Hr21 Politika i Diplomacija

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Na hr19 nisam dobio rr kao prvo,a kao drugo nisam ni igrao mnogo nakon tvog odlaska,nego sam ostavio acc na sitt da razdele sela.
A sto se tice hr20,da si igrao 1vs1 sa jednim selom i da si igrao na svom propalom i pljunutom racunu nebih nikada mogao da me restartujes,a igras na racunu Ku*ata Bakica jer na svoj ne smes da igras,a nesto pricas meni,fate,osmicevic,mi mozda jesmo negde nekad pogresili ali i dalje igramo na svom imenu i ne krijemo se iza drugih i jakih ljudi kao ti.
Kao trece tvoj obraz je pokazao ponasanjem prvo prema Peci i Milenu vredjanjem na nacionalnoj osnovi i vredjanjem na druge nacine,a kasnije si to uradio i meni,a mi pravi igraci ti to nikada nismo uzvratili jer ipak znamo sta je znaci biti covek i imati obraz a sta znaci biti prostak i biti ulicno dete.
A jos ovo: Ne znam kako te nije sramota da se hvalis nekim uspehom kada ih nemas,na pocetku hr20 prvi si popio RR od igraca Bog i Batina i nisu hteli da te prime u RB,a onda si polako preko OTP presao u SPN da spases sebi guzicu i racunu Ku*ata Bakica i davao INFO SPN plemenu za uzvrat,a kada je i tu uhvatila panika onda si poceo RB da dajes info da bih te primili,a igrac Kalllas kao Kalllas je poznat po osvajanju sveta na prevaru,kao sto je uradio na Ba8 sve govori kakav je covek,on bi svoju guzicu dao da dobije info iz plemena neprijatelja,a ti to znas i iskoristio si... i ti se sada hvalis sa nekim uspesima,a na Hr19 si prvi pljuvao Vula i radio sve protiv njegove dozvole i milion puta sam vadio tvoje fleke da i nervozna radi faxa itd i da nisi ti los itd, i protiv njegove volje sam te drugi put pustio na racun i naravno to si iskoristio na najbolji nacin da pomognes crncima....
Samo znaj tvoje pravo lice su mnogi videli i jos malo se igraj jer tvoje vreme istice na hr serveru. a i na hr21 pocni da zaboravljas taj svet,jer si vec suvisan na svetu...

A sto se tice tvojih prijatelja sa racuna,samo da odgovorim Pjani,ja sam rekao da cu doci na hr21 i da ce tek tada biti ravnopravna borba od 26 ili 36 poena,a nisam rekao da cu biti uz tebe,rekao sam gde god bio ja cu te RR ako budem imao prilike,jer ce te drugi pre mene RR.



Izvinjavam se Fate i Adminima sto sam ovoliko oduzio i sto pisem ovde o nekim stvarima koje nisu deo ove teme,samo sam morao da odgovorim na ove gluposti.

Ovo je moja poslednja poruka,jer nije moj nivo da se raspravljam ovde na ovaj nacin,imam preca posla i na plemenima i u RL..

Pozdrav svima

Freya posebno - ja i ti se razumemo za kratko vreme ;)

Koje bobe koristis?
Promijeni dilera :D
A i Bog i narod zna gdje ja igram, nema potrebe da se krijem :D
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Djole..

1.Svi znaju da čovjek igra sa mnom na accu, nema potrebe da prozivaš i da pričaš da je pobjegao kod mene na acc, kad čovjek kad je napustio tvoj acc uopšte nije htio da igra sa mnom, ja sam ga maltene molio, radi toga što Elvir i ja nismo imali vremena i trebao nam je treći na acc da farma koliko može.. Tako da.. ti znaš dosta stvari, ali se praviš tard i pokušavaš da furaš neke stvari i da i dalje lažeš o nekim stvarima a i izmišljaš ih :D
2. Ne baljezgaj
3.Sam si rekao na skypu, da je Vedad - Vedo(kako si ga zvao) tj. NEXUS mnogo bolji od tebe i da bi volio da učiš od njega, i sam se sjeti onog spida kad smo igrali 2vs2, kad je lik nabio 6 plemića ti nisi imao ni pola nuke a on već gotov zakucao farmu.. I kad si se kao naljutio jer si dobio noble..

