francetic protiv MH

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Koliko obožavatelja imam, čini mi se da ću zamjenit borisa!
Go, go.
Tihi ste mi nešto.

naravno da su tihi kad brišemo spam i dijelimo kartone.
nemoj uzvračat na provokacije lijepa zamolba za tebe
 

DeletedUser

Guest
neznam zašto niste odmah maknili ovaj cijeli thread... ovo je glupost da ne može biti veća... zamislite, francetić noblao svoje igrače... 100% su bili full aktivni pa to nisu zaslužili...

a tu se svi sad prave finjak, kao nisam nikad noblao selo/sela od svojih suigrača... samo je razlika što zapravo niste noblali od suigrača nego od mrtvog računa... a mogli su tog igrača izbaciti van pa nebi bila ovakva statistka ali zašto protivniku dati baš do znanja da je taj i taj igrač na noblanju...

evo... moja statistika protiv plemena/bognlp...

Side 1:
Players: Jim Beam
Side 2:
Tribes: PLEME, BOGNLP

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 22
Side 2: 11
Difference: 11

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 171,262
Side 2: 77,724
Difference: 93,538

chart


i šta sad... po ovome sam čak 22 sela uzeo od svojih i čak 11 izgubio od svojih... noblam i noblat ću svakog tko mi je u crkvi a pogotovo kad je riječ o mome suigraču koji je nestao bez traga jer rađe ću potrošiti jednu njuku da očistim igrača koji ne igra više nego 10 (ako i to prođe) da očistim neprijatelja koji bi mi se ušetao u crkvu i od tamo slao noblove - što znači udaljenost od 1h...

a svi koji ne postupe tako... na kraju ispaštaju zbog toga... već provjereno mali milion puta... ali naglasak je na tome da je riječ o MRTVOM RAČUNU... ne sit...

a da ne govorim da ima i cijelo čudo igrača koji imaju i daleko više noblanih svojih suigrača nego francetić pa ih se ne proziva... dapače, nitko ni nezna za to... i zato smatram da je ova tema totalna glupost... to je sastavni dio igre...
 

DeletedUser

Guest
slažem se sa tobom humor me ;)
čekat kamo ova tema vodi nema smisla, jer vodi u čisti spam i provokacije.

sa istim razlogom je očito i otvorena.

ključ na ovo.
 
Status
Not open for further replies.
Top