Intervju sa igračem kalllass, sv 10.

DeletedUser

Guest
Odlican intervju , svaka cast :) Drago mi je da si tu sa RB ekipom , probudili ste neka lijepa i pozitivna sjecanja ...ovaj svjet moze samo zanimljivij biti sa tobom ....sa srecom u nastavku igre i uzivaj ...:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Hvala svima na lepim recima :)

Pouka cele price je...mozemo se svadjati...mozemo ratovati...ali ni u kom slucaju necemo dozvoliti da nas "mrznja" vodi kroz ovu igru.

Zasto bih mrzeo nekoga od koga smo recimo izgubili...ljudi bili bolji i gotovo...nekim ljudimo ta nije jasno...RB i PAT nece pocivati na temeljima mrznje.Dokaz nase tvrdnje je upravo savez izmedju PAT i RB...dakle umemo da zaboravimo neke gluposti...umemo da oprostimo jedni drugima...drugim recima,umemo delima da pokazemo da smo ljudi.

Ovaj text...sto nas optuzuje kako smo mi preko noci objavili rat B-DNK...mislim da covek uopste nije upucen u situaciju...izgleda da nezna kako su "saveznici" kovali plan, da pokupe acc iz 8 na k 55 i da se "sto pre obracunaju" sa RB...takve stvari se saveznicima ne rade iza ledja.Zbog takvog ponasanja,bez trunke postovanja su pravili plan kako da nas zahjebu...ali sva sreca primetili smo to na vreme i zasluzeno kaznili aktere tog dogadjaja.

Drugi put...kad pravis recimo planove saveznicima iza ledja...sa protivnicima...onda nemozes ni ocekivati pravila diplomatije...bilo bi glupo da ih mi postujemo...a da druga strana pravi dogovore nama iza ledja.Tako da ti ta prica bas i ne pije vodu...
 

DeletedUser

Guest
Ovo nije rasprava o ba8 ali kad si vec pokrenuo to pitanje da te pitam otkad to saveznici ne smiju da noblaju naloge na drugom kraju svijeta od vas ? Ako su vodje dosli do besplatnih sela daleko od vas sta bi trebali da vama prilazu racune ? Cinjenica je da ste nasli najgluplji moguci izgovor da se preko noci udruzite sa zajednickim neprijateljima Feniksima i da udarite svoje saveznike od pocetka igre bez i jedne jedine rijeci da savez ne postoji ili da im objavite rat sto je vise nego podlo i jadno. To da su se spremali na vas je glupost, vi ste ti koji su napravili tajni savez sa zajednickim neprijateljima, vi ste ti koji su napali nezasticena plava sela u dubokoj pozadini u gluvo doba noci, na kraju ne bi ni uspjeli da noblate 30-ak praznih sela taj prvi dan da se B-DNK kao defersko pleme spremao za eventualni rat svama.

Naravno nedugo zatim kad ste zavrsili sa B-DNK i tim novim saveznicima Feniksima iznenada preko noci objavljujete rat sto pokazuje koliko obraza i casti imate kao pleme te koliko vam saveznici mogu vjerovati. Iskoristi ih dok mozete a kad imate priliku udrite iznenada sve za pobjedu zar ne

Nevazno ipak ovdje smo sad nauceni jednim iskustvom, nikad vise vam vjerovati na rijec od pocetka su izmedju nas karte na stolu revansh neka pocne :) a vasi saveznici ce vec uvidjeti sta je i ko je kallas
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Ovo nije rasprava o ba8 ali kad si vec pokrenuo to pitanje da te pitam otkad to saveznici ne smiju da noblaju naloge na drugom kraju svijeta od vas ? Ako su vodje dosli do besplatnih sela daleko od vas sta bi trebali da vama prilazu racune ? Cinjenica je da ste nasli najgluplji moguci izgovor da se preko noci udruzite sa zajednickim neprijateljima Feniksima i da udarite svoje saveznike od pocetka igre bez i jedne jedine rijeci da savez ne postoji ili da im objavite rat sto je vise nego podlo i jadno. To da su se spremali na vas je glupost, vi ste ti koji su napravili tajni savez sa zajednickim neprijateljima, vi ste ti koji su napali nezasticena plava sela u dubokoj pozadini u gluvo doba noci, na kraju ne bi ni uspjeli da noblate 30-ak praznih sela taj prvi dan da se B-DNK kao defersko pleme spremao za eventualni rat svama.

