Intervju sa igračem: Spaz Out

DeletedUser

Guest
Još pod dojmom ljeta i ljetnih radosti vaša reporterka i cijeli plemena team su uvažili vaše prijedloge o sljedećim intervjuima.
Za sljedeće izdanje Vam pripremamo iznenađenje ( rubo, prepoznaj svoj prijedlog ),
a u ovom izdanju newsa odlučili smo vam predstaviti igrača iz našeg najnovijeg svijeta.
Dok je možda najstarije svijetove manje više uhvatila ljetna fjaka..
iako uzbuđenja ni tamo nije nedostajalo, na šestici se ozbiljno ratovalo.

Danas Vam predstavljamo igrača Spaz Out iz plemena LIMIT.
Ideja je bila intervjuirati prvorangiranog igrača sa svijeta 6,
no kako je taj igrač prilično samozatajan i ne voli biti izložen oku javnosti,
vjerujem da će mu Spaz Out biti više nego odlična zamjena pogotovo jer se radi o igraču iz
istog plemena, trenutno 8-mog na bodovnoj ljestvici.

Tko je Spaz Out u reali, kako bi nam se predstavio, odakle nam dolaziš?
Spaz Out u reali je jedan veseli momak za prijatelje a neugodni za neprijatelje. Dolazim iz Požege - HR. Moje ime je Matej. 16 godina.

Koliko dugo igraš plemena i gdje sve igraš?
Plemena igram 3.5 godine, igrao sam na svim hr serverima (1,2,3,4,5) a aktivno igram samo hr6 jer mislim da ako se zbilja zelis posvetiti igri onda moras igrati samo 1 svijet i to sto aktivnije mozes a tu pogotovo moram biti aktivan zbog vodenja plemena.
Razmisljao sam o stranim serverima jer me prijatelj nagovarao da idem vidjeti kako je to na engleskom speed serveru ali ipak nista od toga jer sam gotovo na svakom svijetu bio na nekakvoj granici i stalno ratovao tako da nisam mogao skupiti dovoljno vremena za strane servere.

Izdvoji nam trenutak u igrici koji te se dojmio najviše?
Pa najvise me je zasigurno dojmila igra na hr2 - bio sam u russwayu i sa volfijem smo drzali granicu protiv barbara - bilo je svega a kasnije smo sva ta protivnicka sela kraj nas poosvajali :)

Par riječi o svom trenutnom plemenu..i igračima sa kojima igraš
Pleme LIMIT je jedno od najiskusnijih plemena na hr6 ako ne i najiskusnije. U nasem plemenu imamo strava igrace poput mogula i madman000-a ali imamo i iskustvo poput generalChesse-a te pink pantera, imamo i B@RB@R-a te jos nekolicinu igraca koji su vrlo neugodni za neprijatelje...A koliko smo neugodni neka pokazu statistike :

Side 1:
Tribes: LIMIT
Side 2:
Tribes: -ZB-, THC, U.D.E, (SD), UltiW, -AD-, (SA)

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 14
Side 2: 20
Difference: 6

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 7
Side 2: 0
Difference: 7

chart


Statistike su zanimljive, vidim da se ratuje na sve strane. Kako napreduju ti ratovi?
Trenutno ratujemo sa THC i -ZB- a jos nam je 7 drugih plemena oznaceno crveno na karti. Ratovi napreduju savrseno, -ZB- razbijamo i polako ih cistimo sa kontinenta a protiv THC-a cemo polako jer su nama na jugu oni dosta daleko - no i njima smo vec uzeli 1 selo i obranili prenoblavanja odlicno izvedenom akcijom nadefavanja (kate+baklja)...U LIMIT-u nam je cilj osvojiti ovaj svijet - iako nas je malo - od mogucih 50 nas je 26 ali i kao takvi smo 4. na svijetu...A kad bi se pozbrojili porazeni od svih nasih igraca onda bi LIMIT uvjerljivo bio 1. sto se porazenih protivnika tiče.

