Hr21 Politika i Diplomacija

Fate

Member
Reaction score
0
Po svemu sudeci na Hr21 bice veoma zanimljivih desavanja i brobi za kontinente , vec sada su dosle razne ekipe sa svih ex svijetova kako hr tako i ba. Licno ja mislim da ce jug biti pravo bojno polje. Mozda gresim ali voleo bih cuti eto od nekog ko je na jugu da saopsti svoje vidjenje.

Sto se tice sjevera konkretnije k45 mislim da ce se tenzije javiti odma posle isteka zastite kod loyala jer su masivno pleme od cak 70 ljudi stim i vecinski vlasnik tog istog kontinenta. Tako da prostor za koga napast ili ocistiti se svodi na par plemena koja su tu, medju kojima se i ubraja i moje. Napa nismo ostvarili iako je pokusano od moje strane jer bi to bilo u interesu Elite. Ali posto napa nema a savez ne zelimo opcije su dosta suzene i tenzije ka medjusobnom napadanju su drasticno uvecane. Cak sta vise moguce je da ce biti i medjusobnog napadanja vec od te pocetnicke.


Eto izvestavam direktno sa k45
 

DeletedUser

Guest
Jug je ozbiljniji, bar na papiru, lično navijam za NM dole, ima tu dosta mojih:love::predaja::eek:ok:
Što se tiče k45 dosta sam iznenađen (Lazar&Dino vode pleme, za mene je to novina) ali za nijansu je loyal kvalitetniji..po nikovima.Bar ja nisam upoznat sa elitama :andjeo:.. Lazo ne ljuti se, reći ćemo da su vođe tuda negdje..Može tu svašta da bude
LIVE SA K44
bde976ef2492b002b0947e06e6cbe9d6.jpg

Iz ry znam vođu, mrku,hilfea, ms72(ako je to onaj sa .ba) i to je to..da mislim, oni su prosjecni..Mogli bi tu uletit i ovi =LB=(ako nisu akd. od RY):boks: Za sad nemamo nikakve diplomatske odnose..dalje ćemo da vidimo. Nemamo ni mi neka zvučna imena, nova smo ekipa, pokušaćemo da svima pružimo otpor ko zna možda i iznenadimo ;)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Po svemu sudeci na Hr21 bice veoma zanimljivih desavanja i brobi za kontinente , vec sada su dosle razne ekipe sa svih ex svijetova kako hr tako i ba. Licno ja mislim da ce jug biti pravo bojno polje. Mozda gresim ali voleo bih cuti eto od nekog ko je na jugu da saopsti svoje vidjenje.

Sto se tice sjevera konkretnije k45 mislim da ce se tenzije javiti odma posle isteka zastite kod loyala jer su masivno pleme od cak 70 ljudi stim i vecinski vlasnik tog istog kontinenta. Tako da prostor za koga napast ili ocistiti se svodi na par plemena koja su tu, medju kojima se i ubraja i moje. Napa nismo ostvarili iako je pokusano od moje strane jer bi to bilo u interesu Elite. Ali posto napa nema a savez ne zelimo opcije su dosta suzene i tenzije ka medjusobnom napadanju su drasticno uvecane. Cak sta vise moguce je da ce biti i medjusobnog napadanja vec od te pocetnicke.


Eto izvestavam direktno sa k45

Nesreco opet pogresan kontinent :D

Nece se lako raspast Loyal odgovorno tvrdim jer znam sto ti ne znas, i ja sam u vodstvu...

Javi mi se na skajp mozda uspijemo nesto dogovoriti :D

Sto se juga tice, Seljaci uzimaju k54, a za k55 ushr i nm ce po svemu sudeci voditi bitku...

Na k44 ne vidim ozbiljnije ekipe tako da si Bogdom ti poveo elite tamo bilo bi kud i kamo bolje po tebe :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
I moram ti priznat Fate da si me razocarao, zar je dotle doslo da si spao da igras sa Osmicevicem i jos zajedno vodite, posle svega, a najbolje ti i ja znamo sta si sve htio radit po pitanju njega...

Pljuno si pa polizao, bukvalno...
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Svakako K44 najslabiji kont.. ne očekuje se nekih borbi pravih za taj kont..

dok k45 Loyal i Elite će morat kombinirat šta :D

K54 Seljaci

K55 NM svakako favorit za taj kont..

tako to izgleda barem :D a nikad se nezna uvijek je moguće da je kakva i skrivena ekipa gdje, pa iznenadi.. :)
 

DeletedUser

Guest
Nesreco opet pogresan kontinent :D

Nece se lako raspast Loyal odgovorno tvrdim jer znam sto ti ne znas, i ja sam u vodstvu...

Javi mi se na skajp mozda uspijemo nesto dogovoriti :D

Sto se juga tice, Seljaci uzimaju k54, a za k55 ushr i nm ce po svemu sudeci voditi bitku...

