Heaven and Hell

DeletedUser

Guest
Kakve su ovo provale na forumu... hahahahaha... :festa:
Citam i ne verujem sta se ovde pise :D

Stoji da smo pleme iskusnih igraca,nema pojedinca.
Stoji da smo puni ko brod sa vojskom.
Stoji da smo sa bodovima jedni od boljih.

Zasto pleme strumf pocenjujete?
Njih ima 13 u plemenu i odlicno se drze,pratim ih dosta dugo.
Svaka cast momci i samo napred! :eek:k:

Btw: Igrao sam na drugim serverima i video stvari za koje neki ne mogu da zamisle.
Pleme od 150 igraca(maticno i akademija) objavljuju rat plemenu od 20 igraca.
Posle mesec dana igre pleme ne postoji.
Vecina igraca restartovana,neki pobegli iz plemena,80% plemena ocisceno.
Bruka i sramota.

Znaci nema veze koliko pleme ima clanova,vec kako su organizovani :pivo:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Kakve su ovo provale na forumu... hahahahaha... :festa:


Btw: Igrao sam na drugim serverima i video stvari za koje neki ne mogu da zamisle.
Pleme od 150 igraca(maticno i akademija) objavljuju rat plemenu od 20 igraca.
Posle mesec dana igre pleme ne postoji.
Vecina igraca restartovana,neki pobegli iz plemena,80% plemena ocisceno.
Bruka i sramota.

Znaci nema veze koliko pleme ima clanova,vec kako su organizovani :pivo:

zagor na hr1-- :) nisi od početka pratio svijet i neznam da li ga sad pratiš ali gotovo ista situacija-još gora prije,a sad naj situacija ikada 30 igraća vs 400 :D
 

DeletedUser

Guest
zagor na hr1-- :) nisi od početka pratio svijet i neznam da li ga sad pratiš ali gotovo ista situacija-još gora prije,a sad naj situacija ikada 30 igraća vs 400 :D

Na ovaj server sam dosao kad se otvorio hr3... Nisam pratio situaciju...
Svejedno ne pratim servere gde ne igram,samo one koje igram :)

Ovo je previse slab server malo igraca i ovo sto ih ima su vecina farme(cast izuzetcima).
Cak mogu reci da nisam ni aktivan previse na ovom svetu.

Ako imas vremena na pretek engleski serveri su majka ove igre.
Ovakvi serveri ti ubijaju zelju za igrom...
(pokusavam da prestanem da igram plemena vec 2 godine :D)
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Za ovako malo pleme, imamo prilicno solidnu OD poziciju.. Po nagradama imamo 2 igraca koji su prvi i drugi po nagradama.. ako je tebi to pointwhore.. onda da, onda smo najveci pointwhore-ovi ^^

ima i H/H jednog sa nagradama pa sta :D :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Stvarno mi se vise neda komentirat na ovu temu.. Sretno svima..
 

DeletedUser

Guest
prije nego uopce komentiras, pogledaj ODA svakog igraca, pa ces vidjet sto je napadacki savez a dokle šuš!!:kisa:

jako je lijepo tako govorit a niti ne pogledas ODA igraca!

ODA vaseg plemena je 8K

ODA nasa tri igraca je preko 9K


Lupas gluposti era.Prije nego sto napisem nesto ja dobro sagledam situaciju.

Za ovako malo pleme, imamo prilicno solidnu OD poziciju.. Po nagradama imamo 2 igraca koji su prvi i drugi po nagradama.. ako je tebi to pointwhore.. onda da, onda smo najveci pointwhore-ovi ^

Ako treba do kraja dana cu biti 4 po nagradama? Jel to mjerilo koliko je neko dobar ?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
xexe ako cemo iskreno, ako ste neki pro igraci, trebate imati vise ODA bodova :)
nasa prva dva igraca zajedno imaju preko 11k
2 tina11 5.622
3 TinoVegh 5.593

a nasih najboljih osam igraca po oda imaju zajedno:
34k!!!
 

