Intervju sa igračem Robilad ( svijet 1 i 10)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Dragi čitatelji evo nas u još jednom zimskom izdanju newsa.
Osim izvještaja svijetova, kalendara i naše nove nagradne igre, pred vama je još jedan intervju.
Danas je sa nama igrač Robilad.
Tko je Robilad?
Osim treći igrač svijeta jedan i drugi igrač svijeta 10, tko je Robilad u reali i kako bi se predstavio našim čiteljima?
Robilad je obiteljski čovjek iz Zagreba, otac kojega je mali dovukao na plemena da mu čuva račun, prestao igrati, a starog navukao na igru.Igrao sam do sada skoro sve svijetove, osim 5 i 7, te imao sreću neke završiti zbog toga što sam bio u jakim plemenima ili na slabim svjetovima.

Svijet 1.
Često se mogu čuti komentari, ta jedinica se nikad neće završiti.
Šta je po tvom mišljenju razlog tome ?

Razlog tome vidim u duzini trajanja toga svijeta . Mnogi igrači su iz tog razloga prestali igrati(ugasili račune ili dali drugima račune), a oni koji su ostali su izgubili frendove i ekipu za druzenje, pa su i oni odustali aktivno igrati, te su počele svađe, nezadovoljstva i stvaranje novih plemena od aktivnih igrača. Svaki put kada dođe do nekoga spajanja ili promjene dolazi i do brisanja nekoga računa, a to nas svaki put baci nazad jer se noblaju ta sela, umjesto sela zivoga igrača. Najveći problem u ovoj fazi igre (kad pojedini igrači imaju već preko 1000 sela) je pravljenje novih plemića.

Igrači jedinice ponekad znaju naglasiti kako im je na tom svijetu druženje čak važnije i od same igre.
S tim se potpuno slazem jer dobar dio ekipe sv.1 igra zbog druzenja, a to je i razlog zašto je nastalo novo pleme GERILA.

Kako komentiraš raspad dinara i odlazak velikog broja igrača u novoosnovano pleme GERILA?
Kako? Kao i sve u zivotu vrlo jednostavno; došlo je do točke preokreta kada je dio ljudi iz Dinara htio neku vrstu promjena unutar samoga plemena,a kako to nije naišlo na odobravanje unutar plemena, odlučili su osnovati pleme u kojem će moći ostvariti sve ono što su htjeli( druzenje,veće uvazavanje pojedinaca-bez obzira na staz u plemenu).Tu se vraćamo na problem duzine trajanja svijeta, jer da bi se završio takav svijet koji nije više atraktivan, nego pomalo i dosadan, treba imati dobru ekipu unutar plemena, dobre odnose i komunikaciju. Iskreno se nadam da je ovo razdvajanje samo privremeno, te da ćemo kao dva plemena sa dva različita pristupa igri lakše doći do zajedničkoga cilja-zatvaranje svijeta.

Koji je razlog tome i koliko je takav potez odgodio u nedogled potreban postotak za game end fazu kojoj su se nastojali približiti dinari?
U ranijem odgovoru sam naveo moje mišljenje oko podjele, a smatram da će ta podjela samo ubrzati završetak ovoga svijeta, te da nam je to na neki način dalo poticaj za veću aktivnost na 1.

Dosta je čest slučaj da igrači jedinice nekako zapnu na tom svijetu i ne idu dalje.
Ako i krenu na neki drugi svijet dosta brzo odustanu.
Ti nikako ne spadaš u tu skupinu.
Trenutno si ne samo aktivan na svijetu 10 nego si tamo drugi igrač svijeta.


Osim šta si ti danas moj gost, moj gost je još jedan igrač, nazovimo ga mr X,
jer želi ostati anoniman, on je postavio par pitanja za tebe.