Na k44 ne vidim ozbiljnije ekipe tako da si Bogdom ti poveo elite tamo bilo bi kud i kamo bolje po tebe :D

I ti si u vodstvu ako si ti tu onda nema da fali, a do pre par dana si molio da udjes kod seljaka
 

freya

Member
Reaction score
0
Evo da si ja dam oduška napisati jedan tekstić.Želim da pozdravim sve naznočne.Ja sam Gorana i Vodja sam Loyala.Dobila sam mnogo prijedloga za nap i savez.Jedna stvar u tome je što se ja ne bojim nikoga izgubila ili pobijedila,ali neću odustat.Dečki sjetite se kad se svađate s curom..TKO pobijedi?Baš se pitam. Nap ne želim s Fate jer ono što si pospajao 6 plemena na hr17 u 1 samo da bih uzeo server je jako po meni žalosno,ali briga me ti si veliki dominantni vođa i iskreno mislim da si pogriješio kontinent.Tvojih napada se ne bojim.Pravi muškarci ne napadaju žene.Žene su bile uvijek bolje i mudrije ratnice.Nisam samouvjerena samo sam nastojila biti mudra i kolegijalna...Još jednom da napomenem da pleme ELITE koliko mi je godina 51 da od mene ne budu nikada dobili nap jer ti ljudi su izdali mnogo mojih drugova davno.Raskinuti nap u 00h i udariti u 7h ako to pleme radi koje poštiva pravila onda smo riješili

U ovoj igri nije poanta igrači poanta je team play.Možeš ti dovest i SalePg a,ako je ekipa 0 i složni su kao Mujo i Haso koji malo malo varaju Fatu.

Želim napomenuti Loyal nije pleme MI smo jedna velika obitelj koja je došla vamo s namjerom konkurirati svijetom...i Pobijediti bio t0ni ili ne znam tko.Svatko je čovjek svi mogu biti jednaki...Ovisi o volji tog igrača.TKO je voljan da uči kako treba igrati igrati će dobro i najbolje.


GORANA(FREYA) Srdačan pozdrav.Vodstvo Loyal :* You live life only once Good luck!

BA2 BA5 BA7 BA8 BA10 BA11 RESPECT BOSNIA PLAYERS
 

freya

Member
Reaction score
0
Po svemu sudeci na Hr21 bice veoma zanimljivih desavanja i brobi za kontinente , vec sada su dosle razne ekipe sa svih ex svijetova kako hr tako i ba. Licno ja mislim da ce jug biti pravo bojno polje. Mozda gresim ali voleo bih cuti eto od nekog ko je na jugu da saopsti svoje vidjenje.

Sto se tice sjevera konkretnije k45 mislim da ce se tenzije javiti odma posle isteka zastite kod loyala jer su masivno pleme od cak 70 ljudi stim i vecinski vlasnik tog istog kontinenta. Tako da prostor za koga napast ili ocistiti se svodi na par plemena koja su tu, medju kojima se i ubraja i moje. Napa nismo ostvarili iako je pokusano od moje strane jer bi to bilo u interesu Elite. Ali posto napa nema a savez ne zelimo opcije su dosta suzene i tenzije ka medjusobnom napadanju su drasticno uvecane. Cak sta vise moguce je da ce biti i medjusobnog napadanja vec od te pocetnicke.


Eto izvestavam direktno sa k45

nemamo 70 ljudi već oko 120 samo da dodam još uz sve te špijune koji mi govore i naše treće pleme



Gorana.
 

freya

Member
Reaction score
0
nemamo 70 ljudi već oko 120 samo da dodam još uz sve te špijune koji mi govore i naše treće pleme



Gorana.

Loyal sada pazi da se ne iznenadiš ko i svi malo mrvicu kasnije...


Lijep pozdrav i još jednom isprike ako sam ikoga uvrijedila...

Nexus cuca i smayke pozzz
 

DeletedUser

Guest
Nesreco opet pogresan kontinent :D

Nece se lako raspast Loyal odgovorno tvrdim jer znam sto ti ne znas, i ja sam u vodstvu...

Javi mi se na skajp mozda uspijemo nesto dogovoriti :D

Sto se juga tice, Seljaci uzimaju k54, a za k55 ushr i nm ce po svemu sudeci voditi bitku...

Na k44 ne vidim ozbiljnije ekipe tako da si Bogdom ti poveo elite tamo bilo bi kud i kamo bolje po tebe :D

Ovog Nexusa volim samo sto je na forumu bez "dlake na jeziku" :D
Nema nista Elite moze dobit samo
488f1be12d653d045a96d4b97cfb7b55.jpg

I nek se udaraju nogom u guzicu tu smo da osvojim barem kontinent-dva-tri ako ne svijet :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ne podcjenjuj nikad protivnika,nikad neznas ko igra tamo :ludilo:
 
Top