IP Sharing i sve uz to...

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pozz...

Ovak, igramo ja i buraz od doma, ( svako ima svoj komp ) al je IP NAT-an pa je to kao isto...

Prema pravilima koliko sam uspio procitat jer bas ne pise previse detalja... Nesmijemo slat rese niti se branit niti nista?
Naci ok ovo za ressurse jos i kuzim....

Al zasto se nesmije napadat zajedno i branit zajedno? Pa ispada kao da vise prednosti ima neko deseti nego vlastit brat lol xD

A druga stvar... Na poslu dok radim... Vise nas igra Plemena, naci ni medu njima nesmije bit trgovine slanja resursa i slicno?

Jel moze malo neko detalja o svemu tome?


hvala!
 

DeletedUser

Guest
bez obzira sto imate 2 racunala, pravila vrijede isto kao da na jednom racunalu dijelite vezu, kako kod kuce tako i na poslu (pretpostavljam da ste isti\slican nacin umrezeni)
sve mozes pogledati OVDJE
Takodjer po pravilima moras koristiti isti racun i na poslu i kod kuce
Obavezno prijavi dijeljenje internet veze, u samoj igri postavke-Dijeli internetsku vezu-i upisi ime osobe s kojom dijelis internet vezu, i takodjer nek druga osoba (tvoj brat) nek upise tvoje ime na svom racunalu
 

The Guardian

Active Member
Reaction score
0
Nemislim Na SeBe !
Nego na nasem plemenskom forumu (ako ga josh gledas)
isto je ovako pitao za dijeljenje veze
SRY SBOG SPAMA
 

DeletedUser

Guest
Nemislim Na SeBe !
Nego na nasem plemenskom forumu (ako ga josh gledas)
isto je ovako pitao za dijeljenje veze
SRY SBOG SPAMA

aha, sorry
citam naravno, bas se nabacujem lecly sad
hajde da ne spamamo vise, pusa
 

DeletedUser

Guest
bez obzira sto imate 2 racunala, pravila vrijede isto kao da na jednom racunalu dijelite vezu, kako kod kuce tako i na poslu (pretpostavljam da ste isti\slican nacin umrezeni)
sve mozes pogledati OVDJE
Takodjer po pravilima moras koristiti isti racun i na poslu i kod kuce
Obavezno prijavi dijeljenje internet veze, u samoj igri postavke-Dijeli internetsku vezu-i upisi ime osobe s kojom dijelis internet vezu, i takodjer nek druga osoba (tvoj brat) nek upise tvoje ime na svom racunalu

Kak mislis isti racun na poslu i kod kuce?? Pa to se valda podrazumijeva lol...

hmmm naci ako drugi igraci ne prijave da djele vezu s drugima ja mogu dobit ban?? LOL zanimljivo... Radim u firmi od 500 ljudi i 500 racunala... Kako da znam ko to sve igra lol...
Znam za dvoje s posla... i to sam eto sad upisao... Za ostale pojma nemam...

dalje: "Igračima koji dijele internet vezu je dozvoljeno slati pojačanja istom igraču sve dok on ne dijeli internet vezu sa njima."
Dali ja mogu recimo nekom s kim naci dijelim internet poslati pomoc u obrani tj pojacanje?

Trgovina... Naci tu se nemoze trgovati ni u 1:1 omjeru ako s nekim dijelis konekciju?
 

DeletedUser

Guest
Dali ja mogu recimo nekom s kim naci dijelim internet poslati pomoc u obrani tj pojacanje?

Trgovina... Naci tu se nemoze trgovati ni u 1:1 omjeru ako s nekim dijelis konekciju?

ako dijelis s njim internet vezu nemozes mu slati jedinice kao pojacanje, niti ga napadati, niti napadati zajednicku metu tj. istog igraca
trgovanje resursima takodjer
 
Status
Not open for further replies.
Top