Nadam se da će ti se svidjeti :

1.Mozete li nam objasniti vasu diplomatsku taktiku, s obzirom da se prica po svijetu da zapravo sa svima imate diplomaciju?
Kao i obično ljudi se previše bave drugima, a ne svojim dvorištem, te su plemena postala ovisna o pričama,prodajama,izdajama i podmetanjima umjesto o igri i stvaranju prijateljstava. Također se mora reći da ima dosta igrača koji su ovdje od sv1 nadalje, pa je logično da se stvaraju raznorazni odnosi. Koliko sam upoznat sa situacijom na sv 10 , moram napomenuti da smo jedno od rijetkih plemenakoje ovdje nije došlo dogovorno sa stalnom ekipom, nego smo se postepeno razvijali spajajući se s drugim plemenima , a ovo s diplomacijom ne stoji. Istina je da imamo diplomaciju sa dva plemena iz vrha i da smo se morali prilagoditi jer je situacija tako zahtjevala.

2. Smatra se da je vase pleme sastavljeno od igraca sa svijeta 1, isto tako postoji prica da zapravo nigdje niste uspjeli dolaskom kolektivno na druge svjetove. Da li je to istina ili laz, ili samo prica koja nema veze sa istinom?
Naše pleme nije sastavljeno od igrača sa sv1, ima nas dvoje za koje znam da igraju sv.1, a dali ima igrača koji igraju pod drugim nickovima stvarno neznam, a priča da ekipa sa sv1 nikada nije kolektivno uspjela niti na jednom drugom svijetu ne stoji, barem što se tiče igrača koje znam i s kojima igram. Razlog tome je činjenica da ekipa iz Dinara nikada nije kolektivno krenula na neki svijet ( pojedinačno da ), a dali su igrači iz drugih plemena išli kolektivno, neznam.

3. Možete li dati vase misljenje o sukobu RB-PAT vs ROYAL i odnosu njihovih snaga?
Nemogu, iz razloga što pokušavam biti izvan događaja iz prošlost,i pogotovo drugih plemena(hr sv.2 i 3 su me naučili da prošlost treba ostaviti iza sebe, te da je svaki svijet svoja priča, te da neprijatelji mogu postati dobri prijatelji i obrnuto), a odnos njihovih snaga moze vidjeti svatko na tw statsu, ako smatra da je to pravo mjerilo odnosa snaga.

4. Na tw-statsu se primjecuje da noblate akademce. Može pojasnjenje?
Noblamo sve one kod kojih primjetimo da su postali crvena točkica zbog neaktivnosti.

5.. Vidite li vase pleme kao konkurenta za osvajanje, ili da li imate snage kao kolektiv da do toga dođete?
Da sam dao odgovor na ovo pitanje dan prije rekao bi ne, zbog napetih odnosa koje smo imali zadnjih par dana, ali nakon što smo uspjeli srediti odnose i riješiti probleme, sve više vjerujem da mozemo jako puno napraviti uz dobru diplomaciju i odnose sa našim saveznicima.

Zahvaljujem se našem mr X, na ovim pitanjima..
a mi Robilad prelazimo na neslužbeni dio intervjua: :)



Ako želiš nekog pozdraviti ili kome šta poručiti, sad je pravo vrijeme za to:
Zelim pozdraviti sve igrače sa svih svjetova bez obzira na pleme, te zamoliti sve stare i nove igrače da pokušamo vratiti ovoj igri stari sjaj. Nekada se igrala sa guštom i nije se sve svodilo na diplomaciju,podvale,izdaje i pljuvanje po pojedincima i plemenima, imalo se strpljenja sa novim igračima, djelilo se znanje i učilo druge, a iznad svega se poštivalo protivnika i pleme u kojem si počeo igrati.

Igrači sa kojima igraš ili sa kojima si igrao i volio bi zaigrati opet:
Moram ovdje navesti pleme RSW sa svijeta2 s kojima bi volio ponovo zaigrati, kao i sa igračima RAST@ i Barbara koji su redom bili dobri igrači, a velika većina i ljud,i a kako smo mi stara garda onda ove nove odlične igrače koji su došli sa drugih servera i neznam, ali vidim da se jačina hr svjetova dosta pojačala.

