Intervju sa igračicom .DarijaM. , svijet 9.

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Vidim da se neke "devojke" upoređuju sa Darijom...a nisu joj ni do kolena. O Dariji sve najlepše. A o Davidu hmhm, da je zaslužio intervju i dobio bi ga...:ludilo::boks:
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
Čestitam Dariji na izvrsnom intervju a ujedno koristim priliku i da čestitam plemenu SB na čelu s Davidom na osvojenom svijetu. Također bi dodao ovome svemu da nije dovoljno imati samo odlične igrače kao što je imalo pleme Grr (po mojem skromnom sudu možda i najbolje igrače plemena) nego i aktivne timske igrače (barem 70% članova plemena) koji če odraditi zadane ciljeve. A usput bi podsjetio nije Darija jedina cura koja je dala ovdje intervju, sjetite se i Hogara Strašnog sa Hr5
Još jednom iskrene čestitke Dariji i ekipi SB

mirkonije
 

DeletedUser

Guest
Zahvaljujem na toplim čestitkama.
Nisam mogla da dočekam Davida sa njegovim komentarom (rani se sutra ujutro,još jedno putovanje je pred menom
),ali sad će on svako malo.....
Nažalost kad sam davala intervju bila sam kratka s vremenom pa sam ga na brzinu napisala,pa ovom prilikom želim da se ispričam svima koje sam ispustila iz pozdrava kao mog ZOKSON (Zoran i Josip):( i ovim putom pozdravljam svu ekipu -SB- i Royal plemena.
Što se tiče ostalih komentara ja nikoga lagala nisam.
Još jednoh hvala ti Plava na prijateljstvu i na još jednom zanimljivom iskustvu.
Srdačan pozdrav svima
:predaja:
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Svaka cast mila za intervju :love: Odlicno,iskreno sve receno (napisano),ekstra :)
Stita si zaboravila da spomenes :andjeo:
Vesnica standardno super :love:

Nisu mi jasna prozivanja nekih igraca,kad Darija tako reci od pocetka igre,od nasih prvih kontakata na hr7 ima moj broj telefona (iako nije bila u SB na hr7),sto dovoljno govori koliko smo dobri od pocetka i kakva saradnja je bila.Bilo je nekih nesuglasica pred kraj hr7 to je tacno,ali jedini krivac tome sam bio ja,jer neke stvari sam gledao iz pogresnog ugla. Izvinuo sam se za svoje pogreske i sve je dalje bilo kako treba :)
Rekao sam zasto nisam htio da bilo sta govorim o svijetu na koji sam dosao na pola tako reci,to jeste sredinom novembra mjeseca.
Bice vremena za mene mozda nekad opet :hmm:
Darija je ipak najbolje pojasnila sva desavanja na ovom serveru,ona je tu od pocetka :festa:
 
Last edited:

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
cestitke na osvojenom svijetu, nazalost nisam mogao da ga ispratim (fax uglavnom)
pozdrav svima, cestitke dariji, vidimo se nekad opet ;)
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
odlican intervju darija :) bila mi je cast igrati sa tobom duall neko vreme :)

moram priznati da su mi to mozda i najdrazi dani na plemenima ,znas i sama zbog cega :*
 

DeletedUser

Guest
Jes nekog briga davide ko ima tvoj broj telefona haha xd
kao evo ako neko nema moj broj telefona ok je da mi spija pleme hahah xd
 
Top