dzemsonzijev kutak

Status
Not open for further replies.

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
U međuvremenu dok je izbila svađa između Apostola i Doktora, RewCrew smišlja plan kako kupiti PremiumBurzu samo za sebe, jedna za njega, a jedna za nas normalne ljude koji farmamo!
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
Nije se još pravo zakuhalo, kako će da se zakuha, međutim u ratu uvijek postoje porazi, nitko od nas ne može to izbjeći.
Zbog toga je bolje izgubiti nekoliko sela da bi došli do svog cilja, nego da si poražen, a da nisi znao ni za šta se boriš. Jedna od strana će se pronaći u ovome.

Nisam toliko upućen ko koga trenutno napada, mislim da se PDP čvrsto brani od plemena NW i njihovih organizovanih napada, nikname vjerovatno je račun koji najčešće upada sa svojim napadima, očekivao sam od njega nuke-ove, međutim on u svom napadu ni 50% vojske koju sam očekivao 2k sjekiraša 1k lake, šta možeš probiti sa tim, jedino ako na upade u neaktivnost ufatiš neko selo koje se tek noblalo pa se nije dovoljno vojske unovačilo.

EAG pleme se izuzetno razvija, tačnije kod nas je situacija da protivnici nisu dovoljno dobro organizovani, nemaju vođu. Ja sam bio vođa svog plemena borio se za kontinent sa EAG, ali nisam dovoljno iskusan da bi predvodio cjelinu ljudi pa sam se priključio plemenu EAG2, pa napredovao u glavno pleme, odmah nakon toga se spojio sa Wiljsuka9 na njegov račun da igram dual sa njim što nam ide izuzetno odlično. Naime, pobjegao sam sa teme, NW, PDP i EAG su u vrhu sa razlogom zbog ljudi koji ih predvode. Za PDP sam od svojih suigrača čuo da je to stara uigrana ekipa. Za svoje pleme sam siguran jer sam dovoljno upoznao Andy-a kroz organizovanje i ozbiljnost. A NW znam da su se sklopili iz 2 plemena jer nisu imali muda da se bore za kontinent, tačno su uradili kao u seriji iz koje su uzeli svoje ime, spojili se sa protivnicima. Šta će izaći iz toga na nama je da vidimo.

Borbom nećete postići dovoljno, ali vašim popuštanjem više nego li očekujete, sve najbolje do sledećeg puta kada budem srao i palamudio o situaciji na svijetu. :D:p
 

haris22

Member
Reaction score
6
Jedan od najdosadnijih svjetova koji sam pomalo igrao. Nema prepucavanja, nema nekog interesantnog favorita kojeg svi mrze, a sklopili bi savezništvo iste sekunde. Jednostavno 'boooring'.


U samom centru sam skupio preko 14k poraženih na deffanju barbara :rolleyes:
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Jedan od najdosadnijih svjetova koji sam pomalo igrao. Nema prepucavanja, nema nekog interesantnog favorita kojeg svi mrze, a sklopili bi savezništvo iste sekunde. Jednostavno 'boooring'.


U samom centru sam skupio preko 14k poraženih na deffanju barbara :rolleyes:
to su ti kojima je dosadno , i zanimaju se defanjem barbara lol
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
a administracija Bogu hvala ne odgovara 2 dana nista,pozdravljam ih ovim putem al u lijepom smislu ,aha :)
 
Status
Not open for further replies.
Top