Naravno nedugo zatim kad ste zavrsili sa B-DNK i tim novim saveznicima Feniksima iznenada preko noci objavljujete rat sto pokazuje koliko obraza i casti imate kao pleme te koliko vam saveznici mogu vjerovati. Iskoristi ih dok mozete a kad imate priliku udrite iznenada sve za pobjedu zar ne

Nevazno ipak ovdje smo sad nauceni jednim iskustvom, nikad vise vam vjerovati na rijec od pocetka su izmedju nas karte na stolu revansh neka pocne :) a vasi saveznici ce vec uvidjeti sta je i ko je kallas

nisam pratio 8icu ali znam neke detalje, dokaz da su barbari htjeli zajebat RB imaju cak u vidu slika, skype je u pitanju, gdje se jasno vidi kako barbari iznose svoje planove feniksu, izmedju RB i feniksa nije postojao savez nego NAP od dana stupanja u rat sa barbarima, tako da momak, kani se corava posla i idi klikci, farmaj, bilo bi ti bolje :)
 

DeletedUser

Guest
Igrao sam i ba 8 i znam sta se desavalo.
Ako hoces iskreno da znas dok smo bili saveznici,meni su se neki igraci javili i kopirali mi sta ste spremali protiv nas.
Jedan od njih ti je bio pravi vista.
Poslije je on dao meni sva svoja sela, ja sam igrao duala na the familia.
 

com@ndo

Banned
Reaction score
0
Odlican interviju..
Bez uvrede al smatram da ovakve stvari treba da pisu malo bolji igraci..nemam nista protiv kalass-a al u ni jednom ratu nije se pokazao kao neki vodja ni lider..bio je tu ..al imao je mizernu ulogu...

pre svih ovaj interviju iz RB-a je trebao da radi

Fergy,Jotke,Oktavijan...

al nebitno sad..svaka cast...uzivajte u igri
 

DeletedUser

Guest
Igrao sam ba8 i upoznat sam sa situacijom. U ratu je sve dozvoljeno, obmane i dezinformacije protivnika su normalna stvar. Ako se rat vodi mjeseca, ako se ne spava iz dana u dan jer nema nocnog bonusa a vodje neprijatelja budu spremni da vam se predaju za neko tamo obecanje ko je lud da mu ne kaze sta on hoce da cuje pa da zavrsimo sa tim.. Bio je obmanut, sela su nam dana za dzabaka rat je bio prakticki gotov da bi RB kao izgovor napada na saveznike dao taj navodni dogovor sa Feniksima. Tamo neke babske price da neko sprema zavjeru na vas mozete pricati kome hocete cinjenica je da je RB napao svoje saveznike u gluvo doba noci bez objave rata, cinjenica je da je RB napravio pakt i odradjivao zajednicke akcije sa ostacima Feniksa na B-DNK dok ovi nisu odustali (bio to savez ili NAP) da bi se na kraju okrenuli na taj Feniks i uzeli taj svijet.
Sve u svemu nebitno idemo dalje ovaj put cete se kuckati malo vise jer ne defamo vise vas vec samo vase neprijatelje pa ko god oni bili :)
 

DeletedUser

Guest
Ja vidim da ti ba osmice vidio nisi kako treba. Ima crna na bijelo napisano kako BDNK oce da ''roka'' RB...Tacno ovim rijecima je receno...A ti veze izgleda nemas sta pricas...Ali dosta o ba8...
kale je majstor :D
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Odlican interviju..
Bez uvrede al smatram da ovakve stvari treba da pisu malo bolji igraci..nemam nista protiv kalass-a al u ni jednom ratu nije se pokazao kao neki vodja ni lider..bio je tu ..al imao je mizernu ulogu...

pre svih ovaj interviju iz RB-a je trebao da radi

Fergy,Jotke,Oktavijan...

al nebitno sad..svaka cast...uzivajte u igri

e nek si mi ti kompetentan da odredis koga treba intervjuisat, momak, da jesi sigurno bi te neko pitao, ovako samo laprdas k'o sto bi neki rekli :)
 

