Hr22-svijet loših odluka,dobre igre i sramotnih postavki

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
vidim tamo u spamu krenula rasprava,neka prozivanja,mišljenja,ideje,općenito propaganda pojedinaca,pa da iznesem i ja svoju istinu i dopustim neupućenima da sami procjene jesu li zakinuti,prevareni ili su možda dobili što su zaslužili

prvo ću krenut od onog što je snow napisao-sb i ping nisu isto pleme !

početak priče je raspad sb plemena-za one koji ne znaju razlog-jedini razlog je što je david raspustio pleme i ugasio acc
...neki će reć on je to napravio zato što se wp okrenuo,nisam siguran u to,ali sam siguran da je to prva loša odluka u nizu onih zbog kojih sam temi i dao ovaj naslov-tu lošu odluku sam dugo priželjkivao,ali i očekivao i upućivao na oprez,nažalost poslje te dolazi druga loša odluka koja je toliko loša da poništava prvu i pretvara je u izvanrednu,naravno ne za nas,jer zbog raspuštanja više nismo SB -tu dolazi do krivog tumačenja cijele priče i odnosa prema wp,nije wp raspustio sb,sb je to napravio
oni koji su igrali u sb-u dobro znaju kako je to pleme funkcioniralo:
90% plemena iskusni i ozbiljni igrači koji su prošli sve i znaju sve i najvažnije odrade sve-lako je tamo bit vođa kad sve što zamisliš možeš provest u djelo jer se ispoštuje-to je jedna strana medalje,druga je da je tamo nemoguće bit vođa jer kako natjerat sve te pojedince,mahom igrače koji su čak i vodili neka plemena, da te slušaju - za to je tamo bio david i ta simbioza nas je uvijek tjerala naprijed
i što sad? david odustao,mnogi igrači igraju samo s sb i također napuštaju svijet(to može odma bit potvrda da sb i ping nisu isto) i ode 10 igrača koji su top3 kapacitet
tad osnujemo pleme,neki bivši suigrači nam prepuste sela neki ne,izgubimo dobar dio kontinenta prema wp
a pleme osnovano tako da poslali pozivnice svim bivšim suigračima uz poruku igraš ili ne?
nikakvo pleme,samo skup igrača neki već poslali nuke u akciju neki ne,ne znamo tko pije tko plaća
i onda kružne da uopće vidimo tko će igrati,neki se misle i ostali bi i ne,nekima otišli duali pa se ni njima neda,znači ne da ti ode 10 igrača,nego 10 acc igrača još više
i ok,nakon 2-3 dana imamo pleme,i kažemo si"ajmo odigrat pa što bude"-to je pleme PING ,ni blizu uhodane mašine sb,da jesmo prije bili u sb,neke stvari su prenesene od tamo neke su uvedene nove,srećom i suigrači su nas većinom dobro prihvatili kao neko nazovi "vodstvo" plemena
ubrzo je otišla nova kružna u pleme di su pisali naši planovi jer smo htjeli da svi budu upućeni što se događa,rečeno je imamo 2 fronta protiv jakih plemena,ne možemo jedno i drugo- ić ćemo ofanzivno na jedne defanzivno na druge pa koliko izdržimo i obećali smo samo jednu stvar,a to je da će cijelo pleme uživat do kraja jer ćemo i priuštit najzinimljiviju stvar u ovoj igri,a to je borba
i to obećanje smo vrlo lako ispunili haha

sad dolazimo do odluke prema kome ćemo ić off prema kome deff
pošto nam je odustalo više igrača koji su bili blizu wp i to mahom oni najaktivniji koji su trebali bit ofanzivci,taj front nam je pokriven većinom deff orjentiranima i odluka je da stiskamo cm a pokušamo zadržat wp
znamo da nismo više dovoljno jaki da jedne i druge strpamo u džep,ali još uvijek smo najbolji i kao takvi smo nepoželjni za diplomaciju,čekamo trenutak kad će postojat veća prijetnja od nas

sad nastupa dio iz naslova "dobra igra" stvarno sam zadovoljan kako smo igrali,početnih 10 sela minusa nastalih kod prenoblavanja nekih igrača koji su odustali, do božića pretvaramo u plus u sukobu sa wp wpa cm i mc

već za prvu stanku u napadima dolazi do nove odluke koje pokreće niz onih "loših"
wp uzma barb sela kod nas i radi nam 3. front
već tad znam da naša obrana na tome pada,čudno mi je jedino čemu čekat prekid napada,lako se u noćnom to napravi bilo koji dan,klasična death star taktika-pretpostavljam da je prekid napada bila ona žaruljica kad ti sine ideja
ono što me iznenadilo je kako je wp odradio cijelu priču,na barb sela kod nas su uzeli još više barb sela i tu su nas slomili,umjesto izoliranih sela iz kojih i da uzmu nešto ne mogu zadržat napravili su si cluster,deffa su imali jer njih nismo dirali i to je to mi smo na konopcima
i naravno trenutak koji smo čekali 11.01 konačno imamo nešto za ponudit drugom plemenu-više nismo najopasniji i idemo u diplomaciju-vrijeme da odluka wpa da nam se ubaci postane još jedna u nizu loših,ali već viđeno dolazi još gora koja ovu prvu pretvara u izvanrednu,i više od toga- u čistu taktičku nadmoć wp plemena

