Intervju sa igračicom Sladjana, svijet 10.

DeletedUser

Guest
Dragi čitatelji, ljeto je u punom zamahu, nadam se da ste uz plemena uhvatili vremena za odmor, more, bazene i da uživate u ljetu u punom smislu.
Nije bilo teško zaključiti da vam se izuzetno sviđa kada su moje gošće dame, zato sam za
ovo ljetno izdanje newsa pronašla jednu damu koja svakako zaslužuje da vam se predstavi i
da ju malo bolje upoznate.

Predstavit ću vam ju imenom, Sladjana..a o svojem trenutnom nicku i bivšima, ispričati će vam ona sama.

Dobro mi došla Slađo, predstavi se našim čitateljima sa par riječi o sebi.
Tko je Sladjana u reali?


Ja sam, kako si već i sama rekla (ja malo izmijenila, dosta ljudi zbunjuje moje dj u imenu no zaista je ispravno napisano ;)) 36 godina, iz Rijeke, mama dvogodišnjeg vražićka i vlasnica male trgovine tako da se uglavnom bavim pretakanjem iz šupljeg u prazno i naganjanjem djeteta po kući. Prošle jeseni magistrirala brodogradnju, no nažalost trenutno nema posla u struci.

Koliko si već dugo na plemenima i gdje si sve igrala?

otprilike jedno 4 godine, počela sa hr3, nastavila sa hr4, hr5, hr6, hr7 , malo ba10 i naravno hr10
nickovi redom: Sladjana-ri, pichachu i naravno, zlatka vrtirepka

Kako si došla na plemena, po preporuci nekog ili si ih otkrila sama?

sasvim slučajno. to je bilo dok sam još učestalo po fejsu visila . pojavila se reklama i ja napravila prvi klik…

Iz našeg neslužbenog razgovora, saznala sam da te početak igranja veže uz pleme DL na svijetu 4. Par riječi o tom plemenu i o tom svijetu.

u biti, početak je bio na svijetu 3, igrala sam u plemenu HT (hrvatski templari) da netko ne pomisli da reklamiram kakav telekom ;). Smiješno mi je i sjetiti se početaka, milion pitanja koje sam tada imala al imala sam dobre suplemenike tako da je to dosta brzo išlo. Nastavila sam s njima i na hr4 gdje smo se spojili s DL-om. DL….odlična ekipa, Blacky, Boki, Biby, Mabo, Liva, Mad fish, Pero, Nineka…imala sam čast i osobno ih uopznati i zaista su fenomenalni ljudi….malko me zasmetala reakcija nekih od njih kad sam odlučila na hr7 nastaviti s ekipom iz plemena INSANE, protiv kojih smo ratovali na hr4, budući je moje mišljenje bilo, i još uvijek je, da su profesionalniji igrači. činjenica je da je DL oduvijek bilo deff orijentirano pleme a meni je dosadilo stalno se braniti. I tako je pukla suradnja između mene i DLa, iako se s nekim od njih još uvijek povremeno čujem…a neki i dođu u goste kad treba u Rijeci prespavati negdje :D


Na svijetu 7 si igrala u plemenu SHINE koje sad spojeno sa tadašnjim saveznicima ALR, na desetku dolazi kao pleme WANTED.
Da li ti je žao što ste na kraju obrisali sa svijeta sedam i koji je razlog takvoj odluci?


To mi je, iskreno, bila jedna od najtežih odluka i dan danas žalim zbog toga, no činjenica je bila da bez djela ekipe koja je odlučila odustati nije bilo nikakve šanse za bilo šta, a i igra više nebi bila to što je bila. A ja nisam osoba koja mijenja plemena, s kim krenem s tim sam do kraja. Nikad mi nisu bili jasni igrači s par računa, mijenjanjima 5-6 plemena i slično. Ja igram jedan server, s jednom ekipom i ekipa je ta koja me drži tu. Nakon te odluke o gašenju na svijetu 7 bila sam sigurna da više neću zaigrati, no na sreću, ipak su me uspjeli nagovoriti ;). Razlog gašenja…iskreno ni danas mi nije jasan (rofl).


Kako bi usporedila protivnike sedmica i sada, ako pogledas unatrag i usporediš ih sa aktualnom desetkom? Premda ponesto isti sastav određenih igraca koji su ponovo na vasoj suprotnoj strani, sada pak podosta izmjenjeni.

Sedmica je bila tako davno da se jedva sjećam protivnika, jedino mi DL ostao u sjećanju al to je, ipak bilo iz osobnih razloga :D. Nekako mi se čini da je hr7 ipak imao više plemena, više različitih ljudi protiv kojih smo ratovali. Desetka mi se nekako čini kao da stalno isti ljudi napadaju i brane se što je već pomalo iscrpljujuće. Povremeno me malo iznenadi nekakav napad igrača kojeg vidim prvi put pa se pitam otkud si sad ti ispao ;).