Poruka za sve igrače plemena i pjesma za kraj po tvom izboru:
Uzivajte u igri !!
titanium david guetta
http://www.youtube.com/watch?v=JRfuAukYTKg

Veliko hvala našem Robiladu za izdvojeno vrijeme koje nam je posvetio, također zahvala našem mr X za pomalo "zločesta" pitanja sve u našoj želji da vam napravimo standardna pitanja čim zanimljivijim.
Mr X- ćemo sretati i nadalje u našim idućim intervjuima, nadam se da će biti još zločestiji. Robiladu, mr X-u i naravno svim čitateljima i igračima plemena hr, veliki pozdrav u ime plemena teama. :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
čestitke na intervjuu :lool:
 
Last edited by a moderator:

piplok

Active Member
Reaction score
0
fatality, tema nije o krigeru, nego o Robiladu, tako da ostani vezan za temu :)



Ako želiš nekog pozdraviti ili kome šta poručiti, sad je pravo vrijeme za to:
Zelim pozdraviti sve igrače sa svih svjetova bez obzira na pleme, te zamoliti sve stare i nove igrače da pokušamo vratiti ovoj igri stari sjaj. Nekada se igrala sa guštom i nije se sve svodilo na diplomaciju,podvale,izdaje i pljuvanje po pojedincima i plemenima, imalo se strpljenja sa novim igračima, djelilo se znanje i učilo druge, a iznad svega se poštivalo protivnika i pleme u kojem si počeo igrati.

ogromni respect od mene za ovaj dio jednostavno apsolutno je tako kako si naveo i to me najvise boli, nema vise one "magije" plemena, nazalost

sretno kralju :)
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
Toliko piskaranja, a nista nije receno, izbjegao je dati odgovore na "zanimljivija" pitnja kojih i nije bilo bas mnogo ;)
Palac dolje za ovaj intervju
 

DeletedUser

Guest
Nije los intervju, samo je greska.
Nije radjen sa Robiladom. Sa kim je...
 

DeletedUser

Guest
intervju je rađen sa igračem koji TRENUTNO igra na accu ROBILAD i to na svijetovima 1 i 10.

koliko znam, izjasnio se da na tom accu igra od samog početka na sv 1, a na sv 10 da igra sa duallom.

da nebi bilo nepotrebnih nagađanja i prozivanja ko se krije iza nicka robilard, pozivam igrače svijeta jedan, posebno dr jekylla koji je na zamolbu i dogovorio ovaj intervju da se izjasne o kome se radi.



hvala na pažnji i ugodna večer.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Po meni je to apsolutno nevažno. Zašto bi bilo bitno tko je napravio acc (tj tko je originalni vlasnik) ako taj koji je napravio nije ni do koljena igrača koji je na tom njegovom accu sad? (da se razumijemo, neznam ni kako stari ni kako novi vlasnik igra - ako je novi).

Bitni su njegovi uspjesi, njegovi odnosi sa suigračima (i neprijateljima) te njegova igračka iskustva koja bi podijelio sa nama. Mislio sam da se zbog toga i rade ovakvi intervjui. :)

Bez zamjerke, samo propitujem vlastito shvačanje. :)

p.s. dobar intervju... i sam sam primjetio da se na sv1 pojavilo novo pleme, pa me zanimalo o čemu je riječ, a sad i znam.
 

DeletedUser

Guest
potvrđujem da sam kontaktirao Robilada oko intervjua na koji je on pristao, Robilad, nitko drugi.
 

DeletedUser

Guest
Dobar intervju...oba govornika na nivou :) Svaka čast :)

Sve pohvale :D

vedran2706
 

DeletedUser

Guest
Lijepi pozdrav svim bivšim ali i sadašnjim igračima kao i onima koji će to tek postati ;)!!!

Eto, dragi moji suigrači/ce- neki bivši/e a neki/e možda i sadašnji/e, nije me bilo preeeedugo zbog mojih silnih obaveza pa sam pred malo dobio info da se ovdje na veliko proteže pitanje TKO JE ROBILAD???

Pa da Vam svima pojasnim- osim naravno desertfox-u koji me i osobno pozna i već je objasnio na prijašnjem topicu dio ;) -thx dess :)!

