FBI, Barabe vs High i akademija, LIONS i akademija

Status
Not open for further replies.

ghost007

Member
Reaction score
0
hvala diablo na izvjescu sad sam vidio da je lik pozutio tako da niti nije bio aktivan

Drago mi je da sam ti pomogao da skužiš da i vi imate neaktivnih :love:
Nego šta baš sad požutio, nakon što sam ga napao :hmm:

A da nije možda još prije.. pa vi to ne pratite uopče :hmm:
Ili da ni nije požutio.. nego je samo očišćen,, pa ćete ga zbog tog izbacit :love:
 

DeletedUser

Guest
peny samo te molim bez tvojeg preseravanja covjek se nije branio sa offom nego ocito nije bio tu jer nisu svi 24 sata online kao ti recimo koji nemas privatni zivot nego su ti plemena zivot a i svaka cast ghost ili ti diablo na ovom izvjescu treba i to znati ali daleko je to od svega sta ce jos biti uglavnom pocelo je zagrijavanje bice zanimljivo sviđa mi se server samo bi bilo ljepse igrati da nema premijuma pa da vidimo bez premijuma kako ce ko razvijati se i farmati volio bih jedan svijet igrati bez premijuma da niko nema pravo na to pa da vidimo kako ce se neki razvijati i to je najpostenije kad se namucis da ofarmas neznam 3000 sela ili neke cake jos onda mozes reci da si profic i hvaliti se sa nekim nagradama:festa:

Ja ne kontam sta mene diras ja ovde nisam nista napisao u vezi ciscenja,
kad me diras ja se pojavim i onda se kourcim a pisao ti je cupava kuglica ipak dioptrija treba ,
a sto se tice igre bez prem ima tu caka sa kojim se moze farmati iako nemas prem :p
i odkud ti znas dal ja imam privatni zivot hahaha xDD
a vidim tresu ti se gace pravo jer toliki strah imas od mene da me stalno spominjes ,
neka tako i treba samo da se gace tresu haha

:hmm:

suti bgt provaljujes se bzv aee daj mi svoj nic iz igre bgt :)
 
Last edited by a moderator:

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
peny samo te molim bez tvojeg preseravanja covjek se nije branio sa offom nego ocito nije bio tu jer nisu svi 24 sata online kao ti recimo koji nemas privatni zivot nego su ti plemena zivot a i svaka cast ghost ili ti diablo na ovom izvjescu treba i to znati ali daleko je to od svega sta ce jos biti uglavnom pocelo je zagrijavanje bice zanimljivo sviđa mi se server samo bi bilo ljepse igrati da nema premijuma pa da vidimo bez premijuma kako ce ko razvijati se i farmati volio bih jedan svijet igrati bez premijuma da niko nema pravo na to pa da vidimo kako ce se neki razvijati i to je najpostenije kad se namucis da ofarmas neznam 3000 sela ili neke cake jos onda mozes reci da si profic i hvaliti se sa nekim nagradama:festa:

slovak se gradio premiumom, pa vidis gdje je zavrsio :hmm:
 

audia4

Member
Reaction score
0
bravo cupavi ti znas ko je bot pa sam si se javionemas blage dume sta pricashvalis se po forumu neznam sa cime jako jadno od tebe
 

audia4

Member
Reaction score
0
a ti ghoust nije stvar u tome sta ti velis izgleda da je pozutio tokom noci a ja sam tek primjetio kad sam vidio izvjesce a da znas ne visim ja stalno na plemenima i gledam svaki cas ko je zut ko nije i neznam sta ja imam svoj zivot i ovo mi je relaksacija a to sta neki zive za plemena to je druga stvar:hmm:
 

DeletedUser

Guest
slovak se gradio premiumom, pa vidis gdje je zavrsio :hmm:

Ko je vidio koristiti premium. K'o što bi rek'o moj prijatelj ex, 2 Kineza na smjene čuda rade :ludilo::kokice::ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Samo pomoćnik farmanja ti treba za premium i ponekad da razmjeniš na trgovini resurse sa gradskim trgovcem, 10pb a dobro... OSTALO NIŠTA
 
Status
Not open for further replies.
Top