|FD| vs Primo

Status
Not open for further replies.

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Postrojbe u dolasku Dolazak Dolazak za
Pušači danas u 17:14:21:526 sati 1:22:39

Hvala! xD
 

B@rb@r

Member
Reaction score
0
benson i hedges-a jesi ljepo shebo cjeli PRIMO ..., jesino sam ja tamo skužio tvoj dolazak i zašto si došo ..., još kad sam radi tebe izišo iz saveza oni mi pišu poruke da si ti jadan da ti cjela fabrika prjeti...., ahhahahahaah
Eto im sad kad su tako naivni i svakog primaju u pleme al mom oku ništa ne mromiče :D
Sad če im radi tog propusta što su te zvali u pleme biti :predaja::predaja::predaja:
A DOMINGUS se tu javlja ko največi nob ......, jak na rječima pre slab na djelima i on ide tu s menom u neke rasprave ..., joj joj ...., de nazudravi jednu :pivo:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Pročitao sam svoje postove, nisu svi na mjestu. Ispričavam se i nadam dobrom fight-u, pozdrav od mene. :pivo:
 
Reaction score
0
Tako i treba PRIZNAJTE SAD I NAPISITE OVDJE

BENSON I HEDGES nas je porazio vas 36! xD :lool:
ne pricam puno al eto barbar ja na djelima pricam!
 
Reaction score
0
Ouu zaboravio ja da moj sef cita forum:zid:
Pa dobro da priznam dvojica ARTURO sve isplanirao ja napravio tako kako je rekao
aj evo jedna jbg moram se hvalit :pivo:
 
Reaction score
0
brqte 36 ih je bilo akciju fajkova je sredio arturo fuente a mene okrenuo protiv fabrike duhana na 1 dan xD
Pa tema moze LOCK! izvidio sam sve koji su ostali moram da priznam igrac hiti je jedini ovako koji moze proc! ali ni on nece izopstat vec sutra imam katapulte nece mu pomoc izmicivane vojske :)

A i ima puno toga pleme koje je u panici zbog fejkova i svaki igrac koj ije imao napad je panicio nije PLEME!

AJMO SLJEDECI :boks:

Za prijatelje :pivo:
 

B@rb@r

Member
Reaction score
0
nemoj se previše hvalit , ja sam odma skužio šta igraš i prvi sam reko vodstvu da te ne zove u pleme i oni te opet pozovu...., pa im pričam da su te tvoe igr etolko providne , 1000 put sam ih vidio več kad se špija ubacuje i oni opet ne slušaju starog lisca ...., a jbg., šta da im ja sad radim ja neču igrat u plemenu u koje špijuni samo tako upadaju pa sam izišo i nisam se pokajo ...., ovdje sasvim ok........,

Samo bi htio nampomenuti da je PRIMO uništio sam sebe , nije bila ekipa loša unutra !

;););)
 

DeletedUser

Guest
uvjek gledam ova objasnjenja u objavi rata i pitam se zasto svako izgleda tako nubsko :confused:

hahahha
pošto već postoji "tradicija" otvaranja teme smiješne poruke
mislim da je vrijeme da se otvori i tema "objašnjenja objave rata"
 

DeletedUser

Guest
Samo bi htio nampomenuti da je PRIMO uništio sam sebe , nije bila ekipa loša unutra !

Da nije bila loša sigurno se ne bi raspali, gledajući realno :eek:ok:
 
Last edited by a moderator:
Reaction score
0
Izgleda kad nema borbe al eto! nubsko il ne jbg :andjeo:
Potpisujem sta je eldar rekao da je bila ekipa dobra to se ne bi u 24h raspalo!

A i drugo to nie bio rat al eto!
bi ce dobar rat ako zarati COMA i Fabrika duhana i ako se nece desit !!

fabrika je pocistila Sudija i jos par najaktivnijih bilo je dovoljno! da se raspadne!
 
Status
Not open for further replies.
Top