Insane in the Brain

Status
Not open for further replies.

scapa

Banned
Reaction score
0
....:festa:, ima nas, pozdrav:eek:k:, mada doci ces ti i prije nego mislis, svi smo ponekad lose volje,...................................jel tako deja
 

DeletedUser

Guest
Posto ja cim progovorim na ovom forumu dobijem neku kaznu, evo da Ravki olaksam posao, necu ja vise nista ni pricati, dok god je on moderator, nek jadnicak uziva u svom imaginarnom carstvu sile i moci, kad vec nigdje drugdje ne moze...

Eto dejo, molim te sad mi ti lupi neki trajni ban, ako postoji takvo nesto, jer necu da citam gadotine i gledam gadove raznorazne.

pozdrav za sve postene i iskrene ljude, znam da vas ima :pivo:

vidiš da ti je deja dala kaznu
bezveze optužuješ mada ja bi iskreno volio da ne pišeš kako kažeš :festa:

pišite normalno i ne spamajte
ne dajem džabe kartone
 

DeletedUser

Guest
Kako to da vas nisu banovali/opomenuli za postanje samo smajlija u postu?

:ludilo:


:pivo:

kako nisu Ravka me posjetio i gajbu pive donio ..ali dobro to mu je posao ..kao i dejin ..nek ljudi rade ...:pivo:
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
INSANE je raspušten noćas, game over.

Jbg, neaktivnost uradila svoje, previše obaveza palo na premalo ljudi. To je to. Nećemo više osporavati PLEME i njihovu koaliciju...:D

Teško je 7 mjeseci igre staviti u jedan post...eto, ja se nadam da smo obilježili svijet 4 svojim prisustvom...

HVALA SVIMA na druženju...fino smo se igrali, vidimo se na nekom idućem svijetu, u jesen valjda.;)

Iskrene čestitke za PLEME.

Lijep pozdrav. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Hvala!
Nisam iskreno ocekivao ovako brz kraj.

Nadam se da cemo svi biti u punom sastavu na jesen i da ce nas admini obradovati otvaranjem novog servera sa dobrim postavkama. :D

Do tada, zivjeli! :pivo:
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Hvala!
Nisam iskreno ocekivao ovako brz kraj.

Nadam se da cemo svi biti u punom sastavu na jesen i da ce nas admini obradovati otvaranjem novog servera sa dobrim postavkama. :D

Do tada, zivjeli! :pivo:

Izdešavalo se svašta nešto u kratkom vremenu. I eto tako. No more INSANE. : ))

Vidimo se svakako, samo još fine postavke da budu. A i mi odmorni hahah :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav svima, šteta, ža mi je šta neće bit više dobre borbe po svemu sudeći
 

DeletedUser

Guest
rafka da si mi vratio offove neostecene, moram poslje tebe nimza napast:D:D
 

DeletedUser

Guest
Eto posto mnogi velicaju svoje figure i smatraju se pobjednicima, samo da vam porucim da mislite sta zelite, sta cete, necime se moraju i ega nahraniti :)

Sto se nas licno tice, nas jedini razlog za napustanje ovog servera jeste to da zelimo odmor od svega, ipak ratovati mjesecima sami protiv ostatka servera pomalo iscrpljuje, ali to znamo samo mi, ne ocekujemo nicije razumijevanje, treba pak biti u takvoj situaciji da bi se shvatilo :)

Smatramo da stvarni zivot ima prednost nad svim mogucim igrama, vrijeme je raspusta i godisnjih odmora, svi zele slobodno vrijeme, pa nije red da neki sjede cijelo ljeto i cuvaju tudje accove :)

Eto, toliko od mene, nadam se da ce ovim nasim postupkom neki mozda doci sebi i okrenuti se malo vise stvarnom zivotu, pogledati napolje i vidjeti da postoji svijet i van kompa, ne zivi se od igrica :)

pozdrav svima, uzivajte :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Malosutra bi napustili server da ste u prednosti kao što je mh i pleme...
i odkud baš da napustite nakon prve veće akcije plemena i to baš u trenutku kada ste izgubili dosta gradova,što niste prije akcije napustili kada je stanje bilo prilično stabilno.

sad kao idemo na odmor i hocemo da uzivamo u ljetu bla bla bla ionako će većina od vas naći neku drugu zanimaciju i početi neki drugi svijet

zasto jednostavno ne kazete da ste izgubili rat i da ste se predali a ne tamo razloge tipa idemo da se brćkamo...
 

