error

Status
Not open for further replies.

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
sto se to dogodilo s s1 vidim neke promjene....to igraci sa s4 osnovali S4 pleme ? :ludilo:
ugl ako da jel vam dosadilo pa idete sa svojim plemenom?
 

Tose23

Member
Reaction score
0
lool
a evo vidis druze svasta se tu desava

beve se dili na dva plemena ocito
ugl zakljucak izvucite sami sta se desava

domin nam je pred raspadom :lool:
neki utekli u nove pleme al statistika idalje se nepopravlja opet idu u minus
:D

uglavnom ekipa se koprca al nece im to pomoc da izbjegnu sudbinu i budu nooblani:andjeo:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
ma eto ako nam postane dosadno podilimo se na 3 plemena pa se udarimo međudsobno:festa:
 

DeletedUser

Guest
o
ol
a evo vidis druze svasta se tu desava

beve se dili na dva plemena ocito
ugl zakljucak izvucite sami sta se desava

domin nam je pred raspadom
neki utekli u nove pleme al statistika idalje se nepopravlja opet idu u minus


uglavnom ekipa se koprca al nece im to pomoc da izbjegnu sudbinu i budu nooblani

:hahaha:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
sve u svemu dosadno nama gledateljima jer se jedino vi manji raspadate...vama je vjerojatno zanimljivije jer iamte sad puno vise za noblat :p
 

Tose23

Member
Reaction score
0
o

:hahaha:

to se odnosilo na domin

a sta se dole s vama desilo nebi zna ,
jedino tsa vidim iz statistika da sve puca po savu.

Sta se desilo medu vama to znate samo vi i isto tako znate da vam to nije tribalo:glazba:
 

audia4

Member
Reaction score
0
da tuku dinari ali nesto slabo jos uvijek se igraci drze i drzat ce se i dalje dosadit ce dinarima vise taj svijet jer jos ga nece 3 godine zavrsiti jedino ako im igraci koji su otisli u drugo pleme i podjelili se prepuste sela pa ce se hvaliti kako su mocni sve vec viđeno a malo previse se hvale ti dinari jer da su tako mocni vec bi porazili i domin i sva plemena ali nemaju organizaciju par igraca koji nesto vrijede a sve ostalo samo igraci koji se krpaju
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
ti ocito neznas da kad su ih svi napadali(ZAGOR bivsi) kad su imali pola igraca neaktivnih...uspjeli su se obranit...rascistit neaktivne...i usput se prosirit...mislim da se Dinari previse podcjenjuju zadnje vrijeme ko da je zaboravljen okako su iz nicega probili sebi prvo mjesto
 

Tose23

Member
Reaction score
0
da tuku dinari ali nesto slabo jos uvijek se igraci drze i drzat ce se i dalje dosadit ce dinarima vise taj svijet jer jos ga nece 3 godine zavrsiti jedino ako im igraci koji su otisli u drugo pleme i podjelili se prepuste sela pa ce se hvaliti kako su mocni sve vec viđeno a malo previse se hvale ti dinari jer da su tako mocni vec bi porazili i domin i sva plemena ali nemaju organizaciju par igraca koji nesto vrijede a sve ostalo samo igraci koji se krpaju

bla bla
gle đingis druze
dinari svijet privode kraju to je činjenica
a sta se tiče domina ili kojih sve ne sad plemena koja su nastala iz domina zadnjih dana... nema tu nekog otpora da bi bilo zanimljivo i da bi se vise uopće trudili, padate jedan po jedan
u početku ste se branili ko ludi:eek:k: svaka čast al sad je to sve ubij boze, samo mrcvarenje, To ti je ko mačka kad uvati guštericu pa je baca svud naokolo a nikako da je ubije:D

A sta da kazem za BEVU, nikako mi nije jasno zasto:confused:
čemu to sve umisto da se nastavimo lipo rokat i ubijat, baš je lipo prštalo na sve strane:pivo:

USHR-dolazite na red embrace yourself:boks:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
tako i treba izgledat pravi svijet a ne svi nakon s2 su spajanjima svakakvim zavrseni u roku po godine ili malo duze-teoretski zavrseni jer nakon tog razdoblja nije bilo vise konkurencije nego je ostalo samo za iznoblat preostalo
 

