Heaven and Hell

phaenomeN

Member
Reaction score
0
Bađo majstore :festa:

bađo bađo moj te gađo :festa::festa:



OT:

refresh

Poredak Ime plemena Bodovi najboljih 40 igrača Ukupni broj bodova Članovi Prosjek bodova po igraču Sela Prosjek bodova po selu
5 H/H 18.660 18.660 36 518 36 518


Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač Kao branitelj Ukupno


2 Heaven And Hell 23.449


Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač Kao branitelj Ukupno


26 Heaven And Hell 1.438


Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač Kao branitelj Ukupno


2 Heaven And Hell 24.887



Top 20 Igrači

10 devote H/H 903 1 903
15 Bađo H/H 848 1 848




Top 20 Igrači Nagrade

15 Bosandjero7 5
20 DebilAtNajt 5


Poraženi protivnici
Kao napadač Kao branitelj Ukupno


4 Ravka 3.427
10 Bađo 2.507
15 Atila007 2.181



Poraženi protivnici
Kao napadač Kao branitelj Ukupno


/


Poraženi protivnici
Kao napadač Kao branitelj Ukupno


4 Ravka 3.427
13 Bađo 2.507
18 Atila007 2.181






Poredak plemena na kontinentu 44
Poredak Ime plemena Bodovi Sela


3 H/H 18.660 36




Poredak igrača na kontinentu 44
Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Sela ukupno


3 devote H/H 903 1 1
5 Bađo H/H 848 1 1
7 Gilgamesh H/H 769 1 1



Toliko za danas. ;)
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
Poredak Ime plemena Bodovi najboljih 40 igrača Ukupni broj bodova Članovi Prosjek bodova po igraču Sela Prosjek bodova po selu

6 H/H 23.781 23.781 35 679 35 679

najbolji prosjek za sad :)
 

DeletedUser

Guest
phaenomeN.. malo si falio sto se prosjeka tice.. nismo u top 20 al zato.. : 25 Smurfs 8.011 8.011 10 801 10 801
 

.CoW*

Member
Reaction score
0
phaenomeN.. malo si falio sto se prosjeka tice.. nismo u top 20 al zato.. : 25 Smurfs 8.011 8.011 10 801 10 801

Najbolji prosjek ima Smurfs,I uvijek kad kazete H/H ima najbolji prosjek uvijek ofulate ;] :festa:
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
phaenomeN.. malo si falio sto se prosjeka tice.. nismo u top 20 al zato.. : 25 Smurfs 8.011 8.011 10 801 10 801

Najbolji prosjek ima Smurfs,I uvijek kad kazete H/H ima najbolji prosjek uvijek ofulate ;] :festa:

Govorim o top 20, može sad neki igrač od 1k napravit pleme i bit sam u njemu i imat prosjek 1k al šta mu to vrijedi protiv ostalih plemena. ;)
 

.CoW*

Member
Reaction score
0
Govorim o top 20, može sad neki igrač od 1k napravit pleme i bit sam u njemu i imat prosjek 1k al šta mu to vrijedi protiv ostalih plemena. ;)

Sad ce svakako smurfs u Top20 pa ti sviraj :/

Govoris samo ono sto ti pase :zzz: :p
 

DeletedUser

Guest
Govorim o top 20, može sad neki igrač od 1k napravit pleme i bit sam u njemu i imat prosjek 1k al šta mu to vrijedi protiv ostalih plemena. ;)

pretpostavio sam da govoris o top 20.. zato sam i rekao "nismo u top 20 al zato.. prosjek"

btw. ne racuna se pleme koje ima jednog igraca.. mora pleme imat najmanje 5 igraca da bi se uopce uvazio prosjek.. al dobro..



a sta se tice igraca u savezu, mi nemamo nit cemo imat preko 15 clanova.. isto tako, osobno mislim da je uspjeh kada se u savezu ima sto manje igraca a sta veci rank i prosjek bodova.. nije problem ni meni utrpat preko 30 clanova i doc u top 10 u sljedecih 24h..
btw. svida mi se vase ime saveza i osobno mislim da cete vi i angels from hell u buducnosti bit na vrhu ljestvice.. izgledate po meni skroz ok pleme.. :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
xaxaxa e ovaj izvuce samo jednu rec iz onolikog posta, i postavi tako glupo pitanje :D


Moje misljenje je da nebitno ni da li pleme ima 99 clanova ili 9 clanova, msm da je najbitnije kako je ono organizovano...
 

DeletedUser

Guest
xaxaxa e ovaj izvuce samo jednu rec iz onolikog posta, i postavi tako glupo pitanje :D


Moje misljenje je da nebitno ni da li pleme ima 99 clanova ili 9 clanova, msm da je najbitnije kako je ono organizovano...

Evo pravog covika.. :) hvala sta si me postedio objasnjavanja :)


Evo i nas u top 20 btw... :ludilo:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
a sta se tice igraca u savezu, mi nemamo nit cemo imat preko 15 clanova.. isto tako, osobno mislim da je uspjeh kada se u savezu ima sto manje igraca a sta veci rank i prosjek bodova

Kada budete imali ODA preko 20K i zadrzite najveci prosjek mozete se smatrati "dobrim" plemenom.Do tada pointwhore
 

DeletedUser

Guest
Kada budete imali ODA preko 20K i zadrzite najveci prosjek mozete se smatrati "dobrim" plemenom.Do tada pointwhore

Za ovako malo pleme, imamo prilicno solidnu OD poziciju.. Po nagradama imamo 2 igraca koji su prvi i drugi po nagradama.. ako je tebi to pointwhore.. onda da, onda smo najveci pointwhore-ovi ^^
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Kada budete imali ODA preko 20K i zadrzite najveci prosjek mozete se smatrati "dobrim" plemenom.Do tada pointwhore

prije nego uopce komentiras, pogledaj ODA svakog igraca, pa ces vidjet sto je napadacki savez a dokle šuš!!:kisa:

jako je lijepo tako govorit a niti ne pogledas ODA igraca!
 
Top