DeletedUser

Guest
zapravo mi mislili otic s servera prije tooneya, al sto otisli su nas zeznuli pa odlucili jos malo, radi clanova kojima se igra, nismo ih imali gdje smjestit:)

i da razrujem rafki sela:) sto bio moj cilj igre od pocetka:)

tako da, ja svoj cilj postigla:D


pa ono ne vidimo da si ti pobjedil:p

dok te tvoji saveznici htjeli noblat, placuci si pobjego xD


nisam nikome dala da vam kaze da necemo vise da igramo bas i samo zato da te na*uzim :p
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
zapravo mi mislili otic s servera prije tooneya, al sto otisli su nas zeznuli pa odlucili jos malo, radi clanova kojima se igra, nismo ih imali gdje smjestit:)

i da razrujem rafki sela:) sto bio moj cilj igre od pocetka:)

tako da, ja svoj cilj postigla:D


pa ono ne vidimo da si ti pobjedil:p

dok te tvoji saveznici htjeli noblat, placuci si pobjego xD

I onda je svizac zamotao cokoladu. :predaja:
 

DeletedUser

Guest
zapravo mi mislili otic s servera prije tooneya, al sto otisli su nas zeznuli pa odlucili jos malo, radi clanova kojima se igra, nismo ih imali gdje smjestit:)

i da razrujem rafki sela:) sto bio moj cilj igre od pocetka:)

tako da, ja svoj cilj postigla:D


pa ono ne vidimo da si ti pobjedil:p

dok te tvoji saveznici htjeli noblat, placuci si pobjego xD


nisam nikome dala da vam kaze da necemo vise da igramo bas i samo zato da te na*uzim :p

nisu me htjeli noblati to znam sigurno a ja sam napustio zbog nekih drugih razloga samovoljno i znao sam da će me to čekati ali bar ne bjezim sa servera sa nekim glupim izgovorom a ajde kao da vas je neko vezao za komp i rekao da cijelu noc budete budni uz plemena,to je vaš izbor ja nebi nikad stavio plemena ispred RL...

i stvarno ja jos ne mogu vjerovati kakva si ti osoba i divim se osobama koje te moraju trpiti...

ipak si ti žensko i osobe kao tebe i šećer ne razumijem stvarno...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
nisu me htjeli noblati to znam sigurno a ja sam napustio zbog nekih drugih razloga samovoljno i znao sam da će me to čekati ali bar ne bjezim sa servera sa nekim glupim izgovorom a ajde kao da vas je neko vezao za komp i rekao da cijelu noc budete budni uz plemena,to je vaš izbor ja nebi nikad stavio plemena ispred RL...

i stvarno ja jos ne mogu vjerovati kakva si ti osoba i divim se osobama koje te moraju trpiti...

CUT by W.

ipak si ti žensko i osobe kao tebe i šećer ne razumijem stvarno...

ja ne razumijem osobe kao sto si ti:)

Eto saveznici su te mislili ispucat, i pobjego si:) to ti je to:) i to nisi prije pobjego nego si u nas trazio sigurnost da vas necemo mi napadat isto, tako da pobjego si, cak si htio pobjec u insane, prico tvoj drug, al grima nije bilo, a i nebi te primili:p
S uzitkom sam cekala da pobjegnes od mh, i da tek onda velimo pa pa, da se nades sam, da mozemo 1 na 1 ili u ovom slucaju 2 na 2 jer te đindi defira :)

zahvalana tebi na cemu?
malo sutra:)

eto primjer tvoje kulture:p
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Eto posto mnogi velicaju svoje figure i smatraju se pobjednicima, samo da vam porucim da mislite sta zelite, sta cete, necime se moraju i ega nahraniti :)

