)
 

UseYourBrain

Member
Reaction score
32
rasprava u ove sate hahah...jos treba da dodje ona botina miga....
najveca botina miga eto haj sad pjana sta reci..

voli te botina Miga, ali sljedeći put mi ime piši velikim slovom,jer da sam ne znam koliki bot za tebe sam veličina u svakom smislu, mislio sam napisati par stvari, ali šta se ja imam pravdati čovjeku koji ne poštuje ni sam sebe, dovoljno je što te se nekidan na skajpu tri vođe tvog matičnog plemena DKL odriču i govore kako ti nisi DKL, na externi dođeš po potrebi da braniš tatice, a u igri da se sagneš istima..dovoljno da neko kaže rew i eto ti ga doktor dolazi u roku od 2 minuta, nabijem vas..

jadno je i ovo što nikname piše, ali vjerujem da je to onaj narkoman sandi.. deffalo ih 5 manjih plemena, kontinent uzeli spajanjem, u prvoj akciji im 2 igrača restartovana, pleme koje je iscijedilo burzu i tržnicu.. i onda oni pričaju o free selima..

pjana brate šta ti neš doktorovih sela? <3
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
joj tek sam usto, nedate mi ljudi dragi ni da odem isplatit pare što sam sinoć pokupio na ligi prvaka malo opaaaaaa..

Sandi druže moj, ja da se bojim i moji dualli tvog plemena NW, Benjo i mi ne bi krenuli na marmarinja još u ranoj fazi igre i noblali ga. Da se bojimo vas kao plemena ne bi jučer išli na selo 8 sati offovima i to uklapali još, znači bot skonta da se ide na njega i traži deff, onaj što tek se prijavi na plemena i igra 7 dana.. Ja da se bojim vas ne bi vam govorio kako ću vas poderat, čim se malo približim. Ako ti misliš da se mi bojimo vas, lično moj račun ludi petak, radi toga što smo se kucali jučer, pa ti si onda opet glup care moj. Svega mi, moj savjet ti je nemoj više ba bgm, odjavi se sa ovog foruma i igraj se ba opušteno.. Jer stvari kakve ti iznosiš ovdje nisu bolan ni za ovih botova što ih maloprije spomenu, čak i oni bi realnije stvari iznosili ovdje od tebe. Ti si čovjek glup, a ne zanima me i da si duplo, troduplo stariji od mene, ti ovdje iznosiš toliku količinu gluposti da se ja zapitam da li da ulazim više na ovaj vanjski forum, jer mogu postat glup i ja toliko kao i ti. Čak razmišljam prestat igrat na ovom svijetu, jer ono BOJIM VAS SE!!

Stvarno, ne znam taj razlog zbog kojeg plačeš.. Jel možda razlog kad se ti skucaš pa nemaš više offa, nemaš plemića a imaš sela kao i ja, i moraš odmarat 7-10 dana.. A ja kad se skucam, još skucam off kakav ti nećeš imat još dugo vremena, pa ti krivo jer imam još offa ko u priči ? Zna se ko je off igrač na hr, ko nikad neće praktikovat deff ispred offa. Nikad. To što ti je krivo sad što si opkoljen sa dvije strane, a tvoj PULEN doktor, šalje kružnu da ste nas ofarbali na karti u crveno i stavili pod neprijatelje, jesam ti ja kriv, što nam objavljuješ rat? Mi vama nismo objavili rat, nemamo nap nemamo savez sa vama, znači kad nad se digne prangija hoćemo vas noblat, noblamo vas. Ili makar pokušamo. Moji pokušaju su 1 od 2. Jednom uzeo, jednom se kucao. I opet smori samog sebe sa ovim romanom al bmk.

I još nešto prije nego odem podić pare i odem pit odma, gledao sam ove slike što si lijepio sa tw statsa, ono vidim sve spajanja, vidim sve neka sela koje su ljudi davali jer prestaju da igraju i smiješno mi je to. Nisam ja kriv druže moj sandi, što se meni javi lik i daje mi selo jer napušta igru, dosadno mu je, ne igra mu se i ja to selo noblam. Opet ubijem 10k jedinica na dan i dođem kao 5ti na ranku ODA, a PRVA neka ozbiljna akcija u plemenu.

Moj ti je savjet a ti kako hoćeš. OHLADI SE JARANE MOJ MALO.. bolje po tebe.. tačno se brinem za tebe, postat ćeš glup i u rl previše druže moj..

MIGA, ma hoću jašta, samo propale mi šanse da dođem blizu njega, a jučer išli na moral 50, neka na njega je 100% hhh
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
ljudi svi ste smorili,najjaci igraci su ovi sa NIKNAME jer KOPIRAJU PRELAZAK ULAZAK I IZLAZAK IZ PLEMENA EAG A NI U JEDNOJ RECENICI nije reko mi se spojili s dklom hahahahahahahaahahahaahhahhahaahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahaha i onda noblali pola konta barbara ,nidje veze ste jarane , a ofove cemo kucat DOK NE BUDEMO NA 0 .malo nam je onaj broj troopcounter 30K sjekira zapinj'o za oko pa smo se olaksali ,mrsko farmat sa skoro 15k lc ahahhahahahah
 
Status
Not open for further replies.
Top