Znači radi se o taktici, zaista imate limit koliko igrača uzimate u pleme?
Pa nebih ja to nazvao taktikom - mi samo pazimo tko ce sa nama igrati a tko nece. U ovom plemenu se dosta nas medusobno pozna i svi znamo kakav je tko igrac a to je najbolja predispozicija za osvajanje svijeta. Kod nas su komunikacija, iskustvo i aktivnost najbitniji elementi igre.

Osobno mi se ne sviđa ideja o mass plemenu, a vidim da ni vama..odluka vodstva ili cijelog plemena?
Odluka vodstva - vodstvo je inače strogo - general viče, grape šamare dijeli a ja gledam i plačem heh

Par riječi o svojim protivnicima, posebno o igračima i plemenima koja su te se dojmila najviše
Ah ti protivnici, imamo ih mnogo a nekako mi ne djeluju nesta pretjerano dobri igraci iako se nazivaju iskusnima. Ne bih ih volio komentirati - radije cu komentirati svoje igrace nego protivnicke jer ih ne poznam toliko dobro kao svoje momke.

Kakvi su tvoji dojmovi sa šestice? Kako je šestica zamišljena kao ipak malo "laganiji" svijet, možda prilagođeniji početnicima, kako ste vi profići zadovoljni postavkama i samom igrom?
Šestica je odličan svijet jer ima dosta neiskusnih ali opet ima onih iskusnih koji vrebaju sa svih strana, sviđa mi se sto ova iskusna plemena drze svoj kontinent - npr. coma i LIMIT. Istina je da je ovo laganiji svijet i prilagodeniji početnicima - to je i bolje za sve nas jer želimo da konkurencija bude veća i da zanimanje za ovu igru poraste.

Nekakve profi postavke bile bi npr svijet bez noćnog, početničke zaštite i velika brzina. Zanima li te takav svijet?
Jedino ako bi me netko prisilo vezajuci za komp cijeli dan i cijelu noc. Takvi svijetovi su ne normalni i po meni takvi svijetovi ne bi trebali uopce postojati. Bolje je sa nocnim bonusom, sa pocetnickom i sa srednjom brzinom. Tada znas na cemu si i nemoras buljiti u comp cijeli dan. Na takvim svijetovima mogu uspijeti samo accevi na kojima ima bar 3 igrača. Ja sam više za igru 1 acc - 1 igrač a ne duali, triali i ostala kompanija.

Tvoji planovi za daljnju igru..možda zaigrati i na 7-mici?
Planovi za dalje su zabava, osvajanja i jos jednom zabava. Kao što rekoh idemo osvojit svijet pa kud puklo da puklo . Oko7-ce cemo jos vidjeti osto sam tu u vodstvu i imam dosta stvari uvijek za sredit kada su nekakva nadefavanja te moram pazit na momke da ne spavaju cijeli dan :) Uostalom moram vidjeti kakav ću biti u školi jer sam upisao dosta zahtjevnu školu.

Sudjeluješ li na našem glavnom forumu..uključuješ li se u rasprave?
Ne sudjelujem na glavnom forumu jer smo mi iz LIMIT-a opaki spameri pa mi stalno plava oznakica svijetli. Volimo spamati i širiti ljubav preko foruma. No, namjeravam se priključiti. Ovim putem pozdravljam sve koji spamaju i pisu gluposti na forumu heh

Na samom kraju je obavezna tvoja poruka igračima plemena
Moja poruka za igrače plemena je ova : '' Ne dopustite da vam igra postane glavna stvar u životu, igrajte isključivo radi zabave, nađite si dobro društvo i veselica može krenuti. Ova igra okuplja razne igrače , razne ljude različitih godina, različitih nacionalnosti i svega. Bit je u tome da se svi možemo upoznavati, pričati , zezati i početi družiti u pravom svijetu. Nađite si nove prijatelje jer njih nikada dosta :) ''

