hr23-rasplet

ahmedking

Member
Reaction score
2
Nije se cekalo, manite teorija zavjere, nego je po prijavi, a prijavljeno je par igraca, pokazao sam vam sliku i onda su ljudi krenuli cesljat oba plemena komplet do zadnjeg igraca od pocetka servera, a jbg nema na plemenima zastare sto zaseres na pocetku kad tad ti se moze obit od glavu, kazem ti ima i kod nas banovanih racuna koji su uzeli na po minut siteve i to prije 2-3 mjeseca

na ovo sam se samo tako nasmijao :D

Ožu 01, 01:11Ožu 01, 04:52NimFoMaNiaK
Ožu 01, 08:22Ožu 01, 09:44NimFoMaNiaK
Ožu 01, 08:22Ožu 01, 11:42srebrenik995
Ožu 04, 17:17Ožu 04, 17:42kamikazza
Ožu 04, 17:47Ožu 05, 00:47kamikazza
Ožu 05, 01:20Ožu 05, 01:38kamikazza
Ožu 05, 01:42Ožu 05, 06:27kamikazza
Ožu 05, 07:11Ožu 05, 09:33kamikazza
Ožu 05, 13:20Ožu 05, 18:59kamikazza
Ožu 05, 20:30Ožu 06, 00:13kamikazza
Ožu 06, 15:39Ožu 06, 17:03tahe27
Ožu 14, 01:26Ožu 14, 01:58Brrr
Ožu 17, 10:17Ožu 18, 02:07plant
Ožu 18, 02:15Tra 04, 23:46plant
Ožu 22, 07:22Ožu 22, 07:48Flooop6
Ožu 24, 22:39Ožu 24, 22:54Flooop6

i onda kazes odmah se banovalo ??? pa bolan bolan dok nisam napisaao na forumu nisam ni bio banovan, niti bi bio banovan, ovo su sitovi u ozujku samo (ne znam otkud datum koji jos nije bio al eto, tako je wicked napisao :D, ocito covjek zna da cu ga tad sitati :D) :D...zasto nisam banovan cim sam uzeo treci sit od kamikaze??? al eto, sam sam sebe prijavio da se ne moram pitati ko me prijavio :D bar su neki pokupili sela :) nadam se da ce uzivati u njima :)
 
Last edited:

- Menelej -

Member
Reaction score
0
A jest ovo na neki nacin pickasto vidil ne mogu nama jacim iz vodstva sela uzet da ih jebemo ko sanske koze i ajmo ih prijavit pokupit sela na neki nacin "djabalabe"

Sve su to pickice jer nemaju muda da budu sta vise ,i cuj ovog jednom crnac uvijek crnac ai presijece me stomak proliv sam dobio odma idi brate uzmi strik i baci se s mosta pomozi i nama ,a olaksaj i sebi muke teske ,kod vas je par igraca igralo kao i kod nas ,a znas kad bi nas naguzili e pa preznojili bi ste se jos i jos ovo je dokaz da je pleme Crnci igralo protiv vodstva Dkl-a samo hahah


Poz sve rodice <3.

zato smo macka i ja igrali protiv cijelog dkl-a, macki uzeli gradove samo ove sto su miljama udaljeni od nas a sto meni niste uzeli nijedan grad?? haa sto? zato sto veze nemate i da se igra nastavila normalno ne bi nikad uzeli, kratko i jasno

i mozes mi tu sad romane ispisat o svemu i o banovima i o sranjima al dzaba vam sve, za mene niste nista pokazali jer ste imali 100 postotnu dominaciju na k45 a nista niste uradili! (za razliku od k54 gdje su vas crnci uzorali, a slicna situacija bila)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
gledam ovo i ne vjerujem....čak je pravilo o 2 sitta u mjesec dana upisano u pravila hahaha (to je nešto novo,jer znam da je bilo prije govora o tome,ali nije bilo u pravilima)-zanima me kako je uopće moglo bit govora o tome,očito neki pojedinci imaju ili informacije od admina ili direktan utjecaj na njih-loše kako god se okrene
kako se kaže "gdje to ima?" -očito samo kod nas,jer na stranim serverima to pravilo nigdje nisam vidio, sad se zamišljam di pišem razvojnom timu prijedlog da igra sama prepoznaje 3. sitt u mjesec dana i onako crvenim slovima ispiše da se ne može preuzeti sitt dok ne istekne 720 sati....samo mislim da bi ovog puta umjesto pb koji se za prijedlog ako je usvojen znaju dobit; dobio ismijavanje :hahaha:

