igranje na mobitelu

fantom strašni

New Member
Reaction score
0
može li mi netko reći dali se može igrati putem moba.? pokušao sam upisati u tražilicu plemena, ali me spoji na preko linka gdje se spajam s kompa i nisam u mogućnosti niti se prijaviti (nemogu upisati ime i pass.).:zid:
 

DeletedUser

Guest
Da moguce je igrat preko mobitela,al treba zato imat premium(nek me neko ispravi ako nisam upravu)
 

DeletedUser

Guest
hmmm, nisam siguran za premium (mislim da to možda i nije uvjet) ali ti treba mobilna inačica plemena... kada i igraš preko kompa, možeš prebaciti tzv. grafičko igranje na mobilnu inačicu:

Postavke > Na mobilnu inačicu
 

DeletedUser

Guest
ne treba premium za igranje preko mobitela ali ako ces igrati plemena skini operu za mobitel lakse je igrati i isto je ko na kompijuteru
 

DeletedUser

Guest
istina ne terba ti premijum.....

ali nemoras skidat operu...samo u postavke prebaci prije nego se odlogujes u inacicu za mobilni.....i tako odlazi na plemena poslije sa mobilnog... :D
 

DeletedUser

Guest
može li mi netko reći dali se može igrati putem moba.? pokušao sam upisati u tražilicu plemena, ali me spoji na preko linka gdje se spajam s kompa i nisam u mogućnosti niti se prijaviti (nemogu upisati ime i pass.).:zid:

Dali pokusavas preko wi-fi ili preko gprs
Preko wi-fi radi odlicno, ali preko gprs tesko, jer nije to neka mala stranics
 

ginosaji

Active Member
Reaction score
0
meni na mobu bude kao na kompjuteru, onaj čokac s mačem, slika gdje piše plemena... ali kad se prijavim, onda bude sve bijelo i ništa :confused:
 

fantom strašni

New Member
Reaction score
0
hmmm, nisam siguran za premium (mislim da to možda i nije uvjet) ali ti treba mobilna inačica plemena... kada i igraš preko kompa, možeš prebaciti tzv. grafičko igranje na mobilnu inačicu:

Postavke > Na mobilnu inačicu

prije svega hvala svima na pomoći! ALI: nemogu pronaći u postavkama ˝mobilnu inačicu˝
Spajam se preko gprs-a.
:kisa:
 
Top