iOS app

blacknight

Member
Reaction score
0
kao sto sami naziv kaze iOS app...

instalirana, bla bla...sve sljaka...e sada pitanje...

naime ulogiram se, izadem iz app, odem na fejs, vratim se u app plemena, i ono mene ponovo izbacuje na prijavu, i tako xy puta u danu...naravno, duplim klikom otvaras multitask, u kojem ju mozes totalno ugasiti, ali to ne napravim, vec sama aplikacija to simulira, kao da jesam..e sada da li je do moga iphonea, pojma nemam..

ima li netko takvih problema, jel mene ovo izludi skroz? :mad:

btw. iphone 4, 7.1(danas stavljen taj iOS)
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
kao sto sami naziv kaze iOS app...

instalirana, bla bla...sve sljaka...e sada pitanje...

naime ulogiram se, izadem iz app, odem na fejs, vratim se u app plemena, i ono mene ponovo izbacuje na prijavu, i tako xy puta u danu...naravno, duplim klikom otvaras multitask, u kojem ju mozes totalno ugasiti, ali to ne napravim, vec sama aplikacija to simulira, kao da jesam..e sada da li je do moga iphonea, pojma nemam..

ima li netko takvih problema, jel mene ovo izludi skroz? :mad:

btw. iphone 4, 7.1(danas stavljen taj iOS)

Zaista neznam u cemu je problem, ali svakako kako je vec neko rekao otkad svako malo dolaze neki nove nadogradnje sitni problemi se gomilaju. Također sto se tice facebooka, morate biti svjesni da upravo preko njega vam na komp se i samoinicijativno instaliraju određeni programi koji vam zatim postavljaju reklame prilikom otvaranja plemena itd itd. Svakodnevno provjerite na komp. da li vam je nesto novo instalirano a da to niste sami instalirali. Ukoliko primjetite deinstalirajte navedene programe.
 
Last edited:

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
bleki, ja takvih problema nemam sa aplikacijom, sve normalno radi, samo izadjem iz aplikacije i ponovo se kasnije vratim nakon par sati, kod mene aplikacija sama izloguje u 12 u dan i navece u 00, ja imam naime jedan mali problem sa aplikacijom, ne mogu aktivirati premium preko nje, naime ne stoji naprimjer da pomocnik farmanja kosta 30 premium bodova, nego je to izrazeno u eurima, i kada se klikne da se kupi odvede te u iTunes Store i prakticki te tjera da kupis novi premium iako ima postojeci vec na racunu. evo i slike http://prntscr.com/307kmq
Naime pisao sam na podrsku o ovom problemu i odpilili su me sa odgovorom tipa pod "premium" pa "pretplate" se mogu vidjeti cijene za pojedine premium usluge.
 
Last edited:

blacknight

Member
Reaction score
0
evo sada mi push obavijesti ne rade kako treba...:s

ne bilki, to ti je sa nekim od zadnjih nadogradnja, pa nemos produziti premium..i slati bodove.zato ne mozes to preko moba...

a mene konstantno vraca na log in, moze da prode i 20 sekundi da sam izisao, i vratio se, ono ce me nekada vratiti skroz van...

@AT, ma ja to i da mi se instalira samoinicijativno, nebih dopustio...odmah kick...al ova aplikacija me izludi...
 
Top