ali čemu se više i raspravljat,takva anarhija nas je i dovela do opcije kupovanja premiuma,jer normalni igrači zbog toga odlaze,nekad 1 kont 3 plemena,sad cijeli svijet 3 plemena (i to samo zato što se limit članova drži nisko,da ne pitanje je bi li bilo više od 1)


p.s. što se tiče crnci vs. dkl ...nemam pojma o tome ništa; samo komentiram pravilo
 
Last edited by a moderator:

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Uopšteno ovaj server je postao jadan. Što jeste jeste. Prvo što je najveća greška je što svaki svijet iznova možeš deffati igrače koji nisu sa tobom u plemenu. Jedna velika greška koja unazad par svijetova je prisutna i ona čini taj jedan ogromni minus.. Ajde ti pređi u drugo pleme kad te se ne može nadefat prije toga, pa da vidimo da li ćeš opstat... No, manje više.. Stvar je i što su naši admini trebali skontat više da poprave ovaj server, a ne da ga drže koliko toliko na životu sa par 'standardnih plemena' i igrača koji dođu kao slovenci, dadnu wickedu godišnju platu, pa ovog boli q .. Ne kažem ja da wicked svoj posao ne radi dobro, prijaviš nekoga, ako je zaslužio, dobit će ban, ali i o tome manje više .. Problem je i što unazad 3 svijeta, postavke se postavljaju ajmo reći 'random' kako se ćefne wickedu.. Zadnja 3 svijeta 22,23,24, nigdje nisam vidio na ovom forumu da se igrači pitaju kakve bi oni htjeli postavke, kakve im se najviše sviđaju.. Nego ajde baci neki svijet brzine 1 / 1 pa ko ga jebe... Vjerujem da niko ne bi htio da je ovakva brzina svijeta 23, da je došlo do foruma i do nas igrača da odlučujemo kakav svijet hoćemo.. Još jedna greška.. I ajde napravi sledeći svijet wicked ljudima, limit članova 40! Nema deffanja izvan plemena.. Ili stavi nema izlaska iz plemena u koje jednom uđeš.. Uđeš jednom, i znači nećeš iz njega izać dok ne budeš imao 0 bodova, ili te neko rr.. Tek onda ne bi bilo prelaska.. I ove posjete naravno ukinuti, da bi se tad moglo lakše prenoblavati igrači, jer uvijek bude prenoblavanja sela od strane igrača iz istog plemena.. Ali bi se smanjilo, ne malo nego SKROZ, ISKORIJENILO BI SE prelasci igrača iz plemena u pleme!!!!! Onda znači kad dođeš sa DKL, znači do kraja ostaješ sa DKL !!! A ne uvijek sve isto, sve isto...
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
A jest ovo na neki nacin pickasto vidil ne mogu nama jacim iz vodstva sela uzet da ih jebemo ko sanske koze i ajmo ih prijavit pokupit sela na neki nacin "djabalabe"

Sve su to pickice jer nemaju muda da budu sta vise ,i cuj ovog jednom crnac uvijek crnac ai presijece me stomak proliv sam dobio odma idi brate uzmi strik i baci se s mosta pomozi i nama ,a olaksaj i sebi muke teske ,kod vas je par igraca igralo kao i kod nas ,a znas kad bi nas naguzili e pa preznojili bi ste se jos i jos ovo je dokaz da je pleme Crnci igralo protiv vodstva Dkl-a samo hahah


Poz sve rodice <3.