Originalan nick sam izmislio ja nakon kemijanja sa nickovima: Dellboy, Trigger i Boysie - nickovima koji su osnovali pleme Dragons Ellite League na Svijetu 1 gdje sam uskoro baniran zbog multiacc.a što je i u redu- nisam prijavio dijeljenu vezu i nakon toga - uz prikupljeno iskustvo, odlučan u namjeri dobre zabave sa ekipom, napravio novi nick ROBILAD i sa njime se javio starim znancima i krenuo u nove pobjede- paralelno sa tim Svijetom 1 (koji je po meni jedini dobar svijet, mada nisam previše igrao ostale) krenula je dvica gdje sam osnovao svoje novo pleme RUSSWAY- RSW u kojemu sam okupio svoje stare znance te krenuo u osvajanja.
Kako smo se tukli sa velikom većinom plemena (u većni slučajeva smo čekali da se nas napadne pa onda u kontru) tako smo i krenuli na pleme HS- Hrvatski Sokolovi ako se dobro sjećam imena jer su njihovi članovi na čelu sa Velecasnim krenuli na naše igrače- tada smo počeli dobijat borbe i iz tog plemena se meni osobno javio igrač sa nickom WOLFI (sadašnji korisnik nicka Robilad) te smo krenuli u pregovore da on sa svojom ekipom pređe u naše pleme s time da sam mu obećao da on i vodi nove pridošlice u našem plemenu kao moj dozapovjednik- tako je i bilo i od tada smo postali praktički nerazdvojni u igranju, mišljenjima i djelovanjima po fronti. Uz nas, u vodstvu se isticao i igrač nicka - Cola koji i dan danas igra jedinicu i ostao je svoj na svome- ovim ga putem i pozdravljam ;)!!!
Na dvici smo postali drugo pleme što je bilo stvarno teško postić i članovi su znali koliko sam ostajao budan i svakom na usluzi - no uvijek ima onih koji svoje namjere skrivaju i ne mogu bit fer pa se nakon više pokušaja rušenja mog plemena desio i slučaj sa igračem nicka Posejdon koji je došao kao kap više na punoj čaši- nakon što sam obećao njegov restart, ja sam se recimo to tako- povukao u mirovinu a svoj acc. sam tada sa dvice i jedinice ostavio kolegi- suplemeniku WOLFI-u.

Eto- od tog drugog svijeta (dosta prije završetka istog) mene nema na ovoj igri - slučajevi vrijeđanja, podmetanja i raznih neciviliziranih postupaka što se tiče temeljnih ljudskih prava, ali isto tako i zbog mojih obaveza u RL morao sam si dati prostora i vremena da odmorim.

I duugo nakon toga- moj stariji sin od 12 godina odlučio da bi i on zaigrao ovu igru s obzirom da je gledao tatu kako se "pati" >:D, i ja mu tome i udovoljim i prijavim ga na nove svijetove gdje je krenuo u učenja osnova igre i upoznavanja sa ostalim igračima - nick Overpower.
Nisam uopće imao namjeru još se pojavljivati na ovoj igri (iako su me u nekoliko navrata tražili stari moji suigrači), no ostao sam u tel. kontaktu sa igračem WOLFI koji je - kako već i sami znate- preuzeo moj acc. - što je sa originalnim WOLFI acc. - NE ZNAM?!- zašto ga je čovjek ostavio?! - na to ne mogu dat odgovore...??

Da krenemo dalje...
-isto tako, upoznao sam već navedenog, drugog hvale vrijednog igrača sa nickom desertfox koji je tada igrao svijet gdje se nalazio i moj sin kao i moj stari nick Robilad pa je uskoro Overpower zaigrao u njihovom plemenu i polako se razvijao.