4 Koliko god pričali i koliko god gdje vodila rasprava, ja prvi (pjana) nisam se ponio kao čovjek prema tebi, jer nisi ni ti prema meni prvo. Nema smisla da se raspravljamo i ovdje, raspravljali smo se dovoljno po skajpu, da smo okrenuli leđa jedan od drugog i da nemamo nikakav kontakt. Samo, morao sam da te se malo sjetim, imaš pozz :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
A cigi kad smo vec kod toga, sjeti se da si izdao provokaciju pa presao u SL, pa presao iz SL u Provokaciju, pa iz Provokacije u SL :D
 

DeletedUser

Guest
Na hr19 nisam dobio rr kao prvo,a kao drugo nisam ni igrao mnogo nakon tvog odlaska,nego sam ostavio acc na sitt da razdele sela.
A sto se tice hr20,da si igrao 1vs1 sa jednim selom i da si igrao na svom propalom i pljunutom racunu nebih nikada mogao da me restartujes,a igras na racunu Ku*ata Bakica jer na svoj ne smes da igras,a nesto pricas meni,fate,osmicevic,mi mozda jesmo negde nekad pogresili ali i dalje igramo na svom imenu i ne krijemo se iza drugih i jakih ljudi kao ti.
Kao trece tvoj obraz je pokazao ponasanjem prvo prema Peci i Milenu vredjanjem na nacionalnoj osnovi i vredjanjem na druge nacine,a kasnije si to uradio i meni,a mi pravi igraci ti to nikada nismo uzvratili jer ipak znamo sta je znaci biti covek i imati obraz a sta znaci biti prostak i biti ulicno dete.
A jos ovo: Ne znam kako te nije sramota da se hvalis nekim uspehom kada ih nemas,na pocetku hr20 prvi si popio RR od igraca Bog i Batina i nisu hteli da te prime u RB,a onda si polako preko OTP presao u SPN da spases sebi guzicu i racunu Ku*ata Bakica i davao INFO SPN plemenu za uzvrat,a kada je i tu uhvatila panika onda si poceo RB da dajes info da bih te primili,a igrac Kalllas kao Kalllas je poznat po osvajanju sveta na prevaru,kao sto je uradio na Ba8 sve govori kakav je covek,on bi svoju guzicu dao da dobije info iz plemena neprijatelja,a ti to znas i iskoristio si... i ti se sada hvalis sa nekim uspesima,a na Hr19 si prvi pljuvao Vula i radio sve protiv njegove dozvole i milion puta sam vadio tvoje fleke da i nervozna radi faxa itd i da nisi ti los itd, i protiv njegove volje sam te drugi put pustio na racun i naravno to si iskoristio na najbolji nacin da pomognes crncima....
Samo znaj tvoje pravo lice su mnogi videli i jos malo se igraj jer tvoje vreme istice na hr serveru. a i na hr21 pocni da zaboravljas taj svet,jer si vec suvisan na svetu...

A sto se tice tvojih prijatelja sa racuna,samo da odgovorim Pjani,ja sam rekao da cu doci na hr21 i da ce tek tada biti ravnopravna borba od 26 ili 36 poena,a nisam rekao da cu biti uz tebe,rekao sam gde god bio ja cu te RR ako budem imao prilike,jer ce te drugi pre mene RR.



Izvinjavam se Fate i Adminima sto sam ovoliko oduzio i sto pisem ovde o nekim stvarima koje nisu deo ove teme,samo sam morao da odgovorim na ove gluposti.

Ovo je moja poslednja poruka,jer nije moj nivo da se raspravljam ovde na ovaj nacin,imam preca posla i na plemenima i u RL..