Sto se nas licno tice, nas jedini razlog za napustanje ovog servera jeste to da zelimo odmor od svega, ipak ratovati mjesecima sami protiv ostatka servera pomalo iscrpljuje, ali to znamo samo mi, ne ocekujemo nicije razumijevanje, treba pak biti u takvoj situaciji da bi se shvatilo :)

Smatramo da stvarni zivot ima prednost nad svim mogucim igrama, vrijeme je raspusta i godisnjih odmora, svi zele slobodno vrijeme, pa nije red da neki sjede cijelo ljeto i cuvaju tudje accove :)

Eto, toliko od mene, nadam se da ce ovim nasim postupkom neki mozda doci sebi i okrenuti se malo vise stvarnom zivotu, pogledati napolje i vidjeti da postoji svijet i van kompa, ne zivi se od igrica :)

pozdrav svima, uzivajte :pivo:



I ti poceo da hejtas ovdje protiv INSANE?
Dal bi govorio tako da si uspio mozda koje selo da sacuvas protiv deje i shecher u proslih par dana? :D

I zaista ne mogu da vjerujem da govoris to sta govoris jer smo lijepo popricali na skype i objasnio sam ti razloge zasto idemo, cak sam ti i neke izvjestaje kopirao da vidis da nije bila samo jedna plemenska akcija na nas, nego puno vise.

I zaista je ruzno da tako govoris jer si promjenio stranu tek nakon sta je scapa javno rekao da neces u pobjednicko pleme. Koliko me pamcenje sluzi, isti dan si htio da udjes u INSANE.


Sve u svemu, mislite kako hocete. Evo sad cete biti u situaciji u kojoj smo mi bili preko 2 mjeseca, pa pokazite se. Vidjet cemo koliko cete izdrzat. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
On bar ne psuje i ne vrijedja, Dejo.

TO JE OGROMNA RAZLIKA izmedju vas.
A u igrici, otisao ovamo, presao onamo, dogovarao se sa onim..... to je samo igrica...


Eto saveznici su te mislili ispucat, i pobjego si to ti je to i to nisi prije pobjego nego si u nas trazio sigurnost da vas necemo mi napadat isto, tako da pobjego si, cak si htio pobjec u insane, prico tvoj drug, al grima nije bilo, a i nebi te primili

Da li se moze znati koji drug?

I zaista ne mogu da vjerujem da govoris to sta govoris jer smo lijepo popricali na skype i objasnio sam ti razloge zasto idemo, cak sam ti i neke izvjestaje kopirao da vidis da nije bila samo jedna plemenska akcija na nas, nego puno vise.

Znaci ipak je Pleme krivo za odustajanje? Niste izdrzali pritisak?
Ili sam ja pobrkao loncice?

I zaista je ruzno da tako govoris jer si promjenio stranu tek nakon sta je scapa javno rekao da neces u pobjednicko pleme. Koliko me pamcenje sluzi, isti dan si htio da udjes u INSANE.

Interesantna informacija...

Sve u svemu, mislite kako hocete. Evo sad cete biti u situaciji u kojoj smo mi bili preko 2 mjeseca, pa pokazite se. Vidjet cemo koliko cete izdrzat.

Ajde sada Disa da se ne lazemo. Izdrzali ste toliko dugo jer vas niko od bivsih smajlica, osim djingiskana (momku svaka cast) nije napadao. Ima li ste licne NAPove o nenapadanju sa njima,
a oni su se najvecim djelom granicili sa vama.
Zamisli da su i oni ratovali koliko bi izdrzali....?...

Zao mi je samo sto se nikad nije stvorila veca granica izmedju Plemena i Insane,i sto smo ratovali na ogranicenom prostoru. A pricali smo ti i ja vec o ovome preko pp ako se sjecas. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
zapravo dindi je napado male igrace da spasi kozu ako cemo realno, kako je ono bilo:D
odprilike:
'ne dirajte me, kad sam ja napao disu snjezu, bitch i shecer i badu i grima?'


tj one koji mu nesto mogli je trazio nnp-e:)
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top