Pa jesmo igrali protiv par igraca koji su sitali jos 80 racuna, sto se i ispostavilo :D
A koje god selo od DKL smo uzeli, uzeli smo od vodstva :D
A jeste i vi frajeri iz vodstva, izasli na front sa jedno 2 sela i nabacali defa kamaru, ja imam 4-5-6 nuka da vam to probijem, al sto bi kad ste time ostavili kamaru sela za noblat sa jednom nukom.
Treca stvar sta ste vi napravili? Kome si ti rew uzeo selo, nije ovde cilj samo branit se, de uradi nesto.
Cetvrto, nije to dzaba "jednom crnac, uvijek crnac", za razliku od DKL ovde igraju ljudi a ne govna kad me vec vuces za jezik.
Ali da, ne mozes ti to skontat, jer si i sam napacen i zbog takvih kao ti iz DKL predje igrac pa dodje u Crnce i ne moze da vjeruje koja razlika i kakav drugaciji medjuljudski odnos.
Za svaki prelaz sami ste sebi krivi i mogli smo akademiju napravit jos jednu od vasih clanova da smo htjeli, a sto vama ni jedan igrac crnaca nije htio preci? ne bi regutovali acc gamma, kozinai, ludi petak ili sta znam da su htjeli? Hajde molim te, a sto nisu htjeli jos jednom pitam?
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
I administratori nabijem vas opet na onu stvar pa imate li vi obraza i stida ? pa radite li svoj poso ili crnci ga rade za vas pu jbm ti joj koji moroni u pm -.-' aplauz NE MOZE TE NAM NISTA ,PRED VELIKIM ALLAHOM SE KUNEM DA STE MALI MISEVI I DA NIKAD NECE TE BITI NESTO VISE POKRIJ TE SE MOKROM PONJAVOM MOLIM VAS,PA MENE BI BILO STID ALLAHAMI SE KURCIT POBIJEDOM NA OVAJ NACIN ,MISEVI IZADJITE IZ RUPA DOSO REWIC SAD OPET PRICAJ TE O PRAVILAMA ZAJEDNO VAS SA PRAVILIMA PA SHVATITE DA SE NE LOZIMO NA TO I DA NAS LIBO ONA STVAR BAR MENE KARAJ KARAJ

https://www.youtube.com/watch?v=QGZOTyu6CbA

Svi po jednu jacu dvije jer Bosanac tako pije *-*

Da crnci ne prijave administratori ne bi se ni drzali pravila hahah joj koji bolidi treba te otkaz dobiti,cenzuuro vam puci hahah

Sta si onda ti ako smo mali misevi, mali misevi vas demolirali?
A koju kulturu pokazujes, mene bi bilo sramota da sam ti roditelj sta sam rodio i sta sam odgojio.
 

demon13

Member
Reaction score
0
Uopšteno ovaj server je postao jadan. Što jeste jeste. Prvo što je najveća greška je što svaki svijet iznova možeš deffati igrače koji nisu sa tobom u plemenu. Jedna velika greška koja unazad par svijetova je prisutna i ona čini taj jedan ogromni minus.. Ajde ti pređi u drugo pleme kad te se ne može nadefat prije toga, pa da vidimo da li ćeš opstat... No, manje više.. Stvar je i što su naši admini trebali skontat više da poprave ovaj server, a ne da ga drže koliko toliko na životu sa par 'standardnih plemena' i igrača koji dođu kao slovenci, dadnu wickedu godišnju platu, pa ovog boli q .. Ne kažem ja da wicked svoj posao ne radi dobro, prijaviš nekoga, ako je zaslužio, dobit će ban, ali i o tome manje više .. Problem je i što unazad 3 svijeta, postavke se postavljaju ajmo reći 'random' kako se ćefne wickedu.. Zadnja 3 svijeta 22,23,24, nigdje nisam vidio na ovom forumu da se igrači pitaju kakve bi oni htjeli postavke, kakve im se najviše sviđaju.. Nego ajde baci neki svijet brzine 1 / 1 pa ko ga jebe... Vjerujem da niko ne bi htio da je ovakva brzina svijeta 23, da je došlo do foruma i do nas igrača da odlučujemo kakav svijet hoćemo.. Još jedna greška.. I ajde napravi sledeći svijet wicked ljudima, limit članova 40! Nema deffanja izvan plemena.. Ili stavi nema izlaska iz plemena u koje jednom uđeš.. Uđeš jednom, i znači nećeš iz njega izać dok ne budeš imao 0 bodova, ili te neko rr.. Tek onda ne bi bilo prelaska.. I ove posjete naravno ukinuti, da bi se tad moglo lakše prenoblavati igrači, jer uvijek bude prenoblavanja sela od strane igrača iz istog plemena.. Ali bi se smanjilo, ne malo nego SKROZ, ISKORIJENILO BI SE prelasci igrača iz plemena u pleme!!!!! Onda znači kad dođeš sa DKL, znači do kraja ostaješ sa DKL !!! A ne uvijek sve isto, sve isto...