Pozdrav svima

Freya posebno - ja i ti se razumemo za kratko vreme ;)

Oooj sve si slagoo:hahaha:
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
ma reče čovjek koji je odigrao 2 svijeta kako treba, proziva ljude sa drugih svijetova, da ih je makar počeo igrati.. makar da se registrovao, pa ne bi mu čovjek pola riječi rekao al eto, on sve zna on je najpametniji.

Ide ljeto Đole, nećeš sa nekom trebicom na more, primjer Sandrom Afrikom ? ha, ša ima ba, pozz
 

DeletedUser

Guest
Al ste se raspravljali svaka vam cast, još da ste toliko vešti u igri bilo bi lepo. Ne zna se ko ima više putera na glavi da li Nexus (vredjanje ljudi na nacionalnoj osnovi) ili Peca (zeznuo zeta i pravog vlasnika racuna Skrobarac). Sve u svemu navijam za vuleta i ekipu. Uz napomenu da imate sreće što je server sa crkvom tj hramom pa nije dosao SB. Vidimo se na nekom sledećem serveru.

Perses iz inata
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
K44 - -Mmm- Momci su već zauzeli većinu kontinenta, ali definitivno najslabiji kontinent, neće biti puno ratova.
K45 - Loyal i akademije - Kontinent je njihov, nemaju veliku prijatnju.
K54 - Seljaci - Nemaju neku veču prijetnju, kontinent je njihov.
K55 - NM - Ovi momci su več pomeli večinu sa kontinenta.

Bit će zanimljivo kad krenu borbe za drugi kontinent.
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
K44 - -Mmm- Momci su već zauzeli većinu kontinenta, ali definitivno najslabiji kontinent, neće biti puno ratova.
K45 - Loyal i akademije - Kontinent je njihov, nemaju veliku prijatnju.
K54 - Seljaci - Nemaju neku veču prijetnju, kontinent je njihov.
K55 - NM - Ovi momci su več pomeli večinu sa kontinenta.

Bit će zanimljivo kad krenu borbe za drugi kontinent.

a koje si ti od ovih? :andjeo:
 
Reaction score
0
K44 - -Mmm- Momci su već zauzeli većinu kontinenta, ali definitivno najslabiji kontinent, neće biti puno ratova.
K45 - Loyal i akademije - Kontinent je njihov, nemaju veliku prijatnju.
K54 - Seljaci - Nemaju neku veču prijetnju, kontinent je njihov.
K55 - NM - Ovi momci su več pomeli večinu sa kontinenta.

Bit će zanimljivo kad krenu borbe za drugi kontinent.

Smiješni su mi tvoji komentari trenutnog stanja na kontinentima
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
K44 - -Mmm- Momci su već zauzeli većinu kontinenta, ali definitivno najslabiji kontinent, neće biti puno ratova.
K45 - Loyal i akademije - Kontinent je njihov, nemaju veliku prijatnju.
K54 - Seljaci - Nemaju neku veču prijetnju, kontinent je njihov.
K55 - NM - Ovi momci su več pomeli večinu sa kontinenta.

Bit će zanimljivo kad krenu borbe za drugi kontinent.

KAZE UZELI KONTINENT NECE BITI RATOVA,A LOYAL JE JAKO PLEME JER JE REGRUTOVALO CITAV KONTINENT I ZAUZELO? JEL TO TVOJE MISLJENJE :hmm: A SVEJEDNO IZ OVOG PRVOG PLEMENA KOGA ZNAS KAO IGRACA?
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
KAZE UZELI KONTINENT NECE BITI RATOVA,A LOYAL JE JAKO PLEME JER JE REGRUTOVALO CITAV KONTINENT I ZAUZELO? JEL TO TVOJE MISLJENJE :hmm: A SVEJEDNO IZ OVOG PRVOG PLEMENA KOGA ZNAS KAO IGRACA?

ma dosta ako tebe zna :D znaju da zauzimate bez beda :love:

još i faree tamo i još ovi neki :pivo:
 
Top