cm pleme odbija naš prijedlog o diplomaciji
nema tu tajne što smo nudili i što smo tražili,čak ni što nam je bio glavni cilj
nudili smo savez protiv po mom mišljenju u tom trenutku najjačeg plemena kojeg mi više nismo bili u stanju solo pobjedit-zašto ,e tu dolazimo do trećeg dijela naslova "sramotne postavke"
u tom trenutku pa i u ovom sad wp pleme je jedino valjda od sv1 koje odustajanjem pojedinih igrača postaje sve jače,kupiš plemiće uzmeš free sela i u vlasništvu aktivnijeg acca postaju puno korisnija,nema minusa,ne gubiš paladina,ne gubiš mjesto za plemiće skroz je drugačije
da je tad cm pristao,mi bi imali šansu njih porazit,a kasnije ping protiv cm,mislim da bi mi to uspješno odradili
isto sam rekao i vuletu,kako da se borim protiv jerrya,čovjek mi dan prije kod prenoblavanja digne zid od 0 do 20 u sat i 6 minuta,pazi; kod prenoblavanja! i usput mi hladno ulovi nuke, prenobla,još smjesti 5-6 napada da ne stignem od njih izvuć vojsku (nije bilo potrebno jer sam ja zujao okolo) znaći čovjek i zna i još si može priuštit dizanje zida toliko ...nije bitan zid,ali preračunaš u plemiće,to je 10 plemića
i on mi je između mojih sela,može u bilo kojem trenutku pustit 20 trejnova
tako da su definitivno najspremnije pleme bili i mi smo morali tražit savez od cm ukoliko želimo pobjedit,vule nije htio,znao je da će ić protiv wp i imao je plan kako protiv,kaže "njegova stvar" i nismo dalje o tome
evo i poante cijele:
[12.1.2016. 0:02:29] Rubo: nego evo moju ponudu znaš,javio se tek sad jer računam da je došao trenutak da imamo što ponudit i da vi s tim dobijate,bez toga da gubite svijet-to je moje mišljenje rekao sam ti i razloge,naravno meni igra što bi nama bilo lakše,ali tebi sam otvoreno rekao razloge zašto je to tebi dobar potez
[12.1.2016. 0:02:53] vule 9: istina
[12.1.2016. 0:02:57] vule 9: sve šta napisao
[12.1.2016. 0:03:07] vule 9: ali ja ispast neću gnjida
[12.1.2016. 0:03:23] Rubo: nećeš prema -wp-
[12.1.2016. 0:03:31] vule 9: prema nikome
[12.1.2016. 0:03:32] Rubo: ali vjerojatno oćeš prema cm
[12.1.2016. 0:03:39] vule 9: rek osam ti
[12.1.2016. 0:03:43] vule 9: sami smo si krivi
[12.1.2016. 0:03:49] vule 9: ako smo neaktivni
[12.1.2016. 0:03:58] vule 9: to nitko nije drugi kriv
[12.1.2016. 0:05:43] Rubo: nebi samo volio da ti nekad kažem "rekao sam ti"

i eto sad čitam igrače mahom iz cm plemena kako se pronalaze prevareni i ogorčeni
nažalost vrijeme za reć "rekao sam ti"

i nastavak; prelazak iz ping u wp
to je još koji tjedan poslje ove ponude-ping pukao skroz jbg. otpalo još igrača, duala,jbg. par mjeseci 24/7 igre mi smo se istrošili (ne toliko s vojskom koliko fizički i mentalno svojim prisustvom) dovoljno par ljudi da zbog raznih obveza ne mogu pratit i gotovo je,a nismo mi imali opciju pozadinske igre,pa roknut nuke poslat deff bit top 20 acc igranjem 15 min dnevno
i što da radimo,savez sa cm odbijen,možemo gasit-a to već jednom nismo zašto bi sad ili odigrat svijet do kraja
sa wp plemenom,koje nas je porazilo -jel sramota kao poražen preć kod pobjednika
...ne pričam pobjeć kod njih,mi smo se protiv njih dobro debelo borili
na kraju kad pogledam ovaj svijet-2 puta sam već poražen,jednom kao sb,jednom kao ping,ma da i treći put budem poražen kao wp nebi me bilo sramota jer znam da sam se borio do kraja
usput se zahvaljujem pojedinim igračima cm plemena koji su nam još prije par mjeseci pružali potporu što smo se ostali borit i što im je čast igrat i dobro se borit protiv nas,ovim hejterima koji su se sad našli povrijeđeni ili nešto -ili se upoznajte sa situacijom ili jednostavno budite hejteri nas ne dira
 

DeletedUser

Guest
još par stvari je preskočeno u ovom gore kilometarskom postu,čisto se odnosi na naslov

dobra igra-pojedinci: 1 kulijack
ostale neću rangirat već samo izdvojit one koji su pokazali po mom mišljenju više od većine
djura,belisarius,salepg,katalonija,jerry,kenta (dok su bili ful aktivni u rangu kulijacka)

postavke-kako jednom tako svima,u biti me najviše smeta što nismo od prvog dana znali da će se moć kupit zlatnici
 

Meho125

Member
Reaction score
5
da medju ove top igrace dodam jos jednog , kojeg je rubo vjerovatno zaboravio:


Grof od Milicinica


:lool:
 

btr07

Member
Reaction score
1
Tu smo mi svi i porazeni kad smo pustili WP da igraju klikera do nove godine.
Dok jednom ne smrkne, drugom ...
 

ellene

Member
Reaction score
0
[12.1.2016. 0:02:29] Rubo: nego evo moju ponudu znaš,javio se tek sad jer računam da je došao trenutak da imamo što ponudit i da vi s tim dobijate,bez toga da gubite svijet-to je moje mišljenje rekao sam ti i razloge,naravno meni igra što bi nama bilo lakše,ali tebi sam otvoreno rekao razloge zašto je to tebi dobar potez
[12.1.2016. 0:02:53] vule 9: istina
[12.1.2016. 0:02:57] vule 9: sve šta napisao
[12.1.2016. 0:03:07] vule 9: ali ja ispast neću gnjida

Vule, Rubu velikog se ne odbija ¸¸:)
 
Status
Not open for further replies.
Top