Sad dolazimo na ovaj- Svijet 10...
kako je klinac bio povezan sa prijašnjim mojim prijateljima, na Svijetu 10 je krenuo (čini mi se u pleme NM- No Mercy) kojemu je Robilad bio vođa- tu se Overpower razvijao no ne previše brzo zbog ostalih obaveza- no bio je aktivan igrač i radio što god mu se dalo da odradi- kako je vrijeme odmicalo, Robilad mu je predložio da on preuzme sva sela od Overa a da se Over preseli u dubinu s obzirom da se isti nalazio na crti- fronti sa plemenom Wanted i Royalom a oba plemena su kretala na pleme No Mercy. Postepeno je Overpower predavao svoja sela Robiladu a on se sa jednim selom preselio u pozadinu di je bez ičije pomoći sam počeo osvajat druge igrače i u skoro vrijeme prikupio 35 sela.
Kako je vrijeme dalje odmicalo, diplomacija odradila svoje- Robilad kao vođa plemena No Mercy je rekao da će se svi članovi tog plemena spojiti sa Royalom s time da će slabije rangirani i aktivni igrači prijeć u pleme Sjevernjaci- SJV a kad se dokažu da će se prebaciti u glavno pleme Royal- tako je i bilo i tada kreće akcija...
Overpower je radio sve što mu se davalo na zadaću- ja sam samo tu i tamo počeo davati smjernice pri obrani sela ili pri slanju njegovih napada na neprijatelje i sve je funkcioniralo.
Negdje u pred kraj 07. mjeseca ove godine s obzirom da je politika plemena bila da se acc. ne smije ostavit bez nadzora, mi smo krenuli na dva dana kod rodbine pa smo acc. Overpower ostavili na čuvanje- kome drugom nego Robiladu.
I odmah drugi dan- dok još račun ne može bit žut- kasno navečer ja dobijem tel. poziv i javi mi se igrač WOLFI i kaže mi da su se Royalci na čelu sa igračem 13. kriger spremili da noblaju Overova sela te da on iz svih sela izmakne vojsku tako da bez ispaljenog metka- kako se kaže, mogu sela prenoblat tako da bi se ja trebao vratit nekako do neta a da on nije cijeli dan mogao na net zbog silinih svojih obaveza- što ni ne zamjeram...
kroz sat vremena, samo zbog toga, mi smo se vratili u Rijeku i odmah palimo komp i sad JA preuzimam riječ s obzirom da sin nije dorastao diplomaciji što je i normalno za 12-godišnjaka. Javio sam se Krigeru ali bez uspjeha- na sela su već krenuli napadi sa plemićima a Overa su svi blokirali tako da nisam mogao ni komunicirat sa njima. Zvao sam ponovno Wolfija- no on je samo rekao da mi na žalost ne može pomoć, da on neće slat napade iako je dobio nalog za slanjem i tada mi je na Overov acc. prenesao 30 premium bodova da bi ja lakše mogao pratit napade.
Moram napomenuit da je Robilad (Wolfi) tada bio PRVI ili DRUGI igrač Svijeta 10- iako nije bio, kako on sam kaže vođa u plemenu, no reputacija je tu trebala odigrat svoje- no nije!!!

S obzirom da je na Overov acc. u danima što su uslijedili kretalo i po 500 napada od strane najmanje 18 Royalovih igrača od kojih je namjanji acc. bi praktički istih broja sela kao i naš- nisam se mogao kvalitetno obraniti iako sam odolijevao njihovim napadima dosta dobro.
Pogođen takvim ponašanjem (a tko ne bi...?!) odlučio sam da Overova sela predam neprijatelju Royala- igračima Wanted-a te se meni javio igrač - ljudina iz BIH-e nicka Podlivoguz ili ja njemu- ne znam... i on je uletio u mojih 5 sela od kojih su jedno preuzeli Royalci no u 4 njih je ostao on vlasnik.
Nisam odmah posato član plemena Wanted, no kad se Podlivoguz uvjerio u moj način igre- osobno me pozvao u to pleme i postao sam njihov član - hvala i ostaloj ekipi u Wantedu!
Ja sam do pred neki dan preživljavao silne napade i gledao kako igrač Rum-cola provocira nazivima osvojenih mojih sela i pisanja nekakvih nebuloza po svom profilu pa sam stoga i ja odgovorio uvredom na njegov račun - on je to iskoristio, prijavio me moderatorima a ja dobio BAN od par sati- tek toliko da se nisam mogao obraniti sa zadnjim selom koje mi je gore ostalo. Ma i neka- al inače ne volim takve ljude i znam da mi je to velika mana ali ja odmah planem i moram vratiti još jače- iako više nisam klinac, al ne volim vrijeđat pa ne volim ni da se mene vrijeđa- dobar primjer je i samo ovo štivo- roman- NAIME- od svojih prijatelja sam čuo da se ovdje moj nick Robilad ne spominje po dobrom a ostavio sam ga neokaljanog obraza.
Moram napomenuti da sam iste dane kad sam dobijao napade tražio od pojedinih ljudi koji nisu bili zadovoljni u plemenu Royal, a ponajprije i od Robilada da se prebacimo kod Wantedovaca, no on je to fino i profesionalno odugovlačio uvijek sa izgovorom da on nema više tu nikoga i da ja neću bit za stalno pa da će ponovno on ostat sam- heh- čudnog li čuda- lik ostaje sam a prvi igrač svijeta :D- što bi tek bilo da ima frendove >LOL?!