Lajkam definitivno!
A to sam bas htjeo napisati, vec par servera uopce se ne pita igrace sto zelimo..
 

Meho125

Member
Reaction score
5
Skoro svi umijete presjec tren komsiji.Poneki znaju sami sebi presjec tren.Neki mogu kupit veliki paket premijuma,pa ga potrosit na skracivanje izgradnje zida.Histrion je tako u dva navrata spuco po 1000 pb(sa 8 na 18 za 2 sata).Zbog toga propaadaju veliki napadi.Nekada je bilo dozvoljeno slanje trena sa razmakom od 1ms.E to mnogi od vas ne znaju ,a niko ne moze sjec.Tad su se mogla 100% planirat osvajanja.Ali nema veze i ovako je zanimljivo.Ti vasi banovi su nas usporili.Do sada smo trebali po planu koji je bio na stolu uzeti puno vise vasih gradova.Juce smo imali mini-mini akciju na Tasmana i Histriona,nadam se da ste to imali na forumu?E takvih akcija je trebalo da bude u jednom danu po 20 jer za to imamo kapaciteta i da se ponavljaju redovno.Dakle,nema greske kod nas.pozz. Mat
 

Meho125

Member
Reaction score
5
gledam ovo i ne vjerujem....čak je pravilo o 2 sitta u mjesec dana upisano u pravila hahaha (to je nešto novo,jer znam da je bilo prije govora o tome,ali nije bilo u pravilima)-zanima me kako je uopće moglo bit govora o tome,očito neki pojedinci imaju ili informacije od admina ili direktan utjecaj na njih-loše kako god se okrene
kako se kaže "gdje to ima?" -očito samo kod nas,jer na stranim serverima to pravilo nigdje nisam vidio, sad se zamišljam di pišem razvojnom timu prijedlog da igra sama prepoznaje 3. sitt u mjesec dana i onako crvenim slovima ispiše da se ne može preuzeti sitt dok ne istekne 720 sati....samo mislim da bi ovog puta umjesto pb koji se za prijedlog ako je usvojen znaju dobit; dobio ismijavanje :hahaha:

ali čemu se više i raspravljat,takva anarhija nas je i dovela do opcije kupovanja premiuma,jer normalni igrači zbog toga odlaze,nekad 1 kont 3 plemena,sad cijeli svijet 3 plemena (i to samo zato što se limit članova drži nisko,da ne pitanje je bi li bilo više od 1)


p.s. što se tiče crnci vs. dkl ...nemam pojma o tome ništa; samo komentiram pravilo

