=GD= vs LIMIT

DeletedUser

Guest
pa možda i bi da nisi plako adminima zbog naslova sela hahhahahahaha
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Kako ne volim kad se ljudi prijavljuju adminima zbog vrijeđanja. Riješite to sjekirama!
 

pink panter

New Member
Reaction score
0
Domingus
Kako ne volim kad se ljudi prijavljuju adminima zbog vrijeđanja. Riješite to sjekirama!
To i radim a zbog toga mi je poslao onaj pp a mene nekultura i bezobrazluk takođe nervira. Umesto tog pp upućenog meni bolje bi bilo da je uputio pp svojima da traži deff. Ovako šta ću mu mora naučiti da igra i da dobija ali i da gubi. Ni jedno nije lako tj. teško je svako na svoj način.:pivo:
 

DeletedUser

Guest
ne ne nije to zato što si ti napo nego zato što je poznato svima kakav je limit i THC,e to je to okomili se na nas 20 i oni pokazuju silu kako su oni jaki i moćni ali se nepitaju zašto su takvima i postali,zato što su svima s kojima su trgovali nakraju uterali i okrenili se protiv njih!!!
 

DeletedUser

Guest
ne ne nije to zato što si ti napo nego zato što je poznato svima kakav je limit i THC,e to je to okomili se na nas 20 i oni pokazuju silu kako su oni jaki i moćni ali se nepitaju zašto su takvima i postali,zato što su svima s kojima su trgovali nakraju uterali i okrenili se protiv njih!!!

Haha, a ono ko im je vođa nije ni čudo :p
al znate onu "Ko visoko leti, nisko pada" ;)
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: LIMIT
Side 2:
Tribes: -ZB-, =GD=

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 171
Side 2: 55
Difference: 116

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 40
Side 2: 3
Difference: 37

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 573,622
Side 2: 63,439
Difference: 510,183

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 144,621
Side 2: 7,732
Difference: 136,889

chart
 

DeletedUser

Guest
de jadooo bolje skloni te statistike,imaš se s čim i hvaliti neki vaši igrači imaju bodova ko naše cjelo pleme i još niste uspjeli da nas srušite i ti sad stavljaš te statistike,ma nema šta stvarno ste moćni imate sebi ravnog protivnika!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
de jadooo bolje skloni te statistike,imaš se s čim i hvaliti neki vaši igrači imaju bodova ko naše cjelo pleme i još niste uspjeli da nas srušite i ti sad stavljaš te statistike,ma nema šta stvarno ste moćni imate sebi ravnog protivnika!!!!!!!!!

predaleko ste nam :) polako svi ce doci na red :)
 

DeletedUser

Guest
predaleko ste nam :) polako svi ce doci na red :)




..a vi ste?? jel pripadaš možda jednom od ove dvije velesile na sv6 limit ili thc,oni su moćni li samo na ovima plemenima do 150K bodova
 

DeletedUser

Guest
..a vi ste?? jel pripadaš možda jednom od ove dvije velesile na sv6 limit ili thc,oni su moćni li samo na ovima plemenima do 150K bodova

qme ja nezz sta ti imas protiv limita mozda je razlog taj sto smo te pregazili ?:festa: :pivo:
 

DeletedUser

Guest
hahahahahahah bome jeste,vidi se iz priloženog,žalit se adminu da te banaju i onda ti poslat napade na sva sela da ti svu vojsku unište i usput uzeti 2 sela,pravo moćno nema šta,evo tresem se od straha i moći!!!!!!!!!!:predaja::zid:
 

pink panter

New Member
Reaction score
0
camel2306
hahahahahahah bome jeste,vidi se iz priloženog,žalit se adminu da te banaju i onda ti poslat napade na sva sela da ti svu vojsku unište i usput uzeti 2 sela,pravo moćno nema šta,evo tresem se od straha i moći!!!!!!!!!!
Šta posiješ to poženješ uvek je tako. Zato se usredotoči na igricu a ne na pisanje kojekakvih pp jer taj ban si sam tražio na neki način. Usput ništa nebi promenilo na stvari i da si bio on line, a to i sam znaš, samo bih ja verovatno dobio neku nagradu kao napadač dana, možda.
 

DeletedUser

Guest
idemo natrag na temu da nebi i ovdje bilo banova

Mislim da odma treba banovati ovdje.
Jer ja postavim statistike a on počne pljuvati,spamat temu, i neke svoje doživljaje.

Evo sad statistike kako vas deremo samo ja i panter,kad nećeš da stavljam cijeli LIMIT :hmm:


Side 1:
Tribes: -ZB-
Side 2:
Players: pink panter, GeneralChesse

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 53
Side 2: 46
Difference: 7

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 0
Side 2: 12
Difference: 12

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 61,598
Side 2: 198,764
Difference: 137,166

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 0
Side 2: 47,775
Difference: 47,775

chart
 

DeletedUser

Guest
camel jako te malo dijeli do bana nastaviš li sa uvredama i spamanjem teme.
zasad samo bodovi i opomene.
 

DeletedUser

Guest
Mislim da odma treba banovati ovdje.
Jer ja postavim statistike a on počne pljuvati,spamat temu, i neke svoje doživljaje.

Evo sad statistike kako vas deremo samo ja i panter,kad nećeš da stavljam cijeli LIMIT :hmm:


Jaooo što se prosipaš uzeo si im samo jedno jedino selo dok je ostalih 6 Pink Panter :zid:


a sad najbolji dio :hmm:


Side 1:
Players: GeneralChesse
Side 2:
Tribes: LIMIT

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 15
Side 2: 1
Difference: 14

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 93,925
Side 2: 7,770
Difference: 86,155

chart


smiješno :ludilo::ludilo:
 
Top