Ako te nisam pitala nešto šta bi volio spomenuti sad je prilika:
I eto već smo na kraju intervjua, za kraj bih želio pozdraviti sve igrače plemena na svim svijetovima a neke posebne ću pozdraviti imenom ;) Dakle, dragi Like the status hvala ti za ugovor ovog intervjua :) Dragi Generale sire naš jedini pozdrav i tebi jer si me nagovarao na ovo btw znate da je general opak - mora ga se slušat hihi.. Dragi letvas-e, kume jedini samo derii :) Dragi woppie2 sve najbolje ti zelim - vise u RL-u nego ovdje i da nadjes dobru curu :
Dragi volfi2 - opet se susrecemo i neopisivo mi je drago sto si tu na hr6 :) i šećer na kraju - naša jedina i najbolja Plavusha - Plava, pozdrav i sve najbolje ti želim i u igri i u RL-u, nek ti nama odradiš što više intervjueva (npr. onaj sa GeneralChesse-om :p)
Pozdrav svima! Vaš bATAC :)

Pisati ovaj intervju je bilo zaista veliko zadovoljstvo.
Pozdrav i od mene u ime plemena teama svim članovima LIMITA.
I vama i vašim protivnicima želim još puno zabave i puno novih osvajanja.
 
Last edited by a moderator:

Jobube

Member
Reaction score
0
ocito se vamo nesmijem salit...


a nisata moj frende onda moram ljepim textom napisat XD

se res kv ake XD

plava samo sala.,.. nemoj opet kaznu pisat XD
 

DeletedUser

Guest
Lijepo odrađen intervju :pivo:

btw,

trenutno 8-mog na bodovnoj ljestvici.

Hmm..ne bih rekao :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ma dobro, malo je samo popustio, nadoknadit će on to brzo :andjeo:

i upravo saznala, SRETAN ROĐENDAN đeneralu Siru :) !
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ma dobro, malo je samo popustio, nadoknadit će on to brzo :andjeo:

i upravo saznala, SRETAN ROĐENDAN đeneralu Siru :) !


Hvala:)
Sory na spamu.

I da SPAZ,

Nekakve profi postavke bile bi npr svijet bez noćnog, početničke zaštite i velika brzina. Zanima li te takav svijet?

s tobom se slažem u potpunosti i ja ne volim takve postavke,možda jedino bez feyk limita,sa normalnom brzinom 1.0 ili 1.5,i barbarska do 500p.. :)
 

DeletedUser

Guest
nemoj se danas samo napit.
mislim, ne jako. :festa:


ovdje može malo spama, teme intervjui su opuštenije, al ne previše :pivo:
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Nekakve profi postavke bile bi npr svijet bez noćnog, početničke zaštite i velika brzina. Zanima li te takav svijet?

da dam kom o ovome.posto sam igrao (kratko,ali slatko) ba8 sa slicnim postavkama.nema nocnog ,brzina 1.5,nema fake limita.meni se licno takav svjet svidio.pogotovo sam pocetak puno je brzi i zahtjeva dobru i organizovanu ekipu,a takodje pruza maksimalu zabavu(udaras kad i kako stignes :D )
 

DeletedUser

Guest
da dam kom o ovome.posto sam igrao (kratko,ali slatko) ba8 sa slicnim postavkama.nema nocnog ,brzina 1.5,nema fake limita.meni se licno takav svjet svidio.pogotovo sam pocetak puno je brzi i zahtjeva dobru i organizovanu ekipu,a takodje pruza maksimalu zabavu(udaras kad i kako stignes :D )


svako ima pravo na svoje mišljenje,neko voli takve svijetove,ja jednostavno nisam ljubitelj toga :pivo:
 

DeletedUser

Guest
igrao sam ba8 i svijet mi se nije svidio jer ne moguce je igrati sam, pa sam odustao valjale bi te postavke ali samo sa nocnim
 

Tose23

Member
Reaction score
0
:eek:ok: za intervju

a sta stari lisci muče ni na intervju nisu pristali
biće da je gegy pod gasom
pa nece u javnost:hmm:
 

DeletedUser

Guest
:eek:ok: za intervju

a sta stari lisci muče ni na intervju nisu pristali
biće da je gegy pod gasom
pa nece u javnost:hmm:

ma jesi ti to vidio?
mogul em sramežljiv em pod gasom.

nisam si to mislila za njega :hmm:
 
Top