Francuska - BIH

Status
Not open for further replies.

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Znate i sami da sam kontra spama, ali ovo sam morao stavit.

http://www.youtube.com/watch?v=2tvewlR39Mc&feature=player_embedded

Vaši komentari?

Bez spamanja i vrijeđanja!


Uz ova pravila vrijede i osnovna Pravila Foruma

Jasno je poznato da jedna "mala" zemlja u fudbalu ne moze pobjedit protiv Francuske, koja je vele sila u fudbalu, a naravno tu je i Michel P. koji je sef UEFE koji se brine za svoju zemlju.
Mozemo mi njih nadigrat 5 puta kao sto se vec desilo, ali se racuna "pobjeda" na kukavicki nacin!
Isto je bilo i sa Bosnom kad je igrala Portugalom prije 2 godine za svjetsko, no nogomet je sve korumpiraniji sto svi vide!

Bosna ne moze pobjedit Portugal jer su tu sudije koji ce dosuditi ne postojeci penal, ili ce biti prekinuta utakmica zbog neceg pojma nemam i bit ce dodjeljena pobjeda od 3-0 Portugalu.

Toliko o sudijama i "WE CARE ABOUT FOOTBALL" UEFA.

Vidjet cemo u utakmici kako ce Bosna odigrat.
 

ginosaji

Active Member
Reaction score
0
Jasno je poznato da jedna "mala" zemlja u fudbalu ne moze pobjedit protiv Francuske, koja je vele sila u fudbalu, a naravno tu je i Michel P. koji je sef UEFE koji se brine za svoju zemlju.
Mozemo mi njih nadigrat 5 puta kao sto se vec desilo, ali se racuna "pobjeda" na kukavicki nacin!
Isto je bilo i sa Bosnom kad je igrala Portugalom prije 2 godine za svjetsko, no nogomet je sve korumpiraniji sto svi vide!

Bosna ne moze pobjedit Portugal jer su tu sudije koji ce dosuditi ne postojeci penal, ili ce biti prekinuta utakmica zbog neceg pojma nemam i bit ce dodjeljena pobjeda od 3-0 Portugalu.

Toliko o sudijama i "WE CARE ABOUT FOOTBALL" UEFA.

Vidjet cemo u utakmici kako ce Bosna odigrat.

Against Mod€rn football!! :boks:
 
Status
Not open for further replies.
Top