e-Sim (Web-Browser Igra)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
eSim je jedna od dosta mladih igara. Ko je prije igrao erepublik ili anno1777 brzo ce se snaci u ovoj igri.

Tematika igre je prilicno jednostavna. Dakle vi ste zapravo jedan obican covjek koji mora da svaki dan radi, da vjezba i da sudjeluje u bitkama diljem svijeta. To je ono sto bi svatko trebao raditi svaki dan.

Igra nam jos pruza puno drugih mogucnosti kao:

Mozete biti poslovođa. Otvorite svoju vlastitu tvrtku ili vise njih, zaposljavate, brinete se o radnicima, dajte im rednovno placu, taj proizvod prodajete, a profit trpate u svoj dzep.

Mozete biti i politicar. Udete u neku stranku ili napravite svoju, izborite se za mjesto na listama i nakon toga ako skupite dosta glasova ulazite u kongres i odlucujete o zakonima iliti o sudbini zemlje. Naravno mozete da budete i predcjednik drzave. Objavljujete ratove napadate druge zemlje, potpisujete saveznistva itd. Izbori su svakog 5. u mjesecu za predcjednika, a svakog 25. u mjesecu za kongres.

Mozete biti i Novinar. Pisete clanke objavljujete ih diljem svijeta. Pisete vojne analize, ekonomske analize ili nesto drugo.U novinarstvu vam je samo nebo granica. Koliko ste mastoviti toliko cete daleko i dogurati. Naravno najuspijesniji novinar je onaj koji ima najvise pretplatnika i takvi su ljudi obicno cijenjeni.

Mozete napraviti svoju vojnu jedinicu i biti zapovjednik te iste. Vojni aspek igre je naravno najvazniji. Kao zapovjenik mozete da postavite odredene tvrtke u tu vojnu jedinicu koje ce se npr bavit proizvodnjom oruzja iliti hrane. Mozete regrutati nove ljude i naravno sudjelovati na bojistima diljem svijeta, pomagati saveznicima i naravno braniti svoju zemlju od drugih napadaca.

Tko se zeli okusati u ovakvom tipu igre, slobodno neka se registrira i neka pokaze svoje umjece u jednoj od gore navedenih stvari.

Moj nick u igri: w1zL, kada se registrirate automatski cete me dobiti za prijatelja tako da ako u pocetku budete trebali kakvu pomoc slobodno posaljite poruku, a ja cu vas onda dalje uputiti.

Link: http://tinyurl.com/cb89fe3
 
Status
Not open for further replies.
Top