Intervju sa novim članovima plemena tima-Bik69 i GeneralCheese

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ljeto nam se približava kraju, nadam se da ste se svi odmorili, nauživali i barem na kratko zamijenili plemena sa nekom od ljetnih aktivnosti negdje na moru, bazenu ili jednostavno van kuće, posla ili škole.

Jesen uvijek donese povećanu aktivnost na igri, tako i mi vama donosimo novi broj plemena newsa.
Već neko vrijeme, plemena team je bogatiji za dva nova člana, pa koristimo ovu prigodu i predstavljamo vam ih na ovaj način.
GeneralCheese i BiK 69, odgovaraju na ista pitanja:

U igri vjerujem da mnogi igrači znaju za vaše nickove..
Tko su GeneralCheese i BiK 69 u reali i kako bi se predstavili našim čitateljima?


- BiK- je u reali Mihael. Dolazim iz Osijeka. O sebi još mogu reći da sam po struci ekonomist. U mlađim danima bavio sam se košarkom i pomalo glazbom.
- GeneralCheese-Zike, Sarajevo zavrsio gimnaziju pa lunja okolo u medjuvremenu.

Počeci vašeg igranja, gdje ste sve igrali, dojmovi o svijetu i igračima koji su vas se najviše dojmili i zašto?

- B69- Počeci ozbiljnijeg igranja bili su na hr5 i hr6 što se tiče domaćih svijetova. A za samu igru Tribal Wars sam čuo znatno ranije te igrao na nekoliko stranih svjetova.

-GC-Pa početak je bio ba2 gdje sam tek učio neke osnove i stjecao znanje, a na hr sam igrao prvi put na hr4 s tooney to jest s mojom ljubavi fareetom pa sam se prebacio na acc ...jocker... (acc je napustio penny radi RL obaveza, meni se čini da sam ga preuzeo s oko 30 sela) gdje sam na kraju i zavrsio server sa PLEME.

Razlozi koji su vas potaknuli da se pridružite plemena teamu?

-B69- Kao što sam naveo i u samoj prijavi, smatram da svojom aktivnošću i iskustvom moderiranja mnogih drugih foruma mogu pomoći da forum na plemenima bude još više kvalitetniji i posjećeniji nego do sada :)

-GC- Pa znaš ti to plava (hmmm) :D


Vaši prvi dojmovi..kako to izgleda sa "druge strane"?


-B69- Na mene osobno ta "promjena" nije bitno utjecala, i dalje se osjećam kao igrač i "slava " mi nije udarila u glavu. Prvi dojmovi su svakako bili pozitivni, kao što su i sada. Jedina zamjerka je to što te pojedini igrači gledaju "drugim očima" sada kad si dio teama, ali smatram da je to normalno...

-GC-Sasvim ok samo prebaciti igru na jednu a pravilnik na drugu stranu.


Vaše mišljenje, što je zabavnije..igrati plemena ili biti dio teama?

- B69- Poslije nekoliko svijetova koje sam odigrao od početka do kraja, sada mi je svakako zanimljivije biti dio teama. Naravno, ljubav prema samoj igri nije upitna ali biti dio teama je za mene osobno velika čast.

-GC- zabavnija je igra a clan teama cast.

Da možete birati, sastavite " savršeno pleme" u koje uključite listu ljudi koje ste sretali na svijetovima i sa kojima bi rado ponovo zaigrali..

-B69- Teško bi bilo u jedno pleme uvrstiti sve ljude sa kojima je bilo ugodno igrati ovu igru. No, ukoliko bih morao izdvojiti nekoliko igrača koji su na mene ostavili poseban dojam onda su to svakako: Volfi2, Nineka, Gimly, BojanB, Friki, Tina11 & Toni11... zapravo, pleme WiB sa hr6 mi je uvijek ostalo u najdražem sjećanju i u to pleme bi svakako volio staviti nekoliko igrača koje sam upoznao na hr8 i hr9.

-GC-Ima tu puno ljudi, s nekima sam već igram/igrao druge nisam dovoljno upoznao al se nadam da će u budućnosti biti prilike da i sa njima zaigram.

Imam za vas još par pitanja koje izlaze van okvira onog " ozbiljnog dijela" intervjua.
Pa krenimo:
BiK69 :

Tvoje mišljenje o General Cheese?
- Dobar igrač, dobar plemenski kolega.

Koji ti je svijet ostavio najljepša i najružnija sjećanja?
- Najljepša svakako svijet 6, a najružnija svijet 7

Dali si izdao sirka na 9?
- Ne, zvao sam ga u pleme.

Šta će on uraditi po tom pitanju?
- Otići u drugo pleme :p

Ko je vodio RSW kad je bio na vrhuncu snage?
- Volfi2 i General Chesse

GeneralCheese:

Mišljenje o Bik69?
Dobar momak, ustrajan i trudi se. Samo naprijed

Koji ti je svijet ostavio najljepša i najružnija sjećanja?
Pa svaki svijet je bio neko novo iskustvo, al gdje sam najviše naučio o ljudima je na hr8 .


Moram priznati da mi je veliko zadovoljstvo družiti se sa vama u plemena teamu..
iako je prošlo malo vremena otkako ste sa nama, pokazali ste se u najboljem svjetlu..

Na samom kraju intervjua možda pjesma?


-B69-- Mobb Deep - Amerikaz Nightmare

-GC-Mjesto za dvoje

Poruka igračima:

- B69- Poruka je: igrajte plemena srcem, promovirajte igru da nas na nekom od budućih svijetova bude još više.
Nadam se da će ovaj intervju netko pročitati te da nisam bio previše dosadan sa odgovorima.... Neki sigurno zvuče "svakako" ali je najvažnije da su iskreni :) Svim igračima sretno u nastavku igre kao i onima koji čekaju novi svijet. Ugodno i lijepo druženje - pozdravlja Vas BiK69

-GC- Igraj te igru nemoj te da ona vas igra, uživajte. Voli vas sir.


Ako postoji nešto što nisam spomenula, a željeli bi odgovoriti na to, sad je prilika:

-B69- Jedino na što bi želio odgovoriti je to da je šteta što ima toliko vrijeđanja i često nepotrebnih sukoba, kako na igri tako i na vanjskom forumu... Šteta je da se ova igra kvari na jedan takav način.

-GC-Obdarenost team-a ?
haha..sumnjam da će ovo proći bez cenzure, ali zasada nek stoji.

Hvala vam obojici na više nego ugodnom razgovoru, želim vam još puno ugodnih trenutaka provedenih kako u igri tako i u našem timu. :)
 
Last edited by a moderator:

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
S obzirom da se rasprava na ovaj intervju pretvorila u pretjerano prepucavanje i nepotrebne provokacije počistio sam ga te zaključavam temu. Sve koji imaju pritužbe nek se jave na za to predviđeno mjesto - podršku.
 
Status
Not open for further replies.
Top