Intervju sa igračem dr.Jekyll

DeletedUser

Guest
Dragi igrači i forumaši, od našeg zadnjeg izdanja newsa bogatiji smo za novi svijet.
U idućem izdanju će nam biti zadovoljstvo porazgovarati sa nekim sa desetke čiji će ga rezultati svrstati u vrh bodovne ljestvice.
I dok se desetka lagano zahuktava, u ovom izdanju nakon "ljubavi na plemenima" donosimo vam još jednu zanimljivu priču koja odudara od samo rezultatima najboljih igrača na plemenima.

Današnja tema nije ljubav, nego nešto sasvim drugo.
Predstavljamo igrača kojem ova igra znači puno više nego većini vas.
Njegova priča je dirljiva i potresna.
Zašto, otkriti ćemo zajedno.

Dr Jekyll, hvala ti što si pristao na ovaj intervju. :)
Predstavi se našim čitateljima sa par osnovnih stvari o sebi.

Zovu me Zoltan, iz Rijeke, sretno oženjen, uskoro ću napunit 41. godinu, igram skoro 3 godine, u krizi srednjih godina, bolujem od mišićne distrofije, ne prodajem maslinovo ulje i volim se šaliti.

Sve sad najviše zanima po čemu je tvoja plemenska priča drugačija od priče prosječnog igrača plemena.
Znam da u komunikaciji sa tobom ne treba birati riječi, ali eto, najbolje je da sam napišeš
zašto voliš ovu igru i šta i koliko ti ona znači s obzirom na situaciju u kojoj se nalaziš
.
Kako sam naveo, bolujem od mišićne distrofije, zbog koje se više ne mogu služiti ni rukama ni nogama.
Zbog toga se već 6 godina služim mišem kojim upravljam bradom i električnim invalidskim kolicima kojima upravljam yojstickom za bradu.
Živio sam sasvim normalan život za jednu osobu sa invaliditetom dok jednog dana nije došao šogor i zarazio nas virusom Plemena.
To je bilo 26.12.2009. kada smo supruga i ja počeli igrati račun 7 od 9. Zajedno smo igrali nekoliko mjeseci kad sam otvorio svoj račun zbog nekih razilaženja u taktici.
Sama igra je aktivna i mogu reći da mi je ušla pod kožu, onako pravo, budim se uz igru i zaspem uz igru. Igra mi je također pomogla, jer sam preko nje upoznao puno dragih ljudi, neke i u živo.
Sa nekima sam se sprijateljio i nadam se da ćemo se ubrzo ponovno vidjeti. A neke od dragih ljudi ću tek upoznati, nadam se ubrzo.

Znam da ti veliku pomoć kako u igri tako i u životu daje tvoja draga supruga,
pa pohvali ju malo pred našim čitateljima.
Zaslužila je :)

Ja si znam reći da mi je supruga Arijana (7 od 9) ustvari anđeo čuvar jer me je svih ovih godina pazila, mazila, hranila, pojila, a sve zbog mojih potreba, koje su povelike.
Kako pjeva Miroslav Škoro: „Molio sam Boga za te i on mi te dao, da te nema, što je sreća , nikad ne bi znao“, tako i ja mogu reći da bi mi život bez nje bio uvelike drugačiji. Veliko joj Hvala.
Želio bih da svi mogu naći životnog druga takvih kvaliteta kao što ih ima moja supruga. Kako u životu tako i u igri, požrtvovna, strastvena i kvalitetna igračica, sa izrekom „You will be assimilated“.
Pomagala mi je u teškim trenucima, kada je i njoj samoj bilo teško, smišljala obranu prilikom napada suparničkog plemena. Znam da je pomagala i drugim igračima, kad oni sami nebi mogli biti na svojim računima.

Često igrači jedinice naglašavaju kako im je ova igra postala više od same igre i kako su druženja u reali postala jedan lijepi dio ove igre.
Da li si i ti imao prilike upoznati koga i kako su izgledali ti susreti?