Tose23

Member
Reaction score
0
tako i treba izgledat pravi svijet a ne svi nakon s2 su spajanjima svakakvim zavrseni u roku po godine ili malo duze-teoretski zavrseni jer nakon tog razdoblja nije bilo vise konkurencije nego je ostalo samo za iznoblat preostalo

potpisujem:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
tako i treba izgledat pravi svijet a ne svi nakon s2 su spajanjima svakakvim zavrseni u roku po godine ili malo duze-teoretski zavrseni jer nakon tog razdoblja nije bilo vise konkurencije nego je ostalo samo za iznoblat preostalo

ako se ne varam, dinari su nastali spajanjem razno raznih igrača iz razno raznih plemena :woot:

ali dobro, meni potpuno nevažno... oni koji igraju znaju dali im je zanimljivo ili ne... i sretno im u ostvarivanju planova :)

svaki svijet je zaseban za sebe i neka na tome ostane :pivo:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
ako se ne varam, dinari su nastali spajanjem razno raznih igrača iz razno raznih plemena :woot:

ali dobro, meni potpuno nevažno... oni koji igraju znaju dali im je zanimljivo ili ne... i sretno im u ostvarivanju planova :)

svaki svijet je zaseban za sebe i neka na tome ostane :pivo:

zelim rec da nisu to ucinili u PRVA dva tri mjeseca servera cak ni u prvih godinu dana servera ako se ne varam dok drugi serveri u tom roku vec zavrsavaju.... :eek:
 

audia4

Member
Reaction score
0
nisu zavrsili zato sta su pokupili noobove iz drugih plemena da je ostala ona stara ekipa iz zagora druga stvar onda neka se hvale kako su prvi a ne kad se zagor raspo napravili su dinare i sa cijelog servera su pokupili igrace sa preko onda su imali 2 milijuna bodova jer su im nudili neznam sta jer sjecam se i ja sam dosta igraca jakih izgubio i ostala plemena jer su na mutno sve napravili a da smo bili pametni sve te izbjeglice i prodane duse trebalo je odmah restartati cim su otisli iz plemena u kojem su bili od pocetka i u kojem su igraci imali povjerenja u te igrace i znali stanje vojske ostalih i kad su dosli u dinare naravno da su sve izlajali ko je slab ko je jak i ko kolko ima deffa i neznam sta ne sve a i drzali po par racuna u drugim plemenima da bi spijunirali i znali svaki pokret nas samo neceju priznati da je tako bilo ali znaju igraci koji su izgubili volju radi raznoraznih igrica i muljanja sa racunima kojih u dinarima ima hrpa sta igraju jedan igrac po 3 racuna a izgovor je ja sitam tog i takve stvari
 

DeletedUser

Guest
Da. Katastrofa kad se zagor raspao onda je mislim grim ili tko poslao neku glupu kruznu kao "okuplja se novi savez za igrace bla bla bla" i takve gluposti i svi nobovi pobjegli vanka odma i borna izgubila dosta toga ... Tose ti i sam znas zasto si u u 5k din ne moram te podsjecat ... Jedino sta mogu rec je cestitke ostalim plemenima na sv 1 koji se jos drze , i da ce ovaj svijet jos dugo, dugo, dugo trajati.

:eek:ok:


(P.S Zanimljivije bi bilo da se 5k sada podijeli na 3 ili 4 dijela pa se ratuje pa da vas onda vidim njabovi)
 
Last edited by a moderator:

Tose23

Member
Reaction score
0
Da. Katastrofa kad se zagor raspao onda je mislim grim ili tko poslao neku glupu kruznu kao "okuplja se novi savez za igrace bla bla bla" i takve gluposti i svi nobovi pobjegli vanka odma i borna izgubila dosta toga ... Tose ti i sam znas zasto si u u 5k din ne moram te podsjecat ... Jedino sta mogu rec je cestitke ostalim plemenima na sv 1 koji se jos drze , i da ce ovaj svijet jos dugo, dugo, dugo trajati.

:eek:ok:

daj me podsjeti:ludilo:

(P.S Zanimljivije bi bilo da se 5k sada podijeli na 3 ili 4 dijela pa se ratuje pa da vas onda vidim njabovi)
:ludilo:
 
Status
Not open for further replies.
Top