DeletedUser

Guest
kao sto rekoh dezinformacije su davane neprijateljskom vodji da bi nam predao nekoliko naloga sa kojim se borimo od pocetka servera, sta ti u mojim rijecima nije jasno ? cak je sve to kopirano ljudima iz RB da vide da je obecana neka glupost radi zavrsetka rata da bi vi zbog toga napali svoje saveznike BEZ IKAKVE najave iako ima crno na bijelo od octaviana da ce se najaviti bar 3 dana ranije ako dodje do problema

ma svejedno trazite izgovore do zore, pokazali ste se tamo ovdje vise nema dva zeca tri zeca ;)
 

com@ndo

Banned
Reaction score
0
Piplok nebitan si..nisi igrao ba 8..ne znas o cemu se radi..tako da zaobidji raspravu..ne moras svakom loncu biti poklopac
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Piplok nebitan si..nisi igrao ba 8..ne znas o cemu se radi..tako da zaobidji raspravu..ne moras svakom loncu biti poklopac

jesil siguran da nisam igrao? :)

kako ti znas da ja ne znam o cemu se radi? ja bi je zaobisao, al ona ide pravo ledjima u mene :S

moram bit vama koji niste upravu :)
 

DeletedUser

Guest
Igrao sam ba8 i upoznat sam sa situacijom. U ratu je sve dozvoljeno, obmane i dezinformacije protivnika su normalna stvar. Ako se rat vodi mjeseca, ako se ne spava iz dana u dan jer nema nocnog bonusa a vodje neprijatelja budu spremni da vam se predaju za neko tamo obecanje ko je lud da mu ne kaze sta on hoce da cuje pa da zavrsimo sa tim.. Bio je obmanut, sela su nam dana za dzabaka rat je bio prakticki gotov da bi RB kao izgovor napada na saveznike dao taj navodni dogovor sa Feniksima. Tamo neke babske price da neko sprema zavjeru na vas mozete pricati kome hocete cinjenica je da je RB napao svoje saveznike u gluvo doba noci bez objave rata, cinjenica je da je RB napravio pakt i odradjivao zajednicke akcije sa ostacima Feniksa na B-DNK dok ovi nisu odustali (bio to savez ili NAP) da bi se na kraju okrenuli na taj Feniks i uzeli taj svijet.
Sve u svemu nebitno idemo dalje ovaj put cete se kuckati malo vise jer ne defamo vise vas vec samo vase neprijatelje pa ko god oni bili :)



to da ste imali dogovor potvrdio mi je i kriger na skypu ( uz izgovor da je on hteo iskoristiti igrace .8. i lako im pokupiti gradove ali to se valjda javi saveznicima, kad su nasi saznali za taj dogovor bilo je kasno za bilo sta jer visu nisu verovali krigeru )


a sto se tice FENIXa njima je bilo ponudjeno ujedinjenje, oni to nisu hteli i onda smo dogovorili rat i period od 7 dana za pripreme tako da,......
 

DeletedUser

Guest
Octavian zasto bi vam govorili da su dobili besplatne gradove na drugoj strani od vas na k55 kad je postojao dogovor da vi noblate samo na svojoj strani a mi na svojoj, dogovor izmedju kallasa i krigera je bio na forumu ba8 mozda je jos tamo - dogovor kojeg se i niste pridrzavali od starta.

Inace koliko ste to dana dali B-DNK za pripremu kao saveznicima? Zar ti nisi licno rekao da cete si najaviti 2-3 dana ranije ako bude problema i to je kopirano negdje na forumu?
 

DeletedUser

Guest
Kallas je taj koji je prvi spomenuo porazena plemena na ba8 da se ucutao ne bi ja bas nista rekao ali ovako se hvaliti poslije sramotne pobjede je nisko.. cinjenica ostaje da ste vi izdali i noblali svoje saveznike bez rijeci najave i da vam nijedan dogovor nije svetinja. Price kao nismo im vjerovali ono ovo bacite u vodu. Vec sutra mozete isto reci za svakog svog saveznika na hr10 te da im isto tako noblate prazna sela dok im je njihov def kod vasih igraca na frontu prema zajednickom neprijatelju a sa kojima ste se vec urotili danima ranije.
 
Last edited by a moderator:
Top