Baš tako. Ova igra je više od igre zbog tih upoznavanja u živo kada se poveže nick sa stvarnom osobom.
Osim šogora i njegove supruge, što bi bilo vrlo čudno da ih nisam upoznao, upoznao sam dariolu, koji mi je postao vrlo drag i jako dobar prijatelj, rođeni smo na isti dan.
Upoznao sam McBumbara, koji nažalost više ne igra, sa kojim sam ostao u kontaktu. Upoznao sam i Grima, Colu i I am King. Bilo je još tu planova za upoznavanje ali se nismo mogli dogovorit.
Sad je u planu jedan reunion sa dariolom i McBumbarom. Sljedeće upoznavanje koje imam u planu je sa novim bračnim parom, Škorpion-09 i duha sa sijekirom (više imam želju upoznati nju nego njega ) , nivea101 (možda mi sredi popust za kremu protiv bora) i plavu007 (zub mi treba izvadit, obavezno sa anestezijom ;) ), a za dalje ćemo vidjeti.

Osim kao veliki ljubitelj rakije, poznat si kao veliki gurman.
Čak imaš svoj blog.
Hoćeš li podijeliti sa nama koji zanimljiv recept?

Baš sam jučer dobio jednu bocu slavonske šljivovice iz barriqua, zlatno žute boje i danas ću ju probati. Priznajem, gurman sam, a i to mogu zahvalit svojoj supruzi jer je spravljala odlična jela i proširila vidike glede hrane i pretvorila me u hedonista. Gastro smjer je onaj koji me vodi prilikom pisanja bloga u kojem opisujem dogodovštine uz hranu a i pripremu nekih omiljenih jela. Tek sam počeo, a glavna je ideja bloga je ta da svatko može kuhati, bez upotrebljavanja ruku, kuhati u glavi, zamišljati. To ima nekoliko prednosti pred klasičnim kuhanjem, a to je da ne može zagoriti ništa i netreba prat suđe. Isto tako ima i jednu veliku manu, ne može se ništa kušati. U blogu su opisana tri recepta pa se netko može okušati u spravljanju jednog, svi su odlični. Koga zanima adresa mog bloga može mi se javiti privatnom porukom.
Dobar tek! :)

Krenuo nam je svijet 10, igraš li na njemu ili tek možda namjeravaš, ili ostaješ pri čvrstoj želji da treba prvo zatvoriti jedinicu sa Dinarima, a onda sve ostalo?
Počeo sam igrati svijet 10, onako iz same znatiželje koga ću upoznati u novom svijetu, pa da vidim do kada će me ta znatiželja držati. Što se tiče jedinice, moj je prijedlog, kad bude pred zatvarenjem, da se pleme podijeli na pola i da se nastavi dalje. Naravno bilo bi mi drago da to bude moje pleme.
Tako bi se druženja na igri i van igre mogla nastaviti dalje.

Tvoja osobna poruka igračima..što je najbitnije u ovoj igri?
Love the life you live,live the life you love. To bi značilo da treba uživati u životu, voljeti svim srcem, smijati se, sjećati se lijepih stvari, one ružne zaboraviti, opraštati, jer je život samo jedan, za onaj poslije još nije sigurno 100 % . Ovo sve je bitno u životu, a isto tako i u igri, naravno sve je stvar gledišta.

Pjesma za kraj po tvom izboru..
Ne mogu se odlučiti pa evo dvije

Mick Jagger – Angel in my heart
http://youtu.be/ZX6ZKfVyGAQ
Kanzas –Dust int he wind
http://youtu.be/lQem15Ow6hw



Koristim priliku da osim što se želim zahvaliti našem dr Jekyllu na zaista ugodnom razgovoru, također mu želim od srca čestitati rođendan (koji je bio jučer, 11.11.) u svoje ime i imena plemena teama.

Veliko je zadovoljstvo otkrivati iz dana u dan kako ova igra nije samo jurnjava za bodovima i dokazivanje ko je jači nego da zaista spaja ljude i donosi im lijepa prijateljstva i ljubavi koja se sa neta prenose i u realu.

Biti će drago upoznati te u živo dragi naš slavljeniče, za anesteziju ćemo se još dogovoriti i konzultirati sa sedmom ;)
Vas dragi forumaši pozivam da sva pitanja ili čestitke za našeg doktora uputite na ovom mjestu.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dirljiv intervju. Po meni najkvalitetniji ikad odradjen na plemenima.hr. Svaka cast na odabiru igraca, evo mene je odusevilo.
Sretno u igri i jos puno vise srece u rl.
 