Kad sam vidio kako je sve to završilo- jednostavno (i zbog dobivenih informacija u koje najprije nisam mogao povjerovati- tiče se igrača Wolfi) putem poruka sam se čuo sa njime i napisali smo si ovo: ....
 

DeletedUser

Guest
Pozz ekipi velikog plemena WTD-a ;)

Evo, na ovom nicku je otac malog Overpowera (original- Robilad vođa plemena RUSSWAY sa Sv.2)- dečka koji je želio igrat i zabavljat se na ovom svijetu, no igrači, kakvi jesu- nisu bili igrači već obične.. ne znam kako da ih nazovem...
sve u svemu, dečko je tu i dalje će ostat na ovom nicku uz vas samo što je malen sa bodovima pa ne može ništa trenutno napravit, no ako ga Vi podržite možda će i moć vratit pojedincima milo za drago ;)
On treba Vašu pomoć da se digne iz dna i znam da je na pravom mjestu- ja, na žalost ne mogu za ozbiljno nastavit ovu igru zbog previše obaveza u RL- no mogu Vam reć da ste Vi jedno od rijetkih plemena koje je jako unatoč trenutnom stanju- Vaše pleme igra onu igru koja je FER i kreativna- ekipa ste za 5 i nastavite tako i ubuduće!

Čujem da tražite pojedince iz Royala da Vam se pridruže, no ne gajite nikakvu nadu jer tamo nema poštenjaka- malo ih je a takvi već odavno nisu na ovom svijetu ili uopće ni ne igraju upravo zbog onih koji guše čari ove igre!

Overpower Kol 23,2013 15:00
vidim ja da si ti u gužvi i da ganjaš bodove i rang pa te neću više smetet frende- lijep ti pozdrav iz Rijeke i ode ja...

Robilad Kol 23,2013 15:05
ako tako misliš što da ti kazem, imam 50 poruka dnevo i kada uletim ne vidim sve poruke niti gledam drugu stranu od poruka, frende ja igram cijelo vrijeme sam na računu sa hrpu sela i nije lako, tjednima sam bio pod napadima i da sam ganjao bodove i rang nebi s dečkima odustao na sv 2, i na sv 3 itd,
eto ljep pozdrtav i tebi iz zagreba,

Overpower Kol 23,2013 15:20
Slušaj- ako hoću mogu ti pobrisat svoj acc. i di si onda?!
Mislio sam da si ipak uz mene bio igrač a ovako ni sam ne znam što se sad kod tebe događa?1
Nisi onaj Željko od onda kad smo krenuli zajedno- ne primjećuješ se više jer si izgubljen u svim tim acc.ima koje imaš- koliko ih uopće imaš- ne znaš ni sam??!
Čuo sam da se moj acc. Robilad blati po forumima upravo iz tih razloga a ja znam za tebe da si bio IGRAČ- zašto te ta igra toliko uzela- ne znam- no trebaš malo usporit i gledat da imaš ljude koji će bit uz tebe a ne kontra tebe.
Moj mali je krenuo tu i spojio se sa tobom - ostavio ti dolje sela a vidi ga sad- ostao je sam i oni koje je on puštao da se dižu sad ga tuku bez prestanka- a kao ti si mu bio tu za zaštitu.
... čekaj dalje...