demon13

Member
Reaction score
0
zagor na hr1-- :) nisi od početka pratio svijet i neznam da li ga sad pratiš ali gotovo ista situacija-još gora prije,a sad naj situacija ikada 30 igraća vs 400 :D

opet si ti počeo o tom zagoru,to piši pod neke druge forume.
 

demon13

Member
Reaction score
0
znam da istina boli,pa ti smeta što pišem,ali eto neću više :eek:k:
ma ebem ti istinu,obadva su plemena i dobra i jaka i iskusna,vi ste dobro pleme neznam jel ste složni al vidim da se još držite,:eek:k:al vi ste krenuli odmah kad je sv 1 poćeo,a borna je kasnija.zato neču ja vaše pleme vrijeđat AL NEMOJTE VI NI MOJE.

i nesmeta meni ništa,al kažem da je dosta o raspravljnju.
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
ah vidi stvarno nemaju velik ODA...jutros nisam ni pogledao, kako je era rekao da imaju ODA velik, ja sam mislio da imaju 50k a ne 8 :)

era kakvi su vam ono stranci u plemenu? neki poljaci? :O ja bih se prije obrisao nego igrao u stranom plemenu i pisao nekim šklj jezikom :)
 

DeletedUser

Guest
Ja nisam rekao da imamo velik ODA, rekao sam da imamo solidan OD za sada za ovakvo malo pleme.. a nemamo velik ODA jer naprimjer u mom podrucju skoro nitko nema vojske.. jer sam ih od pocetka servera poceo farmat i nisam dopustio da naprave ista vojske.. ono malo sta imaju to svaki dan zgazim.. al svejedno, jos je rano pricat o tome svemu jer je jos relativno novi svijet.. i iskreno, nekuzim zasto smo tolko privukli paznje na moj savez.. H/H je odlicno pleme, takoder Angels.. po meni jedina 2 plemena koja valjaju na svijetu 3.. al takoder normalna stvar da necu ni reci da smo mi losi samo zato sta nemamo tolko ODA ko vi, vama svaka cast :) al imamo i mi iskustva i za sada nam ide odlicno.. kako ce bit kasnije, neznam.. al mi uzivamo igrajuci i za sada je to to.. iskreno ni negledamo puno ni ODA ni ODD a ni OD a jos manje prosjek igraca kao sto ste vi svi poceli gledat.. drzim da je jos rano za bilo sta, dok ne pocnu prvi train-ovi..

Takoder, netko je spomenio mene zato sto sam rekao o nagradama.. ja nisam reka da je to mjerilo po kojem ce se znati dal pleme ili igrac valja ili ne, ja sam to spomenio jer je netko prije rekao da smo pointwhore-ovi, znaci ako imamo 1000 sela napadnuto i preko 100k ressa opljackano po nagradama, to valjda mora znaciti da i nesto radimo, zar ne? a ne da samo pointwhore-amo kako je to netko ranije spomenuo.. eto to sam s nagradama htio reci, al necu se vise pravdati jer vidim da nema smisla..

A sta se tice drugih misljenja, nas ni ne zanimaju niti zamaraju.. svatko ima pravo na svoje misljenje fala bogu, vrijeme ce pokazati pravu sliku svijeta 3.. toliko od mene..
 

Shadow Games

Member
Reaction score
0
Covjek samo iznosi svoje mišljenje koje je malo opširnije,nema ga smisla zbog tog napadati :)

A sto se tice H/H vrlo dobro pleme
 

DeletedUser

Guest
Dosadan si,idi na drugo mjesto pa pisi romane :andjeo:

Tko je tebe ista pitao? Nit sam ti se obratio nit sam pisao to tebi.. onaj koga zanima, ce procitat..

Al dobro, uvijek ima jedan koji ce glumit facu i mislit da je zabavan s svojim glupim komentarima, tako da ne zamjeram nista.. nemoj ni ti meni.. :eek:k: :pivo:
 
Top