DeletedUser

Guest
Sve pohvale,sve 5,a mi se frende naravno ponovo vidimo!!!!
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Sretan rođendan i svaka cast na takvom duhu, zaista vrijedno divljenja. Nadam se da ce ti se ispuniti zelja i da ce jedinica potrajati jos dugo dugo, u sto malo tko sumlja da nece. Također bravo za novinarku.
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Kao prvo, sretan rodjendan sa malim zakasnjenjem :D

Kad drugo, kad sam krenuo citat int. u poruci mislio sam da ide jos jedno beze izdanje, al kako sam citao sve dublje i dublje iznenadio sam se, veoma je dirljiv i po sebi ne znam kako da se izrazim jos :s bojim se reci cu sta lose.. sve u svemu svaka cast na odabir igraca i odradjenom poslu
 

DeletedUser

Guest
Rođendanske čestitke još jednom mom dragom sugovorniku, hvala svima :)
 

DeletedUser

Guest
Zna se! Svi pravi ljudi iz Rijeke. :p Šalim se malo naravno... Svaka čast na intervju-u plava i svaka čast tebi Zoltane!
 

DeletedUser

Guest
Odličan intervju i jedina šteta je da je objavljen samo u ovoj našoj maloj zajednici PLEMENA, jer ovo je priča koja zavrjeđuje divljenje i izvan okvira ove igre.
Kapa do poda ljudino i puno sreće dalje u životu i u igri....i Sretan rođendan.

Nakon ovoga intervjua, nikad mi nije bilo draže što sam clan ove naše male zajednice :)
 

DeletedUser

Guest
dobro jutro
najprije da zahvalim podršci (Wickedu i plavoj) na prilici da ispričam svoju priču. moram priznati da mi nije bilo svejedno pristati na intervju, ali mi je sad drago zbog svih poruka podrške, da jesam.
još jednom hvala i na čestitkama :)

evo jedan dobar :D


Novovjencani par bio je u braku dva tjedna.
Muz, iako jako zaljubljen nije mogao docekati da izadje van i
zatulumari sa svojim prijateljima.
Pa je rekao svojoj novoj zeni, Draga, vracam se odmah.
"Gdje ces duso?" pitala je zena.
"Idem u kafic ljepotice. Idem na pivo!
Zena je rekla, "Zelis pivo ljubavi?" Otvorila je vrata frizidera I
pokazala mu 25 razlicitih vrsta piva iz 12 raznih zemalja: Njemacke,
Nizozemske, Japana, Indie, itd.
Muz nije znao sto da napravi, I jedino sto mu je palo na pamet da
kaze bilo je, "Da malena..ali u kaficu...znas...imaju ledene case..."
Nije stigao ni zavrsiti recenicu kada ga je zena prekinula govoreci,
"Zelis ledenu casu najdrazi?
Uzela je veliku kriglu iz zamrzivaèa,
ledenu tako da se najezila cim ju je uzela u ruke.
Muz, vec pomalo blijed je rekao,
"Da, dusice, ali u kaficu imaju I one super grickalice...Necu dugo,
odmah cu se vratiti. Obacajem. OK?"
"Zelis grickalice medeni?" Otvorila je ormaric I pocela vaditi chips,
kikiriki, kokice...
"Ali mila moja... u kaficu... znas... psuju I govore ruzne rijeci.
"Zelis ruzne rijeci, kretenu? Popij svoje jebeno pivo u svojoj
jebenoj ledenoj krigli I pojedi te jebene grickalice, ti si sada
ozenjen, I nigdje ti ne ides! Jasno supcino?"

I zivjeli su sretno do kraja zivota....
 

Hudinamo

New Member
Reaction score
0
u planu je sa novim bračnim parom, Škorpion-09 i duha sa sijekirom (više imam želju upoznati nju nego njega )

Doc bit ce mi velika cast upoznat takvog covjeka kao ti :) sa takvim pozitivnim razmisljanjima i jako dobrim humorom i naravnom s takvom zenom :D mogu ti rec da jedva cekam taj susret <3 i jos jednom Sretan ti rođendan od srca :*
 

DeletedUser

Guest
u planu je sa novim bračnim parom, Škorpion-09 i duha sa sijekirom (više imam želju upoznati nju nego njega )

Doc bit ce mi velika cast upoznat takvog covjeka kao ti :) sa takvim pozitivnim razmisljanjima i jako dobrim humorom i naravnom s takvom zenom :D mogu ti rec da jedva cekam taj susret <3 i jos jednom Sretan ti rođendan od srca :*

Gle pa ona je živa,ali gdje mi je duh nestao??
 

najčia3

Member
Reaction score
0
Svaka čast na intervjuu :) Zoltane vidimo se na jedinici ako me ovi tvoji ne iznoblaju u skorije vrijeme ahah :predaja:
 
Top