Overpower Kol 23,2013 15:25
Odmah kad ti je kriger rekao za ona njegova sela trebao si imat muda i zaprijetit svima njima što će se dogodit ako tako nastave igru- no ti si se ipak povukao i ostalo je ovako kako je, na žalost!
Ipak, ja sam mislio da ako ti se javim da ćeš ipak poslušat mene i krenut sa ovim dečkim iz Wtd-a jer igraju iz zabave a ne iz pohlepe.

Čuj, znam ja da ti nemaš vremena i ne trebaš se pravdat za to- pa tko bi imao vremena sa tolikim acc.ima i selima- ja ti samo kažem- ovdje se dođe igrat i opuštat a ne ganjat bodove i bit 24 sata za kompom- a to ti upravo radiš- ja sam ti već rekao da tako ne mogu igrat i stvarno mi ne fali ta gužva-
al mi je žao da si ti toliko se zadubio u tu igru kad i sam znaš da tu di jesi nema tih ljudi koji igraju pošteno!

Overpower Kol 23,2013 15:29
Reci mi samo- tko ti je na ovom svijetu od one naše ekipe sa Sv.2???

Robilad Kol 23,2013 16:15
neznam što bi ti rekao na sve ovo, mi igramo na sv 12 skupa ,ovaj svijet je bio i sprdnja i svi to znaju a to što za razliku od dugih igram ne znači da sam loš, drugo sam goranom , frikijem i drugim ljudima sam ostao dobar i dan danas , nikada nismo prstom upirali u drugoga zato što nije igrao do kraja ili zato što je odustao, ako zeliš račun robilad samo reci naprosto ne zelim ponovo sve to prolaziti i biti pod napadima sam na računu a imam i duala koji igra samnom i s kojim se spajam,
malo sam ostao bez teksta

Overpower Kol 23,2013 16:57
Željko- ja sam bez teksta svo ovo vrijeme - govorim ti cijelo vrijeme da se prebaciš a tebe STRAH- ČEGA?!
Izbjegavaš o tome samnom govoriti!?

Pa daj se urazumi i sam reci- jel bi ti nekom tko je TU uzimao sela na takav način?!
I još k tome- takav igrač pod tvojim patronatom?! A ovi galebi unatoč tomu razvaljuju njegova sela?!
Znaš i sam kakav sam kad vidim nepravdu- nije me tu bilo dosta dugo ali sam se vatio onog dana kad si javio za sela- no trebao si ti odigrat svoju kartu- ja nisam mogao ništa sam kontra 18 igrača koji su krenuli na njegova sela- moja- kako želiš.
Jednostavno nisam mogao sjedit cijele dane i noći za kompom i ne mogu ni sad- 02.09 imam jeben ispit a još nisam krenuo učit!

Kažem ti sam da si mene razočarao jer smo bili u kontaktu upravo iz razloga da kad riješim fax da krenemo zajedno kao nekad- no nakon ovoga sigurno neću - ne želim ti ja nikakvo zlo, kužiš.
samo sam i ja bez teksta što se tebe tiče- jer te znam kao poštenog igrača a ne kalkulatora- di će meni bit bolje- ostatak...nek se snalazi.
Znaš da sam ja svoje ljude uvijek branio- koliko si se ti borio sa Colom a ja sam vam obojici bio tu- a bio sam između vas.
Cola je na jedinici OSTAO- jesam li ja- nisam- ostao si ti na mojem acc.u - no ja sam riskirao taj svoj acc. samo da Coli pomognem jer je on tamo prolazio što je moj sin tu- a ti ovdje ipak nisi reagirao kako si trebao- sorry al to je moje mišljenje...
.....

Overpower Kol 23,2013 17:00
A u 4 dana nisi pročitao moju zadnju poruku i ne bi ju ni pročitao da nisam napisao ovu novu- opet ponavljam- znam da si u gužvi- al tu si gužvu sam napravio-
heh- kao i ja na dvici- zato i jesam morao smanjit intenzitet.
A ti izgleda ne smanjuješ nego upravo kontra-
rekao sam ti- ja idem na igru samo u jedan svijet i radim pošteno- ne muljam, ne varam, ne tražim ničija sela nego napadam i zafrkavam se sa ekipom- ako tako mogu igrat, onda krećem, ako ne- nema me!

