GRADELE vs REBORN, REBJRS i Ostali

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ja ti pokazujem protiv REBORNA, ne protiv neaktivaca iz baraba, rebjrsa, otpa i sl.

btw, čestitam na današnjoj akciji.. bilo je lijepo gledati reportove :)
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: REBORN
Side 2:
Tribes: Grr

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 326
Side 2: 351
Difference: 25

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 16
Side 2: 22
Difference: 6

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 1,247,069
Side 2: 1,575,743
Difference: 328,674

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 77,128
Side 2: 110,427
Difference: 33,299

chart




Evo i samo protiv Reborn, s tim da su vjerovatno vecina sela koje ste uzeli samo prenoblavanja koja smo mi uzeli od vasih ''neaktivaca'' iz Rebjrs, OTP itd.. :D
 

viva

New Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: REBORN
Side 2:
Tribes: Grr

Evo i samo protiv Reborn, s tim da su vjerovatno vecina sela koje ste uzeli samo prenoblavanja koja smo mi uzeli od vasih ''neaktivaca'' iz Rebjrs, OTP itd.. :D

Niste se ni vi onda jako namučili ako ste osvojili neaktivne a oni renoblali vas, ne vidim osobitu razliku
 

DeletedUser

Guest
Ja ti pokazujem protiv REBORNA, ne protiv neaktivaca iz baraba, rebjrsa, otpa i sl.

btw, čestitam na današnjoj akciji.. bilo je lijepo gledati reportove :)



podrzavam gradele REBORN mi izgleda kukavicki i podosta podcjenjuje igrace sa .ba servera ;)
 

R e n dz e r

New Member
Reaction score
0
vidim da se ovde sve svodi na grrrrr i reborn......
iza ove scene postoji sasvim druga kinematografija ...a sto se nevidi.....
snage na terenu su se tek izravnale.....sa prelaskom igraca iz OTP u REBORN......da nije tog bilo .....reborn nebi bio sad izjednacen...a i statistika OTP bi bila puno bolja......
 

Br@ve

Member
Reaction score
0
Luka ajde ne laprdaj sad si se dosao na forum nesto pravdati,cim vas je OTP ostavio rasuli ste se ko riza i uvjek su krivi drugi.OTP je igrao veliku ulogu u ratu jer od njih ste napravili zivi stit i uzivali daleko od linije,znali ste sta vas ceka tako da nemoj prosipati pricu neku.
Iz Grr si izasao tek kad te ujkan prozvao izdajnikom a ne zbog toboze tvoje neke raje za koju nema mjesta imam napismeno crno na bijelo ili nekih 200 prema sto spominjes,hoces nam svima objasniti,kakvih 200 prema onih sto ste kupovali selo nama u pozadini?? ili onih 60 prema sto je placao zmaj za sitanje?? Cast pojedincima al vi ste ubjedljivo najgore "jace" pleme na hr serveru bez kormilara i jasnog cilja
Izgubili ste davno u treuntku kad je poceo rat samo ste odgadjali neizbjezno to svi znamo,ugasi racun ko covjek pokrij se usima i nemoj pricat price za laku noc

Dajte javno recite crno na bijelo kakve su to prljave radnje crno na bijelo ili nemoj nis ni pricati.OTP vam je sam okrenuo ledja,REBORN se sam raspao tako sto je Goran izaso pa ti jel tako? Sam si usao u Grr i jedva si docekao pa ti pricaj rodjak sta hoces
Znas kako kazu posle j.... nema kajanja

Ne zelim nikog uvrijediti samo sam napisao stvari onakvim kakve jesu,ako se ko nadje uvrijedjen to nije moja krivica...I skinite to sa profila o casti i izdajicama ne stoji vam uopste
 

Br@ve

Member
Reaction score
0
vidim da se ovde sve svodi na grrrrr i reborn......
iza ove scene postoji sasvim druga kinematografija ...a sto se nevidi.....
snage na terenu su se tek izravnale.....sa prelaskom igraca iz OTP u REBORN......da nije tog bilo .....reborn nebi bio sad izjednacen...a i statistika OTP bi bila puno bolja......