Ma sve me stid da kazem da prvi put u zivotu cujem za ovo pravilo (tim prije sto igram u crncima, pa necu sad ovdje nesto protiv svojih) , ali sigurna sam da pola, barem ovih starijoh igraca , mislim starijih po stazu na plemenima, nema pojma o tome. To je valjda uvedeno da ne bi vukla po tri cetiri racuna , duze vremena, sa jednog racuna. Sto se mene licno tice, ja ne bih zabranila ni multije. ja uvijek kazem, ko ima zivaca i vremena da igra u isto vrijeme na 5 racuna, ma svaka njemu cast. Ja se jedva snalazim i na ovom jednom xD
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Svatko misli da je njegovo pleme bolje bez obzira na sve,kad vec pricamo o dva velika plemena naravno...A ovo da ostajemo,to ostajem osobno radi dosade i inata jer 24 ne igram skoro nikako pa cekam 25 sa nekom ekipicom? :p
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Istini za oci jos jedna bitna cinjenica.
DKL je za nekoliko levela bio slabiji svime pogotovo igrackim kadrom od Amatera, ali na osnovu onoga sto su imali sa Crncima bukvalno su mogli da postavljaju svoje uslove u pregovorima, da ovi njima prelaze, da je boki rekao "ajmo sad svi po 20 sklekova pa ulazite u DKL" oni su morali, ne zaboravite boki i kompanija zahvaljujuci kome ste napravili i ovaj iskorak, DKL je pleme koje sluzi za dizanje sela, to je vas domet, eventualno ako ste sami na kontinentu da uzmete kont i da ono budete 3. ili 4. sila i da tako prelomite server kako ce te kome zavuci noz u ledja a na hr23 ste dosegli taj nivo da ste se borili za server i to ispocetka podjednak omjer snaga bio tj. sela tako da malo vise respekta prema plemenu koje vas je ustvari i uzdiglo na hr23.
Samo jbg, guzica poletila, da je sad i uzet, ko visoko leti nisko pada.
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Istini za oci jos jedna bitna cinjenica.
DKL je za nekoliko levela bio slabiji svime pogotovo igrackim kadrom od Amatera, ali na osnovu onoga sto su imali sa Crncima bukvalno su mogli da postavljaju svoje uslove u pregovorima, da ovi njima prelaze, da je boki rekao "ajmo sad svi po 20 sklekova pa ulazite u DKL" oni su morali, ne zaboravite boki i kompanija zahvaljujuci kome ste napravili i ovaj iskorak, DKL je pleme koje sluzi za dizanje sela, to je vas domet, eventualno ako ste sami na kontinentu da uzmete kont i da ono budete 3. ili 4. sila i da tako prelomite server kako ce te kome zavuci noz u ledja a na hr23 ste dosegli taj nivo da ste se borili za server i to ispocetka podjednak omjer snaga bio tj. sela tako da malo vise respekta prema plemenu koje vas je ustvari i uzdiglo na hr23.
Samo jbg, guzica poletila, da je sad i uzet, ko visoko leti nisko pada.

cjeli dan cekam tvoj komentar i pametovanje hahahhaha
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Onda smo izgleda trebali ovako:-Vi ne uzimate igrace iz psihe
-Amateri i Psiha protiv Crnaca i Dkl
Eto jedino da se tako nastavilo bi bilo zanimljivo,a ne ovako malo svi protiv jednog,pa svi se okrenu protiv onog drugog,boze sacuvaj zapleta kad ono svi iz Amatera i Psihe u Dkl ili Crnce pa tud i ja u Dkl otiso eto...

Prevelike igre su se igrale da bi vam se cestitalo,takode ni mi da uzimamo nebi vi imali obvezu cestitat kad nije zasluzeno,jebo ovo spijun gdje god se okrenes,izdajica svaki treci,pa ovi banovi bili zasluzeni ili ne su rijesili 80% ovog svijeta,spajanje dva neprijateljska plemena (Dkl i amateri),prodaja sela,brdo PB igraca,sve ovo otislo u kurac krasni...

A i ovo tvoje pleme zbog kojeg ste uzletili,ne razumijem uopce,kazes da imamo kvalitetnije igrace nego Dkl ali nam je domet biti 4. max 3. sila na svijetu? A tko si ti da to kazes? Imas acc na kojemu vas je osamnaest(ne doslovno) imate PB kad vam se sprdne,i tu sijes pamet za sta?...Ne kazem da sam neki igrac,iskreno nisam ni blizu nekim velikanima ove igre,ali kad vidim nesto ovako tocno bi monitor razbio...Jos napises ko visoko leti nisko pada,hjoj...
 
Last edited:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Onda smo izgleda trebali ovako:-Vi ne uzimate igrace iz psihe
-Amateri i Psiha protiv Crnaca i Dkl
Eto jedino da se tako nastavilo bi bilo zanimljivo,a ne ovako malo svi protiv jednog,pa svi se okrenu protiv onog drugog,boze sacuvaj zapleta kad ono svi iz Amatera i Psihe u Dkl ili Crnce pa tud i ja u Dkl otiso eto...

Pa vise su amateri regutovali 20 puta iz psihe nego mi, pa kasnije i dkl sta hocete, mi smo uzimali svoje parce, vi ste i regutovali i diplomatisali se :D
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ma dobro,sve je jasno samo ne kuzim kako smo mi zbog Dkl uzletili,al nema veze nemam volje se raspravljat...
 

moskri

Member
Reaction score
0
atlantis pogresno si shvatio htio je reci da su se dkl radi nas uzleteli , posto su bili u savezu sa nama ...
 
Top