Overpower Kol 23,2013 17:03
Vrlo vjerojatno ću krenut dogodine ako Bog da- samo što ću isto tako krenut sa novim nickom ili uzet čak ovaj od sina- no krenut ću samo na tom svijetu- a za tebe sam uvjeren da ćeš krenut i imat brdo acc.a jer si ti jednostavno takav igrač- ne možeš si pomoć i moraš bit prvi i svugdje- to ti ne valja jer nemaš kredibilitet među igračima-
samo te molim da ubuduće ovaj moj originalan nick Robilad vie ne koristiš- znači- ako kreneš - a hoćeš, u novi svijet, ovaj nick ostavi tu di je i tu neka završi svoj put- dogovoreno???

Robilad Kol 23,2013 17:11
ok

Overpower Kol 23,2013 17:36
Eto- s obzirom da imaš brdo acc.a - molio bi te da do kraja 09. mjeseca prenoblaš sela sa Robiladovog nicka što se drugih svijetova tiče- od 11. pa na dalje tako da taj nick ode u povijest- što se vas koji ga koristite tiče.
Ovdje je kako je mada ne bi imao ništa protiv da i tu prenoblaš sela- haha.....
- neka ostane kako je- al ako bude bilo pojavljivanja tog nicka na drugim svijetovima i nakon 09. mjeseca- znaj da ću sve ama baš svaki acc. dat na gašenje- mislim da sam bio fer i jasan.

LP;
Rrrruuuusssss....
Robilad ;)!
-----------------------------

Eto, dragi/e moji/e- ja sam samo jedan u nizu koji se razočarao u ljude ali nisam pokleknuo- ostajem tu, samo dogodine krećem sa novim acc.om i ako se Wolfi bude držao svoje riječi- da izbriše moj nick sa ostalih svijetova- ja se (originalan Robilad) vraćam u igru na neki tada novi Svijet ako ih bude bilo a s obzirom kako je krenulo, ni ne sumnjam!
Još sam pod obavezama u RL tako da sam sad samo promatrač i pomagač svom sinu Overpoweru!

Uhh- ni Krleža ne bi više :D...

P.S.- topic sam napisao iz razloga što su pojedinci i tražili da se pojavim i da rasčistim ovu famu oko toga tko je Robilad.

Pozdrav iz Rijeke:
Dalibor!
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Overpower ostavili na čuvanje- kome drugom nego Robiladu.
I odmah drugi dan- dok još račun ne može bit žut- kasno navečer ja dobijem tel. poziv i javi mi se igrač WOLFI i kaže mi da su se Royalci na čelu sa igračem 13. kriger spremili da noblaju Overova sela te da on iz svih sela izmakne vojsku tako da bez ispaljenog metka- kako se kaže, mogu sela prenoblat



Nije bitan broj sela, poredak, lijepo je da jos uvijek ima dobrih ljudi spremnih za dobru zabavu i ljepsu stranu igre, a za njih cemo uvijek imati mjesta pa kud puklo :eek: Za naseg Dalibora :pivo:


Overpower
Bodovi: 335
Poredak: 152
Poraženi protivnici: 2.495.827 (53.)
Pleme: WANTED
 

desertfox

Member
Reaction score
0
Sad svi znaju da robilad nije u igri duze vrijeme ,Dado do juce sam ja jedini sa Goranom to znao eto tajna je rijesena...Nadam se da cemo skupa zaigrat opet negdje pod drugim nikovima ;) Al sa kolegijalnijom ekipom.
 

DeletedUser

Guest
Nije bitan broj sela, poredak, lijepo je da jos uvijek ima dobrih ljudi spremnih za dobru zabavu i ljepsu stranu igre, a za njih cemo uvijek imati mjesta pa kud puklo :eek: Za naseg Dalibora :pivo:


Overpower
Bodovi: 335
Poredak: 152
Poraženi protivnici: 2.495.827 (53.)
Pleme: WANTED

dobrica

ps.dobar intervju
 
Status
Not open for further replies.
Top