Hr21 Ekipa sjever istok FREYA

freya

Member
Reaction score
0
Pozivam sve neka mi se jave u inbox na forumu formiram jednu jačuu ekipu zaa pobjedu tražim iskusne i aktivne i složne znam da će se zalomit i špijun svijesna sam toga,ali neka neka dođe možda mu se svidi i kod nas


ime plemena ćete saznati tamo
već sam pozvala mnogo ljudi
SJEVER-ISTOK

i bit će mi jako drago ako vas se iskusnih odazove što više
možete dovesti duale

vjerovatno će biti ili dva ili tri plemena u startu.AAli to ćemo pokušat spojiti u dva ako ne i 1 svi moraju imati duala barem 1 u toku igre jer želim da se bude maximalno aktivan i pridražan ozbiljnosti ove igre.!


naravno uz smayketa će biti još mojih drugova....


Inače moje ime je gorana i imam 50 godina.Dođite vidjeti kako žena vodi.Nećete Požaliti

SKajp:potreban
aktivnost:100%
toleriranje bezobraznog ponašanja:1 puta praštam drugi puta ideš na klejm
nadam se da će biti 2-3 plemena kasnije 1
Ostalo će te čuti tamo... :*
samo ozbiljne i aktivne igrače. NAPOMENA!


lp. FREYA ba8.
 
Last edited:

freya

Member
Reaction score
0
Pitaju neki jel ozbiljna ekipa.Pa mislim gledajte kada zena od 50 godina vodi pleme mislim da je sve jasno.Bit ce ozbiljna i biti ce malo drukcija pravila.Cak cu i pravila ponasanja napisat.
 

freya

Member
Reaction score
0
Kristijan ti si vec pozvan koliko sam skuzila netko te je vec napisao na popis jer nisam ja jedina koja okuplja za moju ekipu
 

freya

Member
Reaction score
0
No ne budem tolerirala svadju ikakvu zuti karton a zatim klejm

Imam slabe zivce.
 

freya

Member
Reaction score
0
Hahaha a hajde mozes biti moje srce ali se moras truditi da me osvojis jedini koji je uspio je cuca ba i mungos
 

freya

Member
Reaction score
0
Nije toni natur koji skuplja jedini skuplja i baklava i smayke itd...

Natur nece ni igrat koliko sam skuzila
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ma kakvi oni, evo odma saljem train, cim noblam kad napravim paladina vise Bog ne prenobla od mene :$$

Freya <3 :*** :D
 

freya

Member
Reaction score
0
Ne budi toliko samouvjeren mogu se saliti ali,sam vrlo stroga vodjica i opasna i gledam na sve jednako a vidjet cu koliko ce vas biti.Nexus ti si meni drag,ali moras mi pokazat kako ti dajes sve od sebe u ovoj igri.Onda cu ja pokazati dobru stranu ♥♥♥ :*
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ne budi toliko samouvjeren mogu se saliti ali,sam vrlo stroga vodjica i opasna i gledam na sve jednako a vidjet cu koliko ce vas biti.Nexus ti si meni drag,ali moras mi pokazat kako ti dajes sve od sebe u ovoj igri.Onda cu ja pokazati dobru stranu ♥♥♥ :*

Ma sve oko moje :D

Stroga ali pravedna :D

Koristis li fejs buk da se tu detaljnije dogovorimo oko taktika za hr21 sta kako i to :D :D
 

freya

Member
Reaction score
0
Nemam fejsbuk a bome ni skajp jos budem uradila dok se svi okupe i sve to...Polako...Imas me na plemenima hr20 dualka kod bektaa ali njih nema pa ispada koda sama igram.
 
Top