Svaka cast OTP-u dosta sam ratovao sa vama i pokazali ste se kao dobri igraci,OTP kad je raskinuo veze sa REBORN nije htio napadati svoje bivse saveznike vec ste htjeli ostati neutralni,REBORN je prvi poceo sa napadima na vas pa ste odgovorili savezom sa Grr
Tako da ove pricice o OTP-u kao nekim izdajnicima su smjesne i za ove moje tvrdnje imam pisane dokaze
 

DeletedUser

Guest
Nisam znao da mi znaš čitati misli?
Pravdaj se kako hoćeš, pobijedili ste regrutacijom :)
Ja sam ušao, ali nakon sat vremena izašao jer sam shvatio da bi morao napadati suigrače. Radije ću se onda boriti s njima do kraja, nego ih izdati. Meni nešto znači prijateljstvo i obraz ovdje, nije mi u cilju samo pobjeda. Da sam htio pobjedu, otišao bih kao kukavica kod vas i borio se za mjesto 1. igrača servera.

Slažem se da smo najgore jako pleme servera i to ne niječem, ali to nije razlog za prelazak u protivničko pleme, iliti kako bi ujkan rekao, mijenjanje odore

Meni je ovo posljednji server i otići ću s pobjedom ako me razumiješ
(Što je pjesnik želio reći?)


Untitled.jpg
Ovo je dokaz da ne želim preći kod vas ne samo zbog ujkana
 
Last edited by a moderator:

Br@ve

Member
Reaction score
0
Cuj pobjedili regrutacijom,nismo jos pobjedili ima tu jos dosta posla,samo smo favoriti.Favoriti smo bili a jos vece sanse dobili RASPADOM REBORNA za koji si i ti zasluzan kao jedan o vodja plus jos izlaskom iz plemena i prelaskom u neprijateljski tabor.Kasno je sad da popravljas....
Uglavnom nevezano za plemena ne znam jel odustajes ili ostajes ali nema potrebe za nekom dramom i teskim rijecima,od mene vam je svima sve najbolje u rl kao i na nekom buducem serveru ipak smo se druzili par mjeseci :)
 

DeletedUser

Guest
Opet me spominjete kao vodju. Ja nisam bio vodja, ja sam pokusao biti autoritet, ali nisam spreman za to,

Kao sto sam vec rekao, vama čestitam, ali razočari su me suplemenici, počevši od wozieea, pa nadalje.

Dovršim osmicu i ode u gimnaziju, plemena pa-pa :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Nemas pravo nazivat nikog izdajnikom,jer razlog raspada REBORN-a je vase vodstvo,u kojem si i ti bio.Znaci sami ste krivi za svoje ucinke,organizaciji i svemu.Da ste radili timski drukciji bi bio nastavak svijeta.
 

DeletedUser

Guest
opet vi i vodstvo.. ja nisam bio vodstvo ;)

uostalom, zašto pokušavaš opravdati izdaju? žao mi je Gorana na tom accu, vjerujem da nije njegovo maslo
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
opet vi i vodstvo.. ja nisam bio vodstvo ;)

uostalom, zašto pokušavaš opravdati izdaju? žao mi je Gorana na tom accu, vjerujem da nije njegovo maslo

To je on i uradio,ja nisam bio doma kad je to sve napravljeno.A da ne spominjem koliko je puta on govorio da ce pomoc oko vodstva,organizacije itd...
A vi mu niste ni odgovarali...
 

DeletedUser

Guest
Ti mene nemaš pravo nazivati sebičnjakom.. moga deffa najviše je izginulo u pojačanju u 710 borbi..

prvi sam dobio obje nagrade

Smrt heroja (Srebro - Razina 3)
Prilikom slanja pojačanja drugim selima časnom smrću je poginulo 20.000 Vaših jedinica!
Sljedeća razina: Izgubite 100.000 Vaših jedinica prilikom slanja pojačanja drugim selima!

Pojačanje (Srebro - Razina 3)
Već ste 500 puta pojačavali druge igrače u borbi!
Sljedeća razina: Pojačajte druge igrače u 3.000 borbi!
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ti mene nemaš pravo nazivati sebičnjakom.. moga deffa najviše je izginulo u pojačanju u 710 borbi..

prvi sam dobio obje nagrade

Smrt heroja (Srebro - Razina 3)
Prilikom slanja pojačanja drugim selima časnom smrću je poginulo 20.000 Vaših jedinica!
Sljedeća razina: Izgubite 100.000 Vaših jedinica prilikom slanja pojačanja drugim selima!

Pojačanje (Srebro - Razina 3)
Već ste 500 puta pojačavali druge igrače u borbi!
Sljedeća razina: Pojačajte druge igrače u 3.000 borbi!

Tebe uopce nisam tako ni nazva.Ti si s deffom pripomoga dosta.Ali ostali nista.U organizaciji bi par njih sudjelovali,ostali ladili jaja.
 

DeletedUser

Guest
kasno je sada za sjećanja.. žao mi je što sam potrošio vrijeme na odane suigrače
 
Status
Not open for further replies.
Top