Insane in the Brain

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
samo sam čekao kad će netko spomeniti napade i sječenje plemića... kao da je presijecanje neka nauka pa da nitko to ne može raditi... ako možete poslati train u sec možete i presjeć train u sec... kratko i jasno...

eto ako nitko dr. ja ću vam čestitati na obrani... ali znate kak se veli, ne ruši se svako deblo prvim udarcem...

ja sam sam ostavio 4 full njuka, 2 skoro pa full njuka i od 10 do 14 plemića, nisam ziher sada za plemiće... iskreno, draže mi je i to nego da kada pošaljem train i njuke da znam da će selo biti moje... moji trainovi i moji offovi su bili odrađeni kako spada, stoga ne želim za ničime...

samo se nadam da će i dalje ostati dobra borba jer to je upravo razlog zašto i igram ovu igru... ne da ganjam bodove i da budem prvi na ranku i sl sheme... ako dođe visoka pozicija, dođe... ako ne, nikom ništa... bitan je gušt igranja...

eto, toliko od mene... pozz do sljedećeg susreta

p.s. namjerno sam govorio u 1. licu jer ovo je striktno moje mišljenje nevezano za ostatak plemena
 

DeletedUser

Guest
A polako ima vremena.
Cestitat cete.

Ili mi vama naravno.

Samo nadam se nekom finom i dugotrajnom ratu, i da se necete raspasti i popustiti brzo. :predaja:

Sve najbolje u ratu.

I zahvalio bi shecher na komplimentima. I zamolio doticnu "damu" da stavi neki post na forum a da mene ne spomene.
Vec mi se pocelo stucati... :love:


Prestacu da te spominjem, kad prestanes da postojis u mom vidokrugu, sto se izgleda nikad nece desiti, jer se uvijek pojavis na svakom serveru na kojem ja igram...
Ali eto, prestacu da te spominjem kad naucis da igras kao "gospodin", bez prljavih poteza, a posto ni to nisi u stanju, onda bih mogla prestati jedino kad ne bi pisao u temi mog plemena, bar eto toliko mozes
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Ja sam mislio da je to javna tajna. :D

Moj nick u igri je: BebeB

Ne igram na racunu od pocetka,dobio sam ga kad je imao 3 sela.

Poraženi protivnici
Kao napadač 8 BebeB [PLEME] 1,02 Mio.
Kao branitelj 9 BebeB [PLEME] 934.476
Ukupno 3 BebeB [PLEME] 1,95 Mio.

Bio sam drugi po ukupnom ODu,al me snjeze sad pretece.

I da, sedmi na semaforu.

ah taj si...ok...uh mili brate daleko si...ja sam ti onaj 9-ti na semaforu :D
 

DeletedUser

Guest
Prestacu da te spominjem, kad prestanes da postojis u mom vidokrugu, sto se izgleda nikad nece desiti, jer se uvijek pojavis na svakom serveru na kojem ja igram...
Ali eto, prestacu da te spominjem kad naucis da igras kao "gospodin", bez prljavih poteza, a posto ni to nisi u stanju, onda bih mogla prestati jedino kad ne bi pisao u temi mog plemena, bar eto toliko mozes

Ovo je slobodan forum.Svako moze da napise svoje misljenje.
Otvorili ste temu da se pise u njoj, ovo je javni vanjski forum plemena, "gospodjo".

Ja jesam gospodin. Navedi mi neki moj "prljavi potez", neku nekulturnu rijec na forumu i slicno.....

Nauci svoje rijeci izraziti kulturnim rijecnikom i svoje tvrdnje i uvjerenja cinjenicama.
Izbaci iz svoje glave kompleks zvani boriss...

Puno srece INSANEu u ratu. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Nisam ni mislila da si u stanju da ne progovoris.

Toliko je dugacka lista tvojih prljavih poteza, da nemam nikad dovoljno vremena da sve iskuckam, a iskreno ga**i mi se da pisem sve te bl**votine koje si radio proteklih godina... Tako da cu se zadrzati na kompletnom dojmu.

To sto tebe vrijedjaju moje rijeci, sto se pronalazis u istima, pak nije moj problem, ja se savrseno kulturno izrazavam, tako da se ne hvataj za slamke, "gospodine".

I da, to nije kompleks, ne laskaj si, to je averzija, antipatija, ma jednom rijecju PREZIR, sorry, ali eto tako je.

Uglavnom, necu vise, dosad si shvatio poentu... Valjda.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Moj jedini "prljavi" potez jeste sto uvijek vodim pleme koje vas nobla.

To sto tebe vrijedjaju moje rijeci, sto se pronalazis u istima, pak nije moj problem, ja se savrseno kulturno izrazavam, tako da se ne hvataj za slamke, "gospodine".

Mi se bar imamo cime***citi, za razliku od vas, koji znate iskljucivo lajati po forumima (ucio vas boriss) i nas gnjaviti na pp sa kilometarskim porukama...

Posljednje uređivanje od deja : Jučer at 17:30

Vidimo se na bojnom polju.

P.S. Admini foruma bi mogli biti objektivni za promjenu...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...shecher, hitno predji na kamilicu, opusta.............................................:kokice:, :ludilo:
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Ja temu nisam otvorio da se svađate ovdje, molim vas smanjite tenzije, ovdje samo širimo ljubav i čestitamo jedni drugima...:zid:

OT: nova profilna slika :festa:
 

DeletedUser

Guest
Tebe vegeta, kad budem nesto pitala, onda pricaj, ne moras svugdje da glumis zacin :)

A sto se "gospodina" tice, nadam se da se vise nikad nigdje necemo sresti, pa ni na bojnom polju, jer preferiram ratovanje sa postenim igracima, valjda nadjem neki server gdje tebe nema.


pozz za druga starcevicu :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Kako to da vas nisu banovali/opomenuli za postanje samo smajlija u postu?

:ludilo:


:pivo:
 

DeletedUser

Guest
tebe uopce ne volim:D nisi simpatican:) jubi ja svoje insane:D

a rafka jubi tebe:D
 

DeletedUser

Guest
Posto ja cim progovorim na ovom forumu dobijem neku kaznu, evo da Ravki olaksam posao, necu ja vise nista ni pricati, dok god je on moderator, nek jadnicak uziva u svom imaginarnom carstvu sile i moci, kad vec nigdje drugdje ne moze...

Eto dejo, molim te sad mi ti lupi neki trajni ban, ako postoji takvo nesto, jer necu da citam gadotine i gledam gadove raznorazne.

pozdrav za sve postene i iskrene ljude, znam da vas ima :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top