Intervju sa igračem q ball, svijet 12.

DeletedUser

Guest
Ljeto je lagano na izmaku, more, ljetna sloboda i bazeni ostaju u sjećanju, obaveze se vračaju kao i uobičajeni radni ritam, pa smo tako i nakon kraće ljetne stanke i mi ponovo sa vama sa novim izdanjem plemena newsa.
Uspjela sam pronaći gosta koji radi odlične radove u snijegu, piše, crta, a i plemena igra na zavidnom nivou. Dosta sam ga u uvodu hvalila ja, dalje ga hvalite vi, nakon šta pročitate sve šta vam on ima za reći.



Tko je q ball u reali i kako bi se predstavio našim čitateljima?

Ja sam Mićo, dolazim iz Ugljevika. Imam 18 godina , student sam pravnog fakulteta. Između fakulteta i plemena radim kao konobar u jednom kaficu/piceriji, tako da znate ako ikada budete dolazili , spremite bakšiš :p

Ljeto je iza nas, kako si ga proveo i koliko vremena si našao za plemena?


Ex, neka se ponovi :p .
Pa , malo sam se opustao na moru, pa odma posle toga na jezeru. I znaš kako već to ide , uz drustvo svagdje je lijepo. Naravno u to je spadao i posao, kome se nisam nesto pretjerano radovao. Ali sve u svemu, bilo je lijepo .

Koliko već dugo igraš plemena i gdje si sve igrao?

Plemena igram nekih 5 -6 godina.
Poceo sam na davno ba1, gdje sam imao cast da igram sa ekipom iz CSDS.
Onda sam dosao na ba2 , gdje sam igrao u plemenu PAT I naravno mnogo toga naucio od velikih majstora.
Posle toga sam se nasao nesto malo na ba3 u plemenu BMF.
Nakon toga sam malo pauzirao, malo vise . :D Pa sam dosao na ba11, gdje sam igrao u alkoholicarima.
Posle zatvaranja ba servera, dosao sam na hr. Prvi hr server je bio hr10, gdje sam poceo sa ekipom ROYALA. .
Nakon toga sam dosao na hr9 , pozivom Davida i Laze, zaigrao sam u –SB-. I
Onda, hr11 . Vodja bivseg plemena M!LF, dok nije doslo do raznih svadja, i do podjele. Sada sam clan FIN plemena, gdje igram sa jednim velikim igracima i velikim ljudima.
I jos je ostao hr12, igram u plemenu GeN i jedan sam od vodja tog plemena.
I jos jedan server gdje po malo igramo iz hobija, tj ja I rubo. To je Us server

Nickovi hr servera redom : hr9 Dr.satyr, hr10 Besima, hr11 Belisarius, hr12 q ball. Oduzi ja ovo bas.


Neka osnovna svrha ove igre bi trebala biti prije svega zabava i druženje.
No ozbiljnija igra traži ipak puno više od toga.
Traži noćna ustajanja i nekakva stalna dežurstva kao i neku vrstu 24 satne obaveze.
Kako su plemena u tom smislu utjecala na tvoju realu
?

Naravno plemena kao i sve u zivotu ako hocemo da postignemo neki cilj i neki uspijeh treba da mnogo radimo na tome. Noci i noci nespavanju su bile do sada, mnogo izgubljeni zivaca i mnogo ulozenog truda. Ali naravno prije svega to je igrica, i sve u svojim granicama . I nebih trebala da predstavlja neki problem na moj realni zivot. Igras onoliko koliko mozes.


Vjerujem da su ti plemena donijela puno lijepih iskustva i duženja, ali i onih druge vrste, pa podijeli ih sa nama.

Pa naravno, kao I sve u zivotu.
Upoznao sam puno dobrih ljudi, medju kojima si I ti :p
Naravno tokom ovih godina sam I naucio nesto , sto mi je sluzilo I u reali.
Mnogo prijateljstava je sklopljeno, i ako bog da jos vise ce ih biti.

Ali naravno tu dolazi I ona mracna strana, tj. Losa iskutva.
Bilo je I takvih necu lagati, bilo je opasni svadja I svacega. Ali sve je to za ljude, da smo svi isti gdje bi nam bio kraj.


Top 5 ljudi sa kojima bi igrao na bilo kojem svijetu i zašto?

1. DavidTesanovic- Po meni najbolji vodja, veoma dobar igrac a najprije dobar covijek. Jos kad me nebi budio u 6 ujutru bio bi jos bolji J Sta reci o davidu,kada osvojeni svijetovi pricaju za njega.
2. Rubo – Za njega nema neosvojivi tvrdjava, on sto zamisli on ce to I uraditi. Makar pokusavao godinu dana.Veoma dobar igrac.
3. Buda02 – Mnogo toga me je naucio na ba1
4. Pod cetiri moram staviti dva igraca, a to su moji duali sa hr12. Miga I Nives. Da su bolji ne bih valjalo :p
5. SalePg, veoma pametan momak uvijek nadje kompromis za sve . Veoma dobar strateg.


