Intervju sa igračem Avantura

avantura

Member
Reaction score
0
Napokon da i ja stignem se javit.
Sve u svemu na blic pitanja je bilo teško dati pravilan odgovor i sjetit se svega i svakoga jer je period provden u igri relativno dug, pa se ovim putem izvinjavam svim igraćima koje sam izostavio
Kao i događaje koje nisam spomenuo pokušao sam biti što konkretniji.
Koliko sam uspio sami procijenite.
Zahvaljujem se PLAVOJKI što me uopšte odabra za sagovornika a posebno se zahvaljujem svim igraćima koji su komentarisali našu prepisku koja je nadam se dala pravilnu sliku o meni kao igraču i igri kao zabavi u kojoj smo se ćitavo vrijeme ugodno družili bilo kao saveznici bilo kao protivnici
 

DeletedUser

Guest
E jesi nas fino nahvalio:)

Super intervju i zasluženo prvo mjesto.
 

DeletedUser

Guest
što je ovo???

još će se skupit i neka stara ekipa :festa:
 

DeletedUser

Guest
meni samo žao što nisam prije zatvaranja sv2 kopirao arhivu foruma
 

DeletedUser

Guest
Doći ću na skype pa ako te ulovim, ulovim. :festa:
Inače, hvala.:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
E kad se sjetim koliko sam se napatio da prilagodim neke .net skripte za .hr...najdraza mi je bila skaut skripta za farmanje...

Jel svaki novi svijet ima ovu foru s kupovanjem resursa i pozurivanjem zgrada s premiumom il bude koji i bez toga?
 

DeletedUser

Guest
Da. Nažalost, uveli su i to. Sad će sve biti ko travian - 10% više nekog resursa, razmjena sa seoskim trgovcem, 20% manja cijena zgrade, itd.
Po meni je to uništavanje igre. :ljut:
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
Da. Nažalost, uveli su i to. Sad će sve biti ko travian - 10% više nekog resursa, razmjena sa seoskim trgovcem, 20% manja cijena zgrade, itd.
Po meni je to uništavanje igre. :ljut:

ekipa oče zaradit a nama sjebat igru, na to se naviknite da če takvih gluposti u novim sv bit sve više!:(
 

DeletedUser

Guest
A zašto takvih stvari nema na net serverima? Neznam za sve ali eto ja igram w61 i w62 i nema ništa ni slično tomu. Očito ne zarađuju dosta na našem serveru od običnog korištenja premiuma pa se onda krpaju sa ovakvim glupostima.
 
Top