Koja je po tebi razlika između tvoj sadašnjeg svijeta i sedmice i dali je uopće ima?


Meni je razlika između njih ogromna. Od postavki pa nadalje, iako moram priznati da imam zamjerki na postavke, previše je rupa koje se masovno iskorištavaju. A i nekako mi se čini da je manje ljudi, no možda je to samo moj dojam ipak je moj acc na prvoj liniji pa stalno iste ljude gledam.


Neki tebi najbolji detalj sa svijeta sedam, trenutak koji pamtiš?

Huuh, sad mi je to poprilično teško izdvojiti, čini mi se kao da je to jaaaaako davno bilo. Sa sedmice se uglavnom natezanja s DL-om sjećam, ostatak mi je sav nekako u magli. I znam da sam jedno vrijeme vodila akademiju no ipak mi je bolje u glavnom bilo bez suvišnih obaveza.

U početku servera došla naredba za poslat fejk, još smo na jednom selu bili...i tako ja poslala fejk...
i dođem nakon nekog vremena, uđem na acc i gledam :di su mi ovnovi?????
Ja poslala fejk s 290 ovnova (rofl) i dan danas me znaju za to zahebavat


Vratimo se na svijet 10.
Kako ocjenjujes vodstvo, da li se uvijek slazes sa njihovim odlukama i da li imas ambicija za voditi neko pleme?


Vodstvo…stvarno neznam koji mi je bolji od njih, pravi, profesionalni igrači. Jako dobro rade svoj posao i zaista nemam zamjerke. Što se odluka tiče, ljudi smo, normalno da se ne slažemo uvijek 100% u svemu no dogovorimo se sve pa to funkcionira sasvim ok. A ambicije, pa gle, i onako smatram da mi ovo oduzima previše vremena, više volim slušat i slijediti upute nego se baviti organizacijama i diplomacijama. Toga mi je bilo i previše na prijašnjim svjetovima..tako da je odgovor na to: ne hvala, dosta mi je :D


Kako ocjenjuješ sebe i svoj napredak u odnosu na svijet 4?

Stvarno mogu reći da sam naučila jako puno. Od igre do procjene ljudi i njihovih karaktera. A za više od toga uvijek možete pitati neke od mojih suplemenika, mislim da su oni ipak kompetentniji da o tome daju mišljenje.


Koje zanimljive stvari si naučila i uvijek ih podijelila sa nekim novim igračima.

Mene ti prvu pitaju za razmještaj crkvi hahahahah…ne stvarno, crkva mi je legla samo tako još sa hr4 tako da sam i ovaj server provela dosta vremena objašnjavajući kako funkcioniraju hramovi i raspoređujući crkve suigračima. Dosta komuniciramo međusobno i pomažemo jedni drugima tako da, u principu, svi još uvijek učimo i usavršavamo se. Kad dođemo do toga da nemamo šta naučiti nestat će i čar igre…i to će biti trenutak kad ću i ja reći pa-paa plemenima.


Par riječi o tvom sadašnjem plamenu Wanted. Ljudima sa kojima igraš, opiši ih malo i navedi njihove najbolje osobine, ali i one najgore sa kojima si se imala prilike sresti.


WANTED…budili me po noći, pisali pjesme, čestitali rođendane, ometali u proslavi godišnjice, smijali se i plakali samnom…većinu plemena ne smatram samo virtualnim suborcima nego i jako dobrim frendovima. I zaista se veselim trenutku kad ću ih upoznati i u rl. Teško mi je izdvojiti pojedince al pokušat ću barem s dvije tri riječi opisat nekolicinu njih…Dakle, da krenem nekim redoslijedom, nek se ne uvrijede oni koje izostavim:
Bura…genijalna, pouzdana, nju ne možeš nego voliti, uvijek je tu za sve što treba
Asterix…desna ruka moja, definitivno jedna od najboljih osoba koje sam upoznala na ovom svijetu i teško mi je naći riječi koliko ga volim a da se to ne shvati krivo, hihihi
Andy….majke mi, car je :D
Mario…eh, učila sam ga igri svojevremeno…i sad čekam trenutak da učenik preraste učitelja ;) sve je bolji otkako je curu našao
Anny…stavio mi pjesmu na profil, smijala sam se satima…ma genijalan
Disa i Snježe…oni meni uvijek u paru idu…mislim da o njihovoj igri netreba ništa više govoriti, pro je pro i točka…al kao ljudi su mi još jači…fantastični su mi oboje
i šećer na kraju….neizostavan, genijalan, jedan, jedini i jedinstveni:
AT….huh..iskreno priznajem da osobu većeg ega nisam srela..al jednako tako moram reći da koliki mu je ego toliko i srce ima…srce za pojedinca, srce za pleme…At se daje u cijelosti…i kako sam već čula njega il voliš il ne voliš…a ja ga obožavam


što se najgorih osobina tiče…stvarno nema se tu nešto za reći, nas je malo i to malo što nas ima se veoma dobro slažemo..