Top 5 ljudi sa kojima više nikad nebi igrao i zašto?

Pa glupo je da ih prozivam sada. Ali naravno pronace se oni sami, jer kada bi ih prozivao spustao bih se na njiov nivo. Jer dosta se toga izdesavalo u poslednje vrijeme, na zalost negativno ali bilo je I za ocekivati . Takvi igraci nisu vrijedni da se spominju. Poruka za njih je da postoji I realni svijet , da izadju iz igrice.


Top 5 protivnika koje najviše cijeniš i zašto:

1. At - Veoma dobar protivnik, igra na nivou. A prije svega kultura, sto veoma cijenim.
2. Andy - Momak kida za svako selo, veoma se trudi i znanje mu je na maksimumu kao i aktivnost .
3. Vule bradonja - Dok smo bili ratovali, jedan od najjaci protivnika , sela mu ne mozes uzeti da sve gori .
4. Telafer- Jedan igrac sa ba servera, veoma dobar igrac , bar ga ja tako pamtim i znam da je bilo muke sa njim.
5. Jotke - E njemu ne dosadi nikada da se prenoblava, mogao bi to raditi 24h . A da o sjeci plemica ne pricam. Svaka cast !


Svijet koji ti je ostao u najdražoj uspomeni i zašto?

Pa najdrazi svijet mi je ba1.
Na ba1 sam prvi put zaigrao plemena, zahvaljuci Davidu , Weci I Budi naucio sam nesto. Imali su mnogo strpljenja I zivaca da me nauce
Dosao sam kao potpuni neznanac u igrici, nisam znao nista. Medjutim David je nasao vremena za mene , primio me u svoje pleme I polako korak po korak ucio. Naravno i zbog samoga svijeta koji je od pocetka do kraja bio aktuelan I veoma zanimljiv.


Na svijetu 12 si jedan od vođa u prvorangiranom plemenu simpatičnog naziva Gentlmen.
Moram ti reći da s obzirom na kulturu komunikacije koju posjeduješ što je prvenstveno vidljivo na forumu, naziv je sasvim pogođen ;)
Par riječi o tom svijetu, o svom plemenu i o vašim neprijateljima.


Hvala na takvom misljenju.
Pa sto se tice hr12, moje pleme je trenutno u miru. Dok se odvija rat izmedju Rakije I LoB-a.
Jedno od ta dva plemena ce odluciti kome cemo se prikljuciti, njima ostavljamo tu opciju.
I naravno, sta god bude I kako god ispadne, jedino sigurno je da ce biti dobrog rata .
Neka najbolji pobjedi u tim ratovima!


Kratka kronologija događanja na svijetu 11, par riječi o svom plemenu i plemenu MH kao vašim protivnicima.

Pa pleme Fin je sastavljeno od par plemena, jednostavno to su igraci koji su igrali mnoge prije svijetove I nisu htjeli da se na hr11 nadju na suprotnim stranama. A I najbolja solucija je bila spajanje izmedju TCO I RWP. Ekipa je veoma uigrana, I sto je najvaznije pod dobrim vodstvom je , tako da se ne brinem.
Sto se tice MH, mislim da tu nema sta da se prica . Ima par igraca koje cijenim , ali nazalost nisu uspjeli da nesto urade zbog ostatka plemena. Nebih nikoga da prozivam ili slicno tome, ali kazem istinu. Licno smo ja I jedan prijatelj branili njihove naloge, zato sto je ostatku plemena bilo mrsko. Cast pojedincima, ali u plemenu ne moze biti 10 vodja.
Nema se sta puno reci o hr11, taj svijet je vec gotov. Ispalo je na brzinu sve, ali kako je tako je.


Svijet 10. U kojem plemenu igraš, par riječi o njima i kratka kronologija događanja na tom svijetu kao i vašim protivnicima WANTED.


Igram u plemenu ROYAL, veoma uigrano pleme , I veoma dobro pleme. Sto je I dokazano kada smo bili izlozeni na 3 fronta. Mnogo uspjeha smo zajedno postigli, I isplati se svaka neispavana noc.
Sto se tice WANTEDA, veoma dobro pleme , I da su malo drugacije postupili na pocetku servera , sigurno bi drugacija situacija bila sada. Iskreno mislim da su ih zeznule razne diplomacije sa svakojakim plemenima , samo u cilju da se oteza Royalu. Naravno najvise su im otezali igraci Royala :p Bez ljutnje , sala mala !

Wanted je veoma cijenjen protivnik, i najbolji protivnik do sada protiv koga sam igrao i da se nadam da cemo na nekom svijetu zajedno zaigrati.


