Forum

Status
Not open for further replies.

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
POzdrav imam pitanje, dali je moguce da moderator posalje opomenu jer sam spamao na SPAM temi?!

Mislim nelogicno je pitanje, ali nek mi netko pojasni.

AKo je tema brojanje, i ako sam ja brojao ne vidim gdje sam napravio gresku, osim sto ovdje pisem u vezi opomena, ali gdje da se obratiM?

Jeli ti Glanza izigravas silu neku, ili sta?


Glanza said:
Poštovani Belay-BoY,

Primili ste upozorenje sa Forum Plemena.com.hr.

Razlog: Spamanje teme
-------
spam
-------

Ovo upozorenje vrijedi 5 bod(ova) i može vam ograničiti pristup forum sve dok ne istekne. Ozbiljna upozorenja nikada ne ističu.

Originalna poruka:
[post]16700[/post]
879 :predaja:

Sve najbolje,
Forum Plemena.com.hr

Hvala na odgovoru kad dodje!
 

DeletedUser

Guest
ne shvataš neke osnovne stvari
ne razlikuješ off topic od spama
u spamu pišeš šta god želiš,off topic pišeš o temama koje nisu vezana za plemena ali vezano za temu...
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
ne shvataš neke osnovne stvari
ne razlikuješ off topic od spama
u spamu pišeš šta god želiš,off topic pišeš o temama koje nisu vezana za plemena ali vezano za temu...

Hvala na uvidu, ali opet nisi nishta napisao korisno da mi dash odgovor.


Gospon imenjak pogledaj dobro shta sam napisao

Tema se zove Brojimo do 1000, a moj komentar je glasio
879 :predaja:

Shto je bio odgovor na post.

Morao sam napisat jos neshto kraj 879 poshto je pravilo foruma napisano tako da mozhesh samo 5 znakova, znachi morao sam da stavim jos neshto.

Mozhe li mi netko dati odgovor?
 

DeletedUser

Guest
zato što si napisao 3 broja zaredom...
svako piše po jedan...ništa me ne čudi kod tebe :)
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
zato što si napisao 3 broja zaredom...
svako piše po jedan...ništa me ne čudi kod tebe :)

Opet mi nisi dao odgovor

Pogledaj koliko sam napisao brojeva, a i nigdje ne vidim to pravilo da mora netko posle mene napisat.

Trebao je Glanza napisat tu temu i svoja pravila, a na pocetku teme ne vidim da je pravilo da posta netko prije mene i da mora posle mene, znaci svi imaju pravo da postaju i kad zele.

A to sto Glanza ne zna da obavlja posao to je njegova stvar.

Ako Glanza ima nesto protiv mene nek me blokira i mirna Bosna u ovom slucaju Hrvatska.
Ako netko ima odgovor neka ga napise, hvala unaprijed.
 

DeletedUser

Guest
zato što si napisao 3 broja zaredom...
svako piše po jedan...ništa me ne čudi kod tebe :)

Sto Onda Niste Dzulianu Dali Dozivotni, Banovali Mu IP Adresu, Oko 100 Brojeva Je Sam Za Redom Napisao :p
 

DeletedUser

Guest
POzdrav imam pitanje, dali je moguce da moderator posalje opomenu jer sam spamao na SPAM temi?!

Mislim nelogicno je pitanje, ali nek mi netko pojasni.


oke ja cu ti odgovorit:)
DA moguce je.. ako je tema u spam dijelu..ne znaci da nema neku svoju tematiku.. tipa ako forum igra.. onda se drzis pravila te igre ili ju jednostavno ne igras :)

evo ti odgovor:D
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Ama ljudi dragi, tema je brojimo do 1000 i ja sam napisao broj znaci vezano za temu, nema SPAMA zbog kojeg dobijam opomenu, ko kaze da nije vezano za temu laze.

Deja procitaj sve pa ces vidjet da sam u pravu i da nemam pojma sto sam dobio opomenu.

E sad molim na odgovor ponovo.
 

DeletedUser

Guest
Molimo također pokušajte izbjeći duplo postanje gdje je god moguće, gumb za uređivanje postoji s razlogom.

imas ovo u pravilima foruma.. mogo bi ih procitat...:) duplo postiranje u tvom slucaju trostruko.. je meni sasvim ok razlog za jednu malu opomenicu:) zbog koje ti krsis bar jos 5 dodatnih pravila foruma:)
 

DeletedUser

Guest
rasprava zavrsena
prituzbe na radove modova idu super mod-u, a ne na forum
 
Status
Not open for further replies.
Top