Par riječi o najdražim neprijateljima iz Royala i onim drugima.

A gle, ovo je u konačnici samo igra, igrajmo se…jednom gubiš, drugi put pobjeđuješ…daleko je kraj ovome svijetu, vidjet ćemo šta tko ima za ponuditi do kraja. Nebi nikoga izdvajala, nikoga neznam osobno i nitko me nije uvrijedio u RL, a to je sve što je meni bitno.


Planovi Wanteda za sv 10?

Kao i uvijek do sada, igramo se :D. Svatko od nas se trudi biti što bolji i blesavo bi bilo reći da se ne nada pobjedi. Al šta bude, bit će… U svakom slučaju dati ćemo sve od sebe pa nek pobjedi bolji.


Izdvoji mi igrače koji su ostavili najljepši dojam na tebe i sa kojima bi igrala na bilo kojem budućem svijetu i zašto.

Asterix, Bura, Disa, Snježe, Andy, Anny, Mario, Bloody, Liva, Mad, AT naravno, huuuh, već mi mozak na rezervi i sigurno ću nekoga izostaviti no vole oni mene pa se neće ljutiti
zašto? zato što su oni – oni…
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Spomenimo i neprijatelje na svim svijetovim koje pamtiš po dobrom i zašto.

definitivno dio Insane i Pleme ekipe, od kojih su gore navedeni dio moga sadašnjeg plemena. Da ih nisam upoznala bila bi zakinuta za jedno nezaboravno igračko iskustvo i za genijalnu ekipu koja uvijek skrati večernje sate ;)


Tempo igranja na plemenima zahtjeva skoro 24 satnu prisutnost, kako se jedna dama nosi sa tim i kako usklađuješ obaveze
iz reale?

Velika mi je prednost to što sam sam svoj gazda pa nemam nikog tko bi mi uveo zabranu plemenarenja na poslu ;), pa čak i to što imam malo dijete doprinosi aktivnosti jer nemalo puta kad me probudio usred noći kad ga umirim baciim i na acc pogled. Imam sreće i u odabiru životnog partnera jer iako on ne igra, nema apsolutno ništa protiv i ne smeta mu što ja provodim toliko vremena za kompom. Moram ovdje navesti i jedan detaljčić koji čak ni tebi nisam stigla ispričati, no moram se pohvaliti da sam čak i u rodilište išla s laptopom ;)

Dali si ikad doživjela neugodnosti neke vrste na plemenima, samo zato šta si žena?


zaista do sada nisam imala tih problema. no ja ne ističem i ne branim se time što sam žensko, ne smatram to nikakvom prednošću ni nedostatkom, niti se time koristim. Mišljenja sam da spol ne određuje koliko ćeš dobar biti u igri .


Kako će Slađa provesti ljeto?

Radno uglavnom. Možda ubacimo kakav moto susret u raspored, to je nešto što me najviše opušta.


Osim šta voliš kuhati, znam da voliš i tatoo...ali još ne znam kakvu muziku voliš? :)


Rock definitivno. Izludiše me cajkama na calu :D


Pjesma za naše čitatelje po tvom izboru:


http://www.youtube.com/watch?v=mG4pCPOOyLM


I naravno poruka za sve njih:
:)
Mislim da bi većina igrača plemena trebala shvatiti da je ovo, u konačnici, samo igra . Ajmo ljudi, igrajmo se……


Slađo znaš i sama koliko mi je bilo ugodno raditi ovaj intervju s tobom.
Završavam ga bogatija za novu prijateljicu.
Svaki put kad završim intervju pomislim kako sam imala sreće upoznati baš nekog kao osobu, gledanje ljudi isključivo kao igrače može dati sasvim izmijenjenu sliku o osobi koja se iza nicka krije.
Želim ti dugo toplo i uspješno ljeto.
Uz obavezni dodatak-uživajuće i odmarajuće.
U svoje i ime plemena teama, želim ti još puno lijepih trenutaka na plemenima.
Tebi, tvom plemenu kao i svim igračima svijeta 10 i naravno svim ostalim čitateljima. :)
 
Last edited by a moderator:

piplok

Active Member
Reaction score
0
fino odrađeno

btw. slađo, ne skonta ja, jel slađana ili sladjana :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
sladjana :lool: došlo je do greške prilikom kopiranja interviewa pa je nestalo ime na samom početku :p
 

DeletedUser

Guest
sladjana :lool: došlo je do greške prilikom kopiranja interviewa pa je nestalo ime na samom početku :p

sad će wicked na raport,
nije mu za zamjerit ipak svijet novi danas otvara, šta je to ispustit jedno ime :))

:pivo:
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
Jako lijep intervju...napokon smo ga docekali..i uzivala sam uz kavu ga citati ..
:pivo: evo jedna za nasu sladju ...zjenicu naseg plemena...:kokice:
 

DeletedUser

Guest
Zašto je obrisan moj komentar "gr8" - Great,sjano,divan intervju,ekstra,sve 5

?
 

DeletedUser

Guest
zato jer ovo nije klasična spam tema i ne razumiju svi tvoje skraćenice.
 

DeletedUser

Guest
sad će wicked na raport,
nije mu za zamjerit ipak svijet novi danas otvara, šta je to ispustit jedno ime :))

:pivo:
me nema zamjerke, u tim malim sitnicama je čar, nek se ljudi pitaju šta još fali :hahaha:
Ne, iskreno, bila mi je uživancija napraviti ovaj interview, uživala sam u svakom trenutku druženja... Veeeliki :* ti šaljem
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Vise mi se sviđa, sto su zene se zaredale po intervjuima. Najbolja novinarka :eek:


Sladjesladje....Vedra, puna energije, uvijek odradi sto treba, uvijek tu, najsmjesnij smjeh na callu, kolegica, prijatelj, suborac za poželjet. Postalo mi nezamislivo igrat svijet bez nje, tako da se nadam okupljanju u toku godine na disin racun, pa da cujem i uzivo taj najdrazi plemenski glasic i popricamo malo o meni, ahahaha, šalim se ;)


Zena , majka, karabaja
 

DeletedUser

Guest
me nema zamjerke, u tim malim sitnicama je čar, nek se ljudi pitaju šta još fali :hahaha:
Ne, iskreno, bila mi je uživancija napraviti ovaj interview, uživala sam u svakom trenutku druženja... Veeeliki :* ti šaljem

i ja tebi :love:
 

DeletedUser

Guest
Vise mi se sviđa, sto su zene se zaredale po intervjuima. Najbolja novinarka :eek:


Sladjesladje....Vedra, puna energije, uvijek odradi sto treba, uvijek tu, najsmjesnij smjeh na callu, kolegica, prijatelj, suborac za poželjet. Postalo mi nezamislivo igrat svijet bez nje, tako da se nadam okupljanju u toku godine na disin racun, pa da cujem i uzivo taj najdrazi plemenski glasic i popricamo malo o meni, ahahaha, šalim se ;)


Zena , majka, karabaja

aha, ali i jedina, tako da ti i nije neki kompliment..
ali si ti zato najbolji kolega :eek:

( wicked nije vidio ovo) :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Ovo je po meni najbolji intervju do sada , cestitam plawoj na izboru ...pravo malo iznenadenje , i cestitam sladi na iskrenosti i skroz realnom pogledu na ovu zarazu ....a Sladu nasu nebi opisalo ni deset ovakvih intervjua...sve najbolje joj zelim i nastavku igrice i u rl , njoj i njenoj obitelji ...

hvala za onaj krasan opis mene ...:love::andjeo:
 

DeletedUser

Guest
At i Asteriks objasnili :pivo:

Moram da nadodam, mislim da WANTED nema nijednog igraca koji bi jednoglasno bio izabran za intervju da smo se mi pitali koga da se intervjuira kao sto je to Sladje. Sladju svi vole, doslovno svi. Cak i kad rl stisne pa se plemena malo zapostave, Sladje uvijek nadje nacina i da se javi i da odradi sve sta treba. Na plemenima - osoba od povjerenja, osoba na koju mozes racunati u svakom momentu za sve, osoba mimo plemena - vedra, nasmijana, optimista, i najbitnije prijatelj, ma fenomenalna. Koliko god da je los dan, kad se Sladje nasmije ne moze covjek da se ne nasmije sa njom.


Btw. moram Atu da se nadovezem za najbolji plemski glasic - najbolje stvari se u zivotu cekaju haha :D Za okupljaliste dogovorimo, red je svakako da se iskupimo :pivo:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
e sad se već crvenim :eek:

No da, okupljanje odradimo, pa makar vas ja morala po svijtu ganjati :pivo:
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
plava šta si mi ti čaprkala po postu :whip:

jel bio vule na intervju-u do sad? ako nije, bilo bi stvarno fino njega obradit :D
 
Top