Extand your knowledge, by white-hope.

DeletedUser

Guest
Pozdrav svima,

Ja sam white-hope, i ovo mi je prvi dan na .hr serverima. Igram plemena ima 8 godina. Igrao sam na starom TribalWars.fr, i na sadasnjem guerretribale.fr igram. Rodjen sam u belgiji, te nikad nisam ni razmisljao o ovom "nasem" serveru. Da vas duze ne peglam, tu sam samo posto me je par momaka zamolilo da otvorim temu sa raznim tutorijalima koji ce pomoci novijim, kao i starjiim igracima oko igre.

Za pocetak:

- Noble Train sa google chrome-om.
 

DeletedUser

Guest
Noble train na google chrome-u:

Mozda neki vec i znaju za ovo, ali nedavno je napravljen novi add-on na google chrome-u, koji nam omogucuje da saljemo noble train sa jednim klikom.

Dakle, za pocetak je bitno imati novu verziju google chrome-a koju mozete skinuti ovdje: Klik

Nakon sto se skinuli chrome, potrebno je uci na chrome i ovo skinuti: Klik

Kada kliknete na drugi link preko chrome-a, otvoriti ce vam se ovakav prozor: Klik

Potrebno je da kliknete samo na to zeleno kako biste instalirali add-on

Kada ste sve to instalirali, izadjite sa chrome-a i ponovo udjite, te se ulogujte na svijet na kojem igrate.

1) Otvorite cetri prozora, kao kad saljete noble train uz pomoc opere. -> Klik

2) Unesite vojsku sa kojom cete napadati, u ovom slucaju cu ja staviti po jedan ovan, jer nemam plemica trenutno napravljenih i stisnite na napadnuti. -> Klik

3) Otvorite ce vam se ovi prozori, i normalno ako ste dobro instalirali, plemic u url-u. -> Klik

4) Kad vam je svaki prozor spreman, vratite se na prvi prozorcic, i kliknite na plemica, te ce se ovo pojaviti: Klik

5) Namjestite Gab na 100 i tabs na 4, i kliknite na Time

Rezultat:

qiCFeL7.png


Ova "skripta" nije zabranjena jer je dio chrome-a, ako vas admin banuje zbog koriscenja obratite se community manager-u.

PS: Maksimalno na 5 tabova | Takodje se moze koristite kad zelite sjeci Noble train, na istu foru samo sa defom, nadam se da sam vam pomogao, uskoro novi tutorijal o "dodge-u = izbacivanje vojske kad napad stize" i to za speedere, kako bi naucili da izbacuju vojsku u manje od 200 ms.





*Noble train in one click ©white-hope*
 

DeletedUser

Guest
Kako kome, opera je propala zbog mnogo vise stvari, ali sad mi nije do raspravljanja, tu sam da svima pomognem :)
 

DeletedUser

Guest
@Tarrasbulba1 nemoj puno da pričaš, nit je brža nit je bolja..
A momku hvala za ovo, jako je korisno :) Čekamo dodge sad :kokice:
 

DeletedUser

Guest
meni se ne pojavljuje ovaj plemic :SS sve sam napravio kako si reko
 
Top