Istina o Royalu

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kako poceti to je dobro pitanje?Da li odnosima izmedju Royala i SJV(Farme) Ili pitanjem ako se pokacis sa KuacPalac sta ti sledi? Mada i diplomatija je jako zanimljiva:) Evo ovako SJV je samo uzgoj gradova za ekipu Royal(i to ne celu).Tu dolazimo do odluka KuacPalac (osnivac te podele igraca) par ljudi iz uzgajivacnice SJV je bilo izbaceno iz glupih razloga medju kojima sam i ja.To je ono pitanje sta dobijes?Restart momentalan od te ekipe. Kao glavni razlog je naveden da nisam ucestvovao u akcijama(sto apsolutno nije tacno razdelio sam dokaze svima) Nastavak sledi. . .
 

DeletedUser

Guest
Diplomatija je posebna za rat se zna protiv koga se igra.Ali evo i ostalih stvari Alkosi glavni saveznik bio sada je u Nap.Razumljivo NM je jaci i tako odpisase meni drage saveznike.Wanted stoji nap ne znam da li je onako stavljen ili postoji.Nastavice se. . .
 

DeletedUser

Guest
Bio sam prvo u Royalu pa u SJV danas izbacen i pocelo je noblanje.
 

DeletedUser

Guest
E sada da napomenem za kraj.Belfabio i ostala ekipa koju jako postujem.Njima se izvinjavam na svemu ovome sto sam napisao. . .KuacPalac je preuzeo pleme zato sam i ovako prosao,smetalo mu je kada sam na forumu pricao realnost.Sta i kako se radi. . .Inace ne daje moje gradove malim igracima vec svojoj miljenici Mima22 kao i jos par ljudi. . . To je realnost plemena Royal sada cekam da ostanem na jednom gradu i krenem da igram ali ovoga puta protiv Royala.Pozdrav
 

DeletedUser

Guest
Ne znam koja je svrha ovog,ako mislis da je ucinjena nepravda,dokazes se opet kao igrac i eto :D
 

DeletedUser

Guest
Ako znas bolji nacin da se dokaze "nepravda" izvoli,bilo kako bilo,necu vise da spamam,smatram da je tema bespotrebna..:kisa:
 

DeletedUser

Guest
Ne znam, ali znam da me je jos kao malu tata naucio da obraz nema cenu, i ide sa glavom... :)
 

bloody knight

Member
Reaction score
0
Ajd bolje sto su te sad izbacili nego kroz 2 il 3 mjeseca. Gledaj to sa svjetlije strane :D , sad novi pocetak nova nafaka :eek:ok:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Zovite me kad Campo i ekipa i ovo okrenu na pljuvanje PAT i RBa... :glazba:

lp
 

DeletedUser

Guest
Dokazacu se imam zelju a i vremena brzo cu zapoceti igru.A da li je glupost pa nije SJV ne zna dosta toga sem kada treba def i off. . .Sve se vrti oko 15igraca.Ovim putem sam se oglasio zato sto mi nisu dali da odgovorim na optuzbe .A demantujem svaku dokazima u vidu poruka i izvestaja.
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Dokazacu se imam zelju a i vremena brzo cu zapoceti igru.A da li je glupost pa nije SJV ne zna dosta toga sem kada treba def i off. . .Sve se vrti oko 15igraca.Ovim putem sam se oglasio zato sto mi nisu dali da odgovorim na optuzbe .A demantujem svaku dokazima u vidu poruka i izvestaja.

ma što se živciraš,ništa novo nisi rekao (ne uplićem se u tvoje bivše pleme,nije moja stvar)
ova igra i je interesantna jer je tako životno istinita, prljavi političari uvik najbolje prođu ... što i ne znači da su svi uspješni igrači takvi
stvarno ima složnih ekipa koje postižu rezultate i od takvih sam poražavan ali im uvik čestitam,jer nebi bila igra da netko i ne gubi:eek:k:
ali isto tako ,kao i u životu, ima onih koji bi i rođenog brata prodali samo da ih se ne napada ili da se "dignu među velikane igre" :mad:

osobno mi se gade,ali takav je život pa i ova igra , zato se manje živciraj i pamti pa vrati :boks:
a takve njih ionako takve poruke ne diraju pa samo sebi štetiš :zid:
prilagodi se ili ćeš uvik biti :kisa:
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
ma što se živciraš,ništa novo nisi rekao (ne uplićem se u tvoje bivše pleme,nije moja stvar)
ova igra i je interesantna jer je tako životno istinita, prljavi političari uvik najbolje prođu ... što i ne znači da su svi uspješni igrači takvi
stvarno ima složnih ekipa koje postižu rezultate i od takvih sam poražavan ali im uvik čestitam,jer nebi bila igra da netko i ne gubi:eek:k:
ali isto tako ,kao i u životu, ima onih koji bi i rođenog brata prodali samo da ih se ne napada ili da se "dignu među velikane igre" :mad:

osobno mi se gade,ali takav je život pa i ova igra , zato se manje živciraj i pamti pa vrati :boks:
a takve njih ionako takve poruke ne diraju pa samo sebi štetiš :zid:
prilagodi se ili ćeš uvik biti :kisa:

mozda njih takve poruke i ne diraju.. ali covjek upozorava i druge da znaju..

nobloman glavu gore.. mogao si mene pitati, sve bih ti unaprijed rekao xD
 

DeletedUser

Guest
nema zivciranja oko toga.smejao sam se dok su slali napade.:) ovo je vise ispisano za one koji igraju u SJV ne znaju ljudi kako to ide.Nadaju se da ce uci u Royal.Skapirace tek kad izgrade sela da ih gube.Navesce neki razog koji je totalno glup i nema veze sa vezom.A to nije prvi put da se na taj nacin uzimaju gradovi. . .Jedno lose iskustvo je proslo nije ni prvo a nece biti ni poslednje to znam.
 
Status
Not open for further replies.
Top