Vrijeme za tebe, pitanja koja ti nisam postavila, a želio bi dati odgovor na njih, ljudi koje želiš pozdraviti, želje i čestitke.

Pa zelio bih da me pitas za broj telefona :p xaxaxaxaxaxa, bez ljutnje volim se saliti. Sta je covijek ako se ne Sali.

Ovim putem zelim pozdraviti sve prijatelje I one koji ce tek to da postanu :D hehehe
Sve suigrace , kao naravno I sve protivnike . Jer bez njih svijet nebi bio zanimljiv :D
Naravno posebne osobe koje zelim pozdraviti to su : Miga, David, Nives, Lazo, Rubo, Robi, Salepg, Vule , I naravno tebe plava :p


Tvoja poruka svim igračima i naravno pjesma po tvom izboru za kraj :)

Ovdje smo da se druzimo I zezamo, a ne da se svadjamo I ruzimo.
I zamoljava se gospodin Vebit da vise na forumima ne pise duge postove :p

A sada malo Rock And Roll-a http://www.youtube.com/watch?v=f46LkPDypSY

I jedna pjesmica za najbolju administratorku http://www.youtube.com/watch?v=rJYDKc0X-DY
P.S “Volim plavo, pa maker ispod oka “ :p hahahah

I srecan rodjendan , mojoj dualki Nives!
Pozdrav za sve! :D



Citat: "Ovim putem zelim pozdraviti sve prijatelje I one koji ce tek to da postanu :D hehehe
Sve suigrace , kao naravno I sve protivnike . Jer bez njih svijet nebi bio zanimljiv.."

Samo ću nadodati-bez ljudi poput tebe plemena nebi bila zanimljiva :)
Hvala na odličnoj pjesmi, još boljem razgovoru i jednom novom prijateljstvu.

Sretan rođendan dualki Nives i od mene, a svima vama veliki pozdrav i zahvala na vremenu koje ste odvojili čitajući nas.

Sretno u nove radne ( plemenske) pobjede u ime svih članova teama :)
 
Last edited by a moderator:

Toni

Active Member
Reaction score
11
Falili ste osobu za intervju,jer se ovdje ne prica o pravom q ballu

iako super ostalo :eek:k:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Toni ljudino, ja sam taj tako reci "osnivac" acc q ball.
I ja sam pozvao doticnog na koga mislis da igra sa mnom duala.
Tako da ne pricaj uvijek nesto sto ne znas.
 

NIIV

Member
Reaction score
1
Šta reći....osim da se isplatilo "zivjet u ne znanju" ovih par dana ;)
Odlican intervju,jos bolji dual :)

P.s. Ubit cu te zbog spominjanja mog rockasa,hvala :)
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Napravicemo jedan Edit :p
Bio sam smeten, to moze plava potvrditi :p :p :p Utakmica je bila u toku :D hahaha

Naravno najveci pozdrav za tebe :$
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Usput, plava hvala jos jednom na interviju , i velika cast i zadovoljstvo mi je bilo upoznati tebe :$ :love:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Moram i treci post za redom napisati, ne uzmite mi za zlo.Postajem zaboravan :)

I zaboravio sam veliki pozdrav za Graveta i Jasminku koji su dosta toga doprinjeli acc-u dok su igrali.
Kao i gringlu i fatality-u.
 
Last edited:

Toni

Active Member
Reaction score
11
Toni ljudino, ja sam taj tako reci "osnivac" acc q ball.
I ja sam pozvao doticnog na koga mislis da igra sa mnom duala.
Tako da ne pricaj uvijek nesto sto ne znas.

mozda jesi napravio acc,al to po meni ne znaci da si glavni na acu,meni je veci vlasnik onaj tko je bio duze na tom acu,a svi znamo o kome se radi,al neka. :pivo:

Brate nisi na MTV-u :D :hahaha:

HAHAHAHAHAHA
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Did,did,did,did,did,did,did,Did,did,did,did,did,did,did,Did,did,did,did,did,did,did,Did,did,did,did,did,did,did,Did,did,did,did,did,did,did,Did,did,did,did,did,did,did,Did,did,did,did,did,did,did,Did,did,did,did,did,did,did,Did,did,did,did,did,did,did, :love:
 

DeletedUser

Guest
Napravicemo jedan Edit :p
Bio sam smeten, to moze plava potvrditi :p :p :p Utakmica je bila u toku :D hahaha

Naravno najveci pozdrav za tebe :$

moram priznati radni uvjeti intervjua su nam bili čudni u najmanju ruku.
ti gledaš utakmicu, ja gledam utakmicu..a usput pišemo i brišemo..

ali opet bilo je extra..

hvala još jednom tebi i svima